May 31, 2011

Popular opinion is the greatest lie in the world

Ma saan oma kaheksanda kiituskirja! Jessjessjessjessjess!
Sellega on täidetud veel üks uusaastalubadus ning ma võin ennast megahästi tunda natuke aega jälle. KUI järgmisel aastal peaks ka kiituskiri tulema, siis... ma tõesti ei tea, mis ma siis teen. Ilmselt jooksen kasvõi paljajalu Pariisi, röövin tee peal panka, kulutan seal ära kogu oma raha ning veedan terve õhtu ja öö kallite inimeste keskel. Või siis lihtsalt söön torti kodus. Ma ei ole veel kindlaid plaane teinud.
Heihei!
Täna tuleb väga teistsugune postitus. Sest ma pole vist kunagi pannud pilte üles oma päevast. Noh, inimestest ja asjadest, mis juhtusid. Igatahes tuleb täna siis Laura ja Paula tungival palvel postitus tänasest preemiaekskursioonist. Kusjuures ma väga põhjalikult kirjutada ei jõua. Käisime kuskil rabas kõigepealt. Üks putukas kiusas meid.Seejärel lasti meid jaanalinnutallu, mis koosnes minu meelest kõige vähem jaanalindudest. Aga seal oli igasuguseid muid toredaid loomi ning lõppude lõpuks jäi meie kõigi lemmikuks ikkagi tavaline kodukass.
Siis jäeti meid pooleks tunniks järve äärde omapäi, et me niisama päevitada ja looduse ilu nautida saaks. Eee... nojah, asi kujunes natuke teistsuguseks.Mina ja Laura kukkusime täiesti istuli sisse ka, me olime kõik kolmekesi täiesti läbimärjad pärast. Aga kui seda vahejuhtumit poleks olnud, siis millest ma bloginud oleksin? Vähemalt oli lõbus. :) Selle alumise pildi peal oleme juba suhteliselt kuivad jälle.Hmm... natuke makrot ka?Tegelikult käisime me veel maanteemuuseumis ka, aga ma jääksin kooli hiljaks, kui veel neid pilte panema hakkan, sorri. Täna annan kõik need pildid Paula kätte, nii et äkki ta viitsib nendega tegeleda rohkem. Ja ma üldse ei mõista, MIKS me veel koolis käima peale. Hinded väljas, tunnistus käes, õpikud äraviidud, teemad lõppenud, midagi tarka nagu teha ei ole. Ja nii me lihtsalt kulgeme seal tuimalt tunnist tundi, et riiklik norm täis istuda.

Palju palju õnne sünnipäevaks, Kirke!

2 comments:

 1. ahh.. mulle meeeldib see jänes seal pildil, mis tuleb pärast konnapilti..

  ja me käisime ka täna mingil matkal. Väike-Maarjas mingis kahes firmas (Flex Heat ja AS Vireen (loomsete jäätmete töötlusjaam)) ja siis Äntu järvede ümber 6km pikkusel matkarajal.. ma olen sääskede poolt suht ära näritud, mul on nendest nii kopp ees, AGA suvi ALLES ALGAS, seega peab neid sääski veel vähemalt 3-4 kuud kannatama. mis on väga jubee.. :S

  aga selles ei kahelnud ma kordagi, et sa jälle kiituskirja saad ning õnnitlen sind selle puhul. samuti õnnitlen sind selle puhul, et hakka siis juba vaikselt Tartu-Pariis marsruuti paika panema. :D (aga niipalju võin ma sulle lohutuseks öelda, et kuna sa ei maininud, millisesse Pariisi sa lähed, siis võid sa vabalt Kadrina külje all olevasse Pariisi külla tulla. :D )

  ehk siis laulupeol treffab, kui varem ei näe.. ;)

  kalli-kalli

  ReplyDelete
 2. Appikene kui ilus pikk kommentaar. :)
  MA VIHKAN SÄÄSKI. Kohutav. Vihkan, vihkan, vihkan, vihkan, vihkan! Ma ei suuda nendega enam poolt päevagi veeta.

  Ja just seda Kadrina Pariisi ma mõtlesigi, täiega. :D Kui ma kiituskirja EI SAA, siis ma tulen sinna. :)

  Yeah, ikka. Kuigi... ma tahaks sinu poole tulla millalgi.

  xoxo

  ReplyDelete