July 6, 2010

We cease loving ourselves if no one loves us.

Ma armastan, ei, jumaldan seda inimest, kes leiutas külma duši. Aitäh sulle, geenius. Keda huvitab see Einstein kui on ka külma duši leiutaja, kes minu jaoks on kahjuks tundmatu. Igastahes, aitääh sulle. :)
See kuumus käib mulle suht närvidele.(TÄHELEPANEK: MITTE KUNAGI ei lähe ma enam 30-kraadise kuumaga kahekümnekilomeetrilisele rattamatkale, eriti veel läbi Kõrveküla! See oli... jube.) Mitte midagi ei jõua teha, ma olen nüüd ajutiselt randa kolinud. Kui homme ka nii soe, ei, tapvalt palav on, siis ma võtan telgi kaasa ja jäängi Anne kanalisse. Ausalt. Täna olin natuke rohkem kui kuus tundi rannas. Oleks veel jäänud, aga kõht läks vahepeal masendavalt tühjaks. Ja muidugi ma ujusin peaga vastu poid, nii minu moodi lihtsalt. :D
Nii. Üleeile mässasin marjadega. Ma olen neid nüüd nii palju söönud, et peaks ammu siiber olema, aga kui ma mõtlen sellele, et muidu jälle 11 kuud ei saa, siis ma ikka suudan neid veel süüa. :) Aga mul oli plaanis marjadest pilti ka teha. Natuke üritasin midagi, aga ma arvan, et proovin kunagi veel. Siis kui on normaalsem ilm, kuna suht vastik oli mingit vilu otsida ja ise koguaeg varju mängida, kuna päike paistis lihtsalt otse lagipähe ja makropiltidele ei sobi täiesti päikseline ilm. Niisiis, ootan paremat ilma.
Ma lubasin Laurale, et ma kirjutan kunagi enda õest. Olin tegelikult ise ka varem sellele mõelnud, nii et ma arvan, et järgmine postitus on Marii-postitus. Kui mul meelest ära ei lähe just. Ja kindlasti see juhtub.
Hmmm, mul juba nagu oli selline tunne, et täna laeb mu kallis arvuti neid pilte kiiremini ja otsustasin ka teo pildi panna, aga just nüüd jooksis tal mingi juhe vist kokku. Igastahes, ma loodan, et ta laeb selle ära... Okei, mõtlesin ümber, TA EI LAE seda pilti ära. :) Niisiis, Mannu nunnut teopilti te ikka ei saa. :) Aga te saate Mannu üleeilseid pilte:
See ya.

2 comments:

 1. sa ei kirjutanudgi et parm sõi sind kõtu pealt :O
  jah, see oli mõnesmõttes johanna süü et sa peaga vastu poid ujusid :/

  pildid on nunnnuuud :)

  ReplyDelete
 2. Woops, ei tulnud meelde. Ma olen igalt poolt söödud, ausõna, IGALT POOLT.

  Aitäh :)

  ReplyDelete