November 14, 2010

To be an ideal guest, stay at home

Kui kaugele on Mannu valmis minema, et muffinipilte teha? Ikka päris kaugele. Mannu küpsetas muffeneid. Taigna tegin ka täitsa ise, kuna mingit pulbrit ei olnud. Šokolaadi ostsin ja sulatasin vesivannil üles. Ülejäänud šokolaadi riivisin sinna peale. Lõikasin riiviga kaks korda näppu. Valus oli. Otsisin plaastrit. Kõrvetasin ennast natuke. Kallasin natuke vett maha. Koristasin kööki. Panin parimad muffinid kõrvale. Pildistasin neid tund aega. Avastasin, et ma väga midagi head ei saanudki. Ja mis peamine: Ma ise ei saanud ühtki muffinit maitsta. Kõik söödi lihtsalt ära.
Selline nägi välja eilne fotopäev. Tegelikult oli eile täitsa tore, isegi see masendav tund aega oli tegelikult tore. Põhimõtteliselt.
Täna oli ka fotopäev. Aga neid pilte ma täna veel ei üles pane, kuna muidu ma ei saa nädala sees üldse postitada. Kunagi nädala sees saate tänase fotopäeva pildid. Nendega ma vist olen rohkem rahul ka. Ja neile kulus vähem närve. :D Igatahes. Eilne fotopäev:

8 comments:

 1. sul on kodus mingi oma fotode tegemise nurgake v? xD

  ReplyDelete
 2. sa pildistad nii hästi , ei imesta et sa koguaeg mingeid fotokonkursse ei võida :d

  ReplyDelete
 3. Keith: Mhmh, aknalaud on ikka tõsiselt kõva fotode tegemise nurk. :D:D

  Karmel: Aitääääh kullakene :)

  ReplyDelete
 4. mannu. ma sain nüüd aru, et ma sõnaotseses mõttes sukin piltide tegemises. sa oled super :)

  ReplyDelete
 5. Pällu. UNUSTA PALUN SEE MÕTE KOHE ÄRA! Ma ei tea, mida see sotsiaalne meedia su mõtlemisvõimega teinud on. :D Aga hästi palju aitäh´e.
  Mannu.

  ReplyDelete
 6. Ehk siis issi&vend sõid ära jah?
  Aga see kõik oli jällegi seda väärt ja Mannu sai super pildid.
  Pmst su blogi ja pildid tekitavad minus neli erinevat emotisooni:
  1)WOW
  2)I'm gonna kill her
  3)miks mina ei oska?
  4)tahaks minna ja ka midagi teha :)

  ReplyDelete
 7. Hmm... no kammoon, kes siis veel? :D
  Jobu, Manu pole ikka veel päris rahul. Silm lihtsalt libiseb neist piltidest sujuvalt üle ja ei märkagi neid. Silm läheb ja vaatab hoopis mingeid filmikaamera pilte. Või veel parem: Liisu blogi pilte. Sest need Mannu silmale ilmselt meeldivad. Vällik paneks mulle ilmselt mingi kumerläätse silmade ette preagu...

  ReplyDelete