January 22, 2011

He does it with a better grace, but I do it more natural
Kuidas õpib Mannu oma tähtsateks muusikakooli töödeks?
Mannu tuleb ja paneb selle muusikaloo plaadi ilusti arvutisse. Võtab kaasa oma konspektid ja õpikud Lizsti kohta, samuti solfi vihiku. Aga selle asemel, et Liszt´i kuulata ning samal ajal tema kohta teooriat lugeda, surfab Mannu netis ja ei pane seda taustamüra tähelegi. Teises toas mängib raadio, ühel hetkel tuleb sealt midagi head. Kuna Mannu on üksinda kodus, jookseb ta loomulikult teise tuppa, paneb muusika hästi valjuks ning laulab & tantsib kaasa. Ja niimoodi kolm korda järjest. Masendav.

Muidu oli muusikakoolis tore eile. Klaveriõpetajal oli hea tuju, ma sain ilusad palad endale. Tal oli viitsimst otsida mulle midagi, mida kogu aeg ei mängita. Lõppkokkuvõttes sain mingi väljaloendamatu Vene helilooja ja Vivaldi lood. Ekstra rasked seekord. Õpetaja lohutas mind stiilis: "Ära põe, võta ikka, su tehniline tase on täitsa... khmm, ei ole halb". Kas tõesti nii raske on öelda, et mu tehniline tase on hea?
Solfis oli töö, õnneks teise õpetajaga. Meie õpetaja läks ära kuhugi, enne rääkis mulle, kuidas ta mind linna peal nägi. JÄLLE. Kas ta jälitab mind?
Muusikaloos oli muusika ja teooria peale töö ja mul pole aimugi, kuidas mul läks.Täna oli emakeeleolümpiaad, mis oli lihtsalt halelihtne. Järelikult läks mul halvasti. :) Ma tegin selle ära alla 40 minutiga, aega oli 2,5 tundi. Lõpetades korra mõtlesin, et läheks ikka keemia olümpiaadile ka. Tuleks ust paugutades sisse, koperdaks tooli otsa, kukuks maha ja vaataks kõiki dramaatilise pilguga.
Selle asemel tähistasin hoopis fotopäeva. Tegin vahukommipilte ja hiljem käisin õues ka. Mõnus.

2 comments:

  1. I love your pictures! But I always regret that I do not understand your text. Language barrier.
    Someone comes to my blog and leave a English comment if you wish.

    ReplyDelete
  2. Thank you so much! I already left you a comment, hope U like it. :)

    ReplyDelete