March 23, 2011

Ich liebe DeutschlandSaksamaa on lihtsalt AWESOME! Ma päriselt ka armastan seda kohta. Seal on igal pool nunnud tänavakohvikud ja armsad poekesed. Seal on nagu tõsiselt palju Starbucksi, H&M´i ja kiirsöögikohti/sõõrikupoode. Ja peale selle on kogu linn nii mõnusalt puhas, suur, nunnu ja põnev. Näiteks Berliinis elades saaksin ma täiesti vabalt teleka ja internetita hakkama.

Niisiis teen ma sellise postituse, kus mainin ainult oma reisi kõige naljakamad ning imelikumad ning toredamad ning feilimad juhtumised.
Põhjused:
1) Neid ma ikka natuke veel mäletan
2) Neid on lõbus kirjutada
3) Teiste äpardusi on ikka tore lugeda


1)Leedu. Tegime bussiga peatuse, et vetsu minna. Meile öeldi, et me kindlasti üle tee ei läheks, sest see on liiga ohtlik. Jooksime Kristiga enne teisi kohale (olime õigel pool teed) ja avastasime, et see vets on kinni. Mis teha? Muidugi otsustasime üle tee joosta. Ronisime üle mingi plangu, lasime kõik veoautod mööda, tormasime üle tee ja ronisime üle teise plangu. See vets oli ka kinni! Ootasime hullult kaua, kuna tee oli autosid täis. Lõpuks ronisime lihtsalt üle selle plangu ja jooksime huupi üle tee, ma veel karjusin Kristile midagi. Kui ronisime üle teise plangu, sain kriimustada ka. Kogu ülejäänud kamp naeris ning teate mis? See esimene vets oli lahti ikkagi!

2)Poolas ööbimiskohas ulgusid mingid torud meie akna taga iga natukese aja tagant. Ma tegin natuke nalja ja rääkisin Kristile ning Laurale, et siia hotelli müüriti kunagi üks tüdruk kinni ning nüüd ta luurab külastajaid. Just siis hakkasid torud uuesti ulguma! Kriipi, Laura läks päris närvi mu peale. :)

3)Üks poola onuke tuli viisteist minutit enne öörahu meie juurde ja karjus midagi, mis kõlas nagu TUBAKUI või midagi. See oli nii naljakas, me jooksime kõik naerdes ja kiljudes tubadesse ning keerasime ukse ka igaks juhuks lukku.

4)Ma üritasin Kristile ja Laurale ja Enelile bussis anekdooti rääkida, mis oli nii-nii naljakas. Me naersime iga sõna järel ning isegi enne, kui ma midagi öelnud olin. "Naine sai..." hahahahaa "Naine..." hhahahhahaha "Noh, sai kirja ja..." HAHAHAHA"Naine..." hahahahahahahahahahaaaa "Ee" Hahahaa. Killuvend olen, yeah. :) Kui rääkisin lõpuks lõpu ära, ei naernud enam keegi.
5)Berliinis üritasin öösel aknast välja tulukeste pilti teha. Ühel hetkel hüppas akna taha mingi onuke ja tegi buuu, ma täiega ehmatasin. Muidugi pistsin kiljuma ning jooksin mööda tuba ringi. Teised, kes midagi aru ei saanud, kiljusid ka. Onuke oli suht jahmunud, aga naeris kõvasti.

6)Teisel ja kolmandal Berliini päeval käisime esimesel korrusel Maria juures süüa tegemas ning muidugi minu anekdoote lugemas. See tähendab, et me naersime lihtsalt reaalselt vähemalt veerand tundi järjest mõlemal päeval. Üliawesome. :)

7)Seletasin bussis Kristile, Enelile ja Laurale ühte hästi lolli juttu, nemad naersid. Muidugi ma mõtlesin, et nad naeravad minu jutu üle ja ajasin veel hullemat jama suust välja. Ühel hetkel avastasin, et giid seisab mu selja taga ning vaatab mind mõnel-katus-sõidab näoga.

8)Buss sumises ning Max rääkis parajasti, et kui tal oleks miljon eurot, ostaks ta auto. Mingi hetk tuli suur vaikusepaus ning just siis pidin mina hüüdma "APPIKENE, SA OLED VIIES KLASS, MIS SA TEED SELLE AUTOGA?" Kõik keskealised õpetajad ees naersid nagu ma oleks mingi hullu killu maha pannud.

9)Potsdam, troopikasaar. Frank ronis mulle külje alla ning ütles "Tead, ma ei tundud sind äragi. Ilma prillideta ja bikiinidega näed sa ju täitsa šikk välja". Mul oli nagu WHAAT? Muidu ei näegi või?! Frank kohkunult hüüdis: "Eieieiei, muidu näed ka. Lihtsalt ilma riieteta on veel parem". :D:D Ma suht jooksin minema sealt. :)

10)Endiselt troopikasaar. Lauraga ujusime basseinis, mingi hetk tulid kaks türklast meiega rääkima. Täitsa tore oli mõnda aega, aga kui nad küsisid juba "Do you have a boyfriend?", läks asi minu jaoks imelikuks ära. Hoidsin neist meetri raadiusesse umbes. Mingi hetk hakkasid nad Laurat näperdama ning ma suht hoidsin veel rohkem eemale. Kui ma Laurat hüüdsin, paistis ta seda vist nautivat. :D Igatahes ütles ta lõpuks neile "We have to go now" ning me põgenesime koos. :)

11)Maria õpetas vene keelt meile. Et kuidas öelda friikartulid ja viinerid. Ta tahtis, et me Leedu kohvikus ellu jääksime. Muidugi õppisin ära ka fraasid "Palun mulle gluteiinivaba leiba, mul on laktoositalumatus", "Palun öelge tollele härrasmehele, et ta nurgas ei suitsetaks" ja "Palun öelge nüüd talle, et ma mõtlen seda tõsiselt". :D:D Kristi piirdus sellega, et õppis ära, kuidas öelda viiner vene keeles. See kõlas nagu sasiski või midagi. See jäi meelde nagu fraas laulust "Mu isamaa on minu arm". Seal oli ka ju: "sa siiski elad südames..." Ma teadsin, et viiner vene keeles on s-tähega ja nagu isamaalises laulus. Ja muidugi ütlesin viineri asemel rõõmsalt "sindsurmani". :D:D

12) Leedus makstes kukutasin mündi oma prae sisse, müüja vaatas mind kurjalt. Koukisin selle kahvliga ketšupist välja, kukkus tagasi. Lõpuks sain kätte kuidagi ja pühkisn puhtaks, nagu uus. :)

Okei, praeguseks kõik siis. Kindlasti sai palju-palju nalja veel, olen selles veendunud. Ja äkki teen hiljem Saksamaast veel mõne postituse, kuna mul on endiselt hunnikutes pilte ja teksti ja mõtteid. :)
Homme on palju näiteringiproovi ja klaveriharjutamist. Ma pean käsitööga ka tegelema. Ja trenni minema. Mul on nii palju klaverit harjutada! MIKS? Miks ma tulin siia Eestisse tagasi? Mis mul arus oli? Siin on nii külm ka. Deutschlandis kasvasid juba krookused! Ja klaveriõpetaja ei osanud ka mind sealt otsida. MIIIKS?

Palju pilte=palju kommentaare, eks. :)

6 comments:

 1. Nii-nii armas :)
  Mulle meeldivad su pildid..
  Eriti see kahe blondiiniga :D

  ReplyDelete
 2. Awwies, aitäh. :)
  Kes need blondiinid küll olla võiksid? :D

  ReplyDelete
 3. Kenad pildid tõesti, tahaks ka juba kuhugi reisile :)

  Lemmikuna tooksin välja selle tänavakohvikuga pildi, head pehmed värvid.

  ReplyDelete
 4. Awwww, suur aitäh. :)
  Mulle meeldib ka see, ma nii lootsin, et kellelegi teisele veel. JESS!

  ReplyDelete
 5. Sul on nii kenad pildid. :)
  Mis kaamera sul on muidu? :P

  ReplyDelete
 6. Aitäääh :)
  Nikon D60 on mul hetkel, loodan veel osavamaks saada ja oma kaamerast sujuvalt välja kasvada. :D:D

  ReplyDelete