May 24, 2010Hello. Nõmedalt külm on. :( Ma ei tea, ülimalt harjumatu. Homme lähme orjenteeruma, mis iseenesest ei tundugi väga hull. Kolmapäeval on koolipäev, neljapäeval olen ma esinemas ja reedel Lätis. Niiet, täitsa OK nädal tõotab tulla... kui klaveriõps mind kolmapäeval maha ei löö muidugi. Ma olen klaverist vist viimased umm... viis korda puudunud VÄGA TÄHTSATEL PÕHJUSTEL. :) Mingi tähtis esinemine peaks seal varsti tulema, aga mul pole sellest õrna aimugi kuna ja miks jne. Ma tõsiselt loodan, et see on reedel, kui ma riigist ära olen, kuna ma pole pärast oma eksamit (mis teeb nüüdseks juba kolm nädalat) kordagi klaverit mänginud. Nagu ma viitsiks ka... Varsti on suvi ja siis mind enam ei huvita ka.


/Täna lisandus bios uus luuletus ühest teise korruse tüübist ning see on hetkel kuskil Kristi käes. Mu võimed pole mind veel päriselt maha jätnud, kuigi H oma tuli kuidagi... karmim?

4 comments:

 1. mannukallis .

  orien.teerumine <12: -mise> ka: orienteerumissport, suunistus. ▪ Ümber+orienteerumine. sport: märke+, suund+, valik+, teate+, öö+orienteerumine. Orienteerumis+oskus, +võime, +refleks psühh, füsiol. Orienteerumis+jooks, +matk, +suusatamine, +kohtunik, +rada, +võistlus


  lihtsalt , igaksjuhuks . :D

  ReplyDelete
 2. ma just tahtsin sama öelda :D
  kas mannu varastas issi peegli ja läks välja pilte tegema? ilusad :)

  ReplyDelete
 3. pällukene: eeeem, ma näen, et parveots on su äärmiselt põhjalikuks õpetanud. :D ma usun, et nüüdsest jääb see mulle meelde. vist.

  liisu: nanananna, mis kirjavigade club teil on ? :D minge lugege milka blogi ja kommenteeriga, tööd jätkub IGAVESTI. :D jaaaaa, "varastama" on natuke leebelt öeldud...

  ReplyDelete
 4. oooh, väga hea. mulle meeldib see kujundus paljupalju rohkem :D

  ReplyDelete