November 16, 2010

All life is an experiment. The more experiments you make the better.

Mida teha, kui oled kohviubadest juba täiesti tüdinud ja tahad midagi uut proovida? Vastus: tee ikka kohviubade pilte. Ehk siis pühapäevane fotopäev Mannu moodi.
Täiesti kogemata sain mõtte pildistada nukunõusid. Kaevasin need kuskilt voodi alt välja, üles leidsin isegi. Kusjuures, ma pole mitte kunagi nukkudega mänginud. Mul ongi olnud ainult üks barbie, millele ma ka kunagi erilist tähelepanu ei pööranud. Väikest Mannut huvitas hoopis kassettide järgi laulmine (Mannul on täna kassetipilt ka!), joonistamine, pildiraamatud, kassipojad ning muidugi maailmapäästmine. :D IGATAHES. Vahepeal harva Mannu natuke mängis nukkudega, et perele rõõmu valmistada või nii, sellepärast on mul ka üks nukunõude serviis tekkinud. Aga üldiselt pole Mannu seda kunagi kasutanud.

*

Teisipäev on masendav. Ma magan alati sisse, rõivistutädi vahib mind oma kurja pilguga, hilinen arvutitundi, geograafias vahin tühjust, lõunasöögi jätan vahele, kell neli koju jõudes pole üheksa tundi söönud, õpin, lähen solfi, magan tunnis, saan mingeid nõmedaid üheksaid seal, tulen pimedas koju tagasi, söön nii vahelduse mõttes, õpin pool tundi veel, lähen trenni, külmetan, tulen koju, õpin, koon, klaverit harjutada ei jõuagi. Tänane polnud ka mingi erand. Homme on parem. Vist.


6 comments: