December 12, 2010

Great minds have purposes, others have wishes

Eile sain veel mõnusaid piparkoogivorme. Mutrivõtmekujuline, majakesekujuline, ÜLIväikese ja -nunnu tähekese kujuline. :) Küpsetaks ka kui aega oleks. Tegelikult kolmapäeval natukene oli aega. Sain natuke piparkooke teha isegi. Olin kergelt mase selle neljapäeval kokandustunnist puudumise pärast. Aga ei, Mannu piparkoogid tulid ülimaitsvad ja üliilusad, kõik on korras.
Ma ei tea... ma tahaks aega venima panna. Meil võiks olla mingi kuus, ei, kaheksa adventi. Siis mul oleks veel aega heliredelite arvestuse, klaverikontserti, kingituste tegemise, kampsuni kudumise ja kõige sellega. Kaks nädalat veel, kaks nädalat!

Pilte mul väga ei ole. Õues on nii nõmedalt vähe valgust. Makroobjektiivi ei ole. Kell kolm on juba pildistamiseks lootusetult pime. Makroobjektiivi ei ole. Mul ei ole kuskil pildistamiseks RUUMI. Jah, makroobjektiivi ka ei ole.
Tegelt mul on küll häid pildimõtteid ja värki. Aga enamus neist on teostatavad ainult suvel, mil on palju ilusat valgust ning kõik kohad on ka ilusaid asju täis. Niisiis, poole aasta pärast hakkavad Mannu blogisse jälle ilusad pildid ilmuma, ma luban.
xx

2 comments:

  1. Su pilte vaadates ma tõesti kaalun oma fotograafia unistusest loobumist ;/ NEED ON ILUSAD.. :)

    ReplyDelete
  2. Päh, Liisu, midagi sa ei kaalu! Kui Mannu Liisu blogisse satub, on Mannul nagu... appi, mida ma üldse üritan? Mannu emmele meeldivad ka Liisu pildid väga-väga. :)

    ReplyDelete