February 19, 2011

Vision is the art of seeing the invisiblePALJU HILINENUD ÕNNE SÜNNIPÄEVAKS, PJ! :)

Reedel oli koolis tore, Paulal oli sünnipäev. Ta pärandas mulle oma tühja kommikoti ka, millega ma esmaspäeval oma sünnipäeva puhul kooli kommi saan viia. Ja siis läheb see edasi Enelile. Me saame sinna kotile kommentaare ka kirjutada. :)
Õhtul oli muusikakool, mis möödus üle ootuste masendavalt.
Täna hommikul oli ka klaver, üllatus-üllatus. Hiljem tähistasime minu ja Maali sünnipäeva. Hiilisime sisse alla 14 keelatud filmile (Maali ja Kelli on veel ametlikult 13-aastased) ja hiljem sõime pizzet. Johanna pool käisime ka, ta oli meile kooki teinud. How cute is that? :) Hiljem vaatasime Johannaga kokaraamatuid, surime naeru. Ma ei tea kas te olete märganud, et pea kõik Eesti kokaraamatud on kokku pandud üheainsa mr X piltidest. Te võite teda googelada (faceboogeldada) kõik. Või siis lihtsalt mingeid kokaraamatuid vaadata. Need pildid on... kohutavad. Jubedad. Masendavad. Nagu... kes topib jõulupraele sulgi juurde? Või asetab koogi kortsus laudlinale? Või teeb liiga oranže pilte? Või kasutab iga pildi tegemiseks seda sama laudlina? Või teeb pilte üldse Novaluxi kilekoti taustal? Või asetab küünlad ja jõuluehted saia kõrvale? Või topib lilli leiva peale? Või teravustab taustale ja jätab kaerahelbeküpsised uduseks? Või teeb sellise pildi, et mingi sahtel on lahti ja kook on selle taga varjus? Või jätab oma näpu pildile? Või kasutab musta lusikat? Ikka MR X. :D Teda peetakse Eesti parimaks toidufotograafiks, ise lugesin. Tegelt on ta suht ainus toidufotograaf Eestis, aga noh.

Niisiis, nüüd üritan teile mingid lõbusad faktid välja mõelda:
*Ma magan ALATI peaga seina poole. Ja nägu on ka sellise nurga all, et ma absoluutselt ei näe, kes sisse tuleb. Mul on ükskõik, et nii pole tegelikult turvaline, nii vähemalt TUNDUB turvaline.

*Toidud, millest ma ei suuda ära öelda: arbuus, viinamarjad, maasikad ja... piparkogid. :)

*Ma tõsiselt tahaks, et keegi mulle öösel kell 3.33 sünnipäevasõnumi saadaks. Helistada pole vaja, ma ilmselt magan siis. :D

2 comments: