May 19, 2010

Maybe the world is another planet´s hell

Pole täpselt nädal aega kirjutanud. Igastahes, ma räägin siis.


NELJAPÄEV: ma ei mäleta tõsiselt ka sellest päevast mitte midagi, aga vist oli ujumistrenn või midagi. Oota, kuuperit vist jooksime... siis ma tean, miks ma selle päeva nii hästi ära olen unustanud. Olen täielik PRO nõmedate asjade unustamises.


REEDE: See oli hea päev. Kokandus oli, see peaks kõik ütlema. :) Pärast kooli ma eeeem, vedelesin rannas? Midagi sellist, igastahes ma tean, et superhea päev oli.


LAUPÄEV: Varastasin issi peegli ja sõitsin linnast välja pilte tegema. Üldiselt oli täitsa tore, aga muidugi suutsin kohe maantee kõrval vähemalt viis korda põlvini mutta vajuda ja kahel korral oma plätu sinna sisse ära kaotada. No ja küünitasin sellele järgi, olin künnarnukini mudane. Deem, nii minu moodi. Vähemalt jäi peegel terveks.
Siin on minu semu muda:

Mu jobu arvuti lihtsalt ei lae ülejäänud pilte ära, mis teha.
PÜHAPÄEV: Olin vist Tähtveres. Mis teha, mu mälu on parandamatu. :)
ESMASPÄEV: Täiesti kogemata sattusin mingiks klassipoeediks. Tunnistage, mul ON see anne olemas. :) Luuletused on karmid, aga teate kui häid riime nendega saab? Õhtul sõitsin rattaga, sest Ühikarotte ma igastahes ei näinud.
TEISIPÄEV: Käisime Liisuga kingi proovimas ja sattusime h´ga kokku. Jälitasime teda natuke Terranovas. Issi võttis mu digika lahti ja see täitsa töötab hetkel, AGA. Muidugi pani issi selle tagasi nii, et ük kruvi jäi üle. Eks näis, kaua see vastu peab.
TÄNA: Ei mäleta suhteliselt mitte midagi. Täna tuli h kohta tõsiselt karm luuletus, homseks on ilmselt kavas Astok.
/Järeldus: tuleks tihemini blogida, mul on katastroofiline mälu.
See ya.

No comments:

Post a Comment