November 6, 2010

Nothing succeeds so well as success

Tänaseks laupäevaks valmistusin erilise hoolega. Ametlik fotopäev ikkagi, jee. Nädal aega kogusin mõtteid ja värki, eile õhtul käisin uues Prismas vajalikke asju ostmas. Vajalikud asjad olid siis põhiliselt kokteilivihmavarjud, aga ka selliseid asjad, millega ma täna tegeleda ei jõudnud. Pole hullu, ka homme on fotopäev.
Tegelikult ei ole see üldse nii, et mul on fotopäev ja nüüd ma päev otsa pildistan. Hommikul vara läksin trenni ning kuna ma jään alati ka üle aja veel peale ujuma, jõudsin alles ühe paiku koju. Siis ma hõivasin täielikult ühe aknalaua ning tassisin kõik vajaliku kohale. Taevas oli hall ning väga masendav. Õnneks oli mul kaks liitrit viinamarjamahla ning igaks juhuks veel kaks liitrit multinektarit. Selle kahe tunniga jõin vist üksinda peaaegu kõik ära ka. Kui ma poleks mahlaga mõtteid kõrvale saanud, oleksin ma ilmselt taeva peale karjunud.
Aga. Valgust on vähe ja kui seda on, siis ainult lühikest aega. Kolme paiku lõpetasin ja koristain kõik ära, siis tuli päike välja. Mul oli mahl otsa saanud vahepeal ja ma ei jõudnud enam uuesti pildistamist alustada ka. Varsti läks üldse pimedaks.
Õnneks on mul ka homne. Kõige mõnusama valguse magan ma muidugi maha klaveritunnis, kuid võib-olla ma veel saan midagi. Kunagi tuleks õppida ka. Ja kududa. Ja veel klaverit harjutada. Ja proosateksti ning luuletust õppida.

Olge mõnusad ja kommenteerige :)
Mannu


9 comments:

 1. aah, i adore these photos ! the first and second are so great.

  ReplyDelete
 2. yasmin: Thank you! Really? :) I like the third one. :)

  Doty: Oh yeah :)

  ReplyDelete
 3. kas sa mind kunagi koledate piltidega ka üllatad?

  ReplyDelete
 4. Eee... kui Liisu tuleks ja vaataks neid sada viitkümmet teepilti, mis neist kolmest sel nädalal üle jäi, võib ta oma soovi kohe täidetuks lugeda :D

  ReplyDelete
 5. omg.. mul on sama asi. kokkuvõttes saan mingi paar head pilti ainult.. ja eriti nõme on see, kui kaameras on nagu WOW, aga arvutis on 279831238 i-ga iu

  ReplyDelete
 6. Mannukene, mina kohe tahaks näha neid 150 pilti, mis sul ebaõnnestusid... :D sest mina miskipärast kohe üldsegigigi ei usu, et need koledad tulid.. :D ja Liisu, ära kiida ta mõtet takka, et ülejäänud olid koledad.. ;)Sest Mannu-kallis ei oska koledaid pilte teha..

  ja ma panin ka mõned pildid üles orkutisse.. (A) võid pilgu peale visata kui tahad. :D

  ReplyDelete
 7. Haha, ma võin ekperimendi mõttes ükskord kõik koledad pildid blogisse panna. :D Aga ma vean kihla, et nii ma kaotan silmapilgselt kõik needki vähesed lugejad, kes mul on, ka ära.

  Igatahes. Okei, ma vaatan :D

  ReplyDelete