May 8, 2011

EMADEPÄEV

Kõige ilusamat emadepäeva kõigile!
Mul on teile mõned pildid tänasest!Tänaseks emadepäevaks valmistusin suhteliselt suure hoolega. Otsisin juba nädal aega varem õiget koogiretsepti. Lõpuks leidsin Postimehest Kate´i ja Williami pulmatordiretsepti. Muidugi oli see miljon korda lihtsustatud ja vähendatud ja miksitud, aga ikkagi! Kate ja William on nii nunnud, et ma pidin proovima.Hmmm... koogitegu ise oli suhteliselt feil. Tegin seda eile südaöösel, kolistasin köögis nõudega ja natukene ajasin šokolaadikogused sassi. Kokkuvõttes tuli kook kaks korda šokolaadisem kui oleks pidanud, aga noh... ega maitse ei kannatanud, ausalt. :) Siis ma üritasin veel kaarti teha ning blogida, tuttu jõudsin alles kolm läbi.Hommikul sõime kooki, mis oli megahea. Uskumatu, et MINUL midagi välja tuli! See oli muidugi külmikus kivikõvaks tõmbunud, aga põhimõtteliselt sai seda süüa. Ja see osa, mida süüa sai, oli igatahes megahea. Ja ma tõesti ei taha teada, kui palju kaloreid seal oli. Palju. Megapalju. Nagu... küpsised, kondenspiim, rosinad, pähklid, või, palju šokolaadi. Õnneks käisime õhtul Lauraga jooksmas veel, kaheksa kilomeetrit peaks selle ilusti korvama. :)Käisime maal, tegin pilte. Ajasin liblikaid taga, ei saanud ühtegi kätte. Nagu... ma reaalselt jooksin terve see aeg igal liblikal järel, aga no ükski ei maandunud! Vist läksin oma eilsete liblikapiltide tõttu liiga uhkeks ära.Kirsstomateid sõime ka! Mmmmmm....Käisime Luunjas ja korjasime valgeid ülaseid, empsi lemmikuid. Nojah, mu eilne mõte sinna neid korjama sõita põrus haledalt kui ma avastasin, et "oi-kell-on-juba-23.30-ja-mul-ilmselgelt-ei-lubataks-sõita-üksipäini-pimedas-kakskümmend-kilomeetrit-jalgrattaga-mingeid-lilli-korjama". Niisiis pidin eile ainult nartsissidega leppima. Need on awesomed ja kõik, aga... NEED POLE MU EMA LEMMIKUD. Niisiis käisin täna ikkagi ülaseid korjamas. Like a boss.Nojah, tegin veel palju random pilte ning õhtul jooksin Lauraga (üllatus-üllats). Ja Laura tahtis, et ma mainiksin oma blogis ühte fakti:

*Ma olen tarantlit käes hoidnud. See suur karvane ämblik, noh. Kunagi tarkusepäeval mingi onuke vist demonstreeris neid. Muidugi pole mul mingit pilti sellest, aga see ämblik oli täiesti okei. Ma pole neid kunagi kartnud.
Rahul? :)

10 comments:

 1. Nii armas vaadata kuidas mõni terve öö enda aega raiskab(einohh, mis raiskab, KULUTAB) et enda emmele selline armas kingitus teha?!! :)

  Oleks vaid mina niii virk ja kraps..

  ReplyDelete
 2. Nojah, see kook oleks võinud normaalselt välja ka tulla siis. AGA EI, topime sinna ikka poole rohkem šokolaadi ning külmutame kivikõvks! :)

  Jaaajaaa, ära tule nüüd ütlemagi, et sa ei ole. :)

  ReplyDelete
 3. Aga see kook tundub ikka isuäratavalt maitsev :)) !!

  Aga nii seee juba on ! ;)

  ReplyDelete
 4. Tegelt oligi hea... USUKMATU! Ma oleksin pidanud ikka Kate´i ja Williami pulma minema, seal oleks seda kooki palju saanud. Yeah, mind oleks sinna ikka täiega sisse lastud. :)

  ReplyDelete
 5. me tegime ka seda kooki.. :D:D:D:D (kui see on peaaegu sama põhimõttega nagu Kirju koer, ainult et natuke on teistmoodi) :D see mingi Williami lemmikkook pidi see vist olema. :D

  ReplyDelete
 6. PÄRISELT? Milline kokkusattumus. :) Oli hea, onju.
  Mhmhh, ma lugesin ka, et Williami lemmikkook. Ma olen Williamiga nii sarnane ikka. :)

  ReplyDelete
 7. Mannu, seda nimetatakse telepaatiaks. ;);)

  ReplyDelete
 8. Tegelt nimetatakse seda selleks, et meil mõlemal käib Postimees. Aga mulle meeldib su telepaatia-mõte ka. :)

  ReplyDelete
 9. ei käi. (A) Meil ei käi ühtegi ajalehte! ;)ainult koduvalla sõnumid ja see visatakse valla poolt postkasti. xD :D:D:D:D:D:D

  ReplyDelete
 10. Noh.... sel juhul on see tõesti telepaatia. :)

  ReplyDelete