May 6, 2011

A teacher who is not dogmatic is simply a teacher who is not teaching


Jah, eile oli selline tore klaverit täis päev. Mu õpetaja hoiatas mind täiega, et kui ma tänaseks oma kolme lugu selgeks ei saa, vahetab ta mulle õpetaja välja või midagi. Et "ei jõua enam selle turtsuva teismelisaruga tegeleda" (tänane pealkiri sobib siia täiega). Kusjuures olen ma täiesti korralik teismeline. Igatahes peale kooli läksin kohe klaverit mängima, puudusin näiteringist. Kui mul villand sai, tegin natuke matemaatikat ja mängisin edasi. Kõlab hästi, eks?
Mingi aeg ma enam ei suutnud, käisime Lauraga jooksmas hoopis. Kodust sinna+kolm ringi ümber Anne kanali+koju tagasi=peaaegu kaheksa kilometrit. Ja me saime alla tunniga hakkama isegi, wohoo! :)
Kodus mängisin klaverit, üllatus-üllatus. Sõin natukene issi ekstreeemseid kokanduskatsetusi, päris hea oli isegi. Õhtul oli trenn, mängisime veepalli! Poisid vs tüdrukud+Toni. Haha, tegime haledalt pähe neile, võimalik, et seis jäi 5:1 või midagi. Kusjuures ma lõin ka kaks väravat! Wohoo.
Õhtul mängisin veel koju jõudes umbes kolmveerand tundi klaverit, siis sai kell üksteist ning algas öörahu. Lugesin muusikaloo kontrolltöö jaoks Borodini ning eesti keele testi jaoks "Mängult on päriselt". Mulle ei meeldinud kumbki, aga mis teha.

Ahjaa, hea uudis ka: ME SAIME LAULUPEOLE! Punkte oli küll vähem kui ma oleksin tahtnud, aga keda see huvitab? Me oleme sees ja elu on ilus.

4 comments:

 1. 1) Ma ju ütlesin, et saate edasi. ;) Palju õnne teile! :)

  2) Ma täiega kahetsen, et ma ei läinud klaverit õppima ja täiega pahane, et vanemad mind muusikakooli ei pannud.. Täiega tahaks klaverit osata mängida. (muidugi mitte rohkem, kui kontrabassi, aga no seda ei õpetata siin läheduses kusagil)

  3) Kust su sissekannete pealkirjad pärinevad? :D

  4) Kino.. Misasi seee veel on!?! :D Ei tglt ma tean, misasi see on, aga ma ausalt ei mäleta praegu, millal ma seal viimati käisin.. Ei mäleta sedagi, mida viimati vaatamas käisin.. Mingi.. Eelmise aasta kandis või veel varem oli.. :D

  5) Mannu-kallis, tule punk laulupidu vaatama. :D Ja mulle külla.. :D


  Seee VIST on kõik, praeguseks. :D

  ReplyDelete
 2. AAA.. Seda ka, et su ema on nendel piltidel sitaks kena. ;)

  ReplyDelete
 3. Vaene Maris :/ ... Ma enamvähem kujutan ette kuidas sa seda klaverit vihkad :)

  Kas sa kolmapäeval näiteringis käisid? :)

  ReplyDelete
 4. Keith: Küll on tore nii pikki kommenaare saada. Aitäääh, tegelt ma ise eriti ei uskunud et me edasi pääseme. :)
  NALJA TEED? PÄRISELT? Veab sul, et sa muusikakooli ei läinud. Päriselt... sul pole seda kohutavalt rasket lisakoormust ja jama vaja. Appikene kuidas ma sind kadestan. Vahetame elud ära. :)
  http://www.aphorism4all.com/ - siit tulevad siis geniaalsed pealkirjad.
  KINO? Mis see oli? Uus taimesort jah? Piimatoode? Mõni aregumaa? Umbes midagi sellist...
  Tulen, ausalt. :)

  Marilind: Tänan kaatunde eest. :)
  Mkmmm, see oli neljapäeval kell kolm hoopis. Aga ega ma siis ka ei käinud, Mari-Liis rääkis, et ainult tema, Madli, Roderik, Henri, Sander ja kari väikeseid oli kohal. VIST.

  ReplyDelete