February 24, 2011

Divorces are made in heaven


Niisiis, ma üritan teile jälle midagi põnevat välja mõelda:

*Ma ei suuda filme vaadates mitte kunagi tegelaste nimesid meelde jätta. Ma vaatan filmi, saan kõigest aru, naeran ja nutan, elan kaasa ja kui saalist välja astun, ei ole mul enam aimugi, kes oli kes. Eile õhtul käisin kinos (Yzzy päev+vaba järgmine päev= terve suur saalitäis rahvast, kõik kolmsada üksteist kohta peaaegu kinni) "Minu liba-abikaasat" vaatamas, see oli ülinaljakas. Igatahes, mul pole ükski nimi enam meeles. Ainult mingi Devlin jäi meelde, aga selleks on ka omad põhjused. :) Laupäeval vaatasin "Musta luike", ma absoluutselt ei mäleta selle naise nime. Mingi Ida vist... oih, Nina hoopis. :D Ja "Turistist" mäletan ainult, et see Frank oli tegelt Alexander, "Armastus ja teised uimastid" on täielikult ununenud. Filmimälu mul ilmselgelt puudub.

*Ma kardan vahelduva eduga pimedust. See muutub umbes kaks või kolm korda aasta jooksul, hetkel olen ma "mul-on-pimedusest-täiesti-suva" perioodis. Ma tegelikult loodan, et see jääbki nii, kuna ma vihkan pimeduse kartmist. Ja mul pole aimugi, MIKS see värk niimoodi vaheldub.

*Ma kardan KOHUTAVALT kõdi, see ei ole lihtsalt normaalne. Kristi teab seda kahjuks väga hästi ja piinab mind vahel tunni ajal, kui kogu klass on vaikses tardumuses oma vihikute kohal. :)

*Mulle meeldib, kui näiteringis on hästi-hästi palju toredaid inimesi kohal. Siis ei ole Auli tähelepanu suunatud pidevalt minule ja tal ei tule pähe anda mulle ja Roderikule etüüde teemal "esimene suudlus".*Ma ei oska kirjeldada oma haigusi. Nagu... kui mul palutakse kirjeldada, mida ma tunnen, ei oska ma lihtsalt seletada. Noh... pea valutab, eeem, mitte päris otsa eest, rohkem nagu küljelt. Mkmmm, mitte kõrvade juurest, kuidas sa aru ei saa? Tegelt rohkem nagu silmade tagant. Jah, just! Silmade tagant valutab pea, said aru? :D:D

Täna oleksid pidanud teemas olema Eesti-eri pildid, aga ma tõesti ei osanud, sorri Kristi. Tegin hoopis jõuluseid pilte, sorri kõik teised. :) Ühe sinimustvalge pildi siiski sain, tegin selle oma jõuludeks saadud lõhnaõlist. Ja ma absoluutselt ei sättinud midagi, täpselt nii see oligi. :)

2 comments:

  1. Mulle lihtsalt ei jõua kohale kust sa oma ideed foto tegemiseks saad -.-.

    ReplyDelete
  2. Tegelikult olen ma ülisuures ideedepuuduses. :)

    ReplyDelete