August 31, 2010

The best way to find out if you can trust somebody is to trust them

Ma pole sada aastat blogida saanud, kuna vahepeal arvuti lihtsalt ei võtnud mu pilte vastu. Ja kui ma mõtlesin, et skänniks siis vahelduseks enda joonistusi siia, tuli muidugi välja, et ka see on katki. Nii tüüpiline. Vahepeal olin isegi nii desperate, et kaalusin Marii postituse tegemist. Nii kaugele asi aga ei jõudnud. Meil on mingi miljon Marii pilti arvutis, kõik muidugi täpselt samasugused. Nii et masendav oleks olnud neid selle postituse jaoks arvutist otsida. Võib-olla kunagi Marii kümnendaks sünnipäevaks saate pildid siia. Sinna on ainult... üheksa aastat ja kuus kuud aega. :D
Aga nüüd on kõik ilusti korras. Vahepeal aga...
1)Ehitasin ajakirja järgi endale mingi softboxi, mille abil ma ka sidrunit pildistasin. Ma olen niii uhke sidrunipiltide üle. :D Ma ohverdasin selle nimel nii palju, et see pilt välja tuleks. Ostsin mingid suvalised maisihelbed, kuna ma vajasin ainult karpi ja käisin värvilist paberit otsimas. Haha.
2)Käisin Tallinnas, mis oli väga awesome.
3)Käisin tivolis, mis oli samuti väga awesome.
4)Kaotasin oma võtmed tivolisse ära. :D:D
5)Lugesin mingit vana saksakeelset kokaraamatut ja otsustasin, et kui ma tahan Saksamaal ellu jääda, pean veel kõvasti vaeva nägema. Aga pool võitu on ju juba see, kui saad aru toidu nimest ja peaaegu kõigist koostisosadest? Pildid olid seal raamatus aga ülilahedad, mulle nii meeldis see kompositsioon.
6)Ostsin kõik kooliasjad ära (REETUR).
7)Käisin Liisuga pildistamas.
8)Otsustasin kliendikaarte koguma hakata
9)Sain läbi Vihurimäe (täitsa soovitan)
Haha. Ma arvan, et ma teid enam oma jutuga ei piina, lasen teil rahus pilte vaadata. Ja ise lähen kööki, mul on arbuusiga üks mõte. :D2 comments: