June 22, 2011

Success usually comes to those who are too busy to be looking for it

SUVI on käes, wohooo! Ja mul on 52 armsat followeri!
Eile oli lõpuks 9. klasside lõpetamine, kus ma pidin laulma "Ojalaulu" ja "Keelatud maad". Selle esimese pärast ei põdenud ma üldse, kuna me olime viiekesi. Teise kohta ütleks, et... pole üldse julge tunne laulda soolot miljonite inimeste ees. Okei, see oli nüüd NATUKE liialdatud, aga ma põdesin ikka üsna kõvasti. Tegelikult VÄGA hullusti vist välja ei kukkunudki, aga kuna ma mikriga enda häält ei olnud võimeline kuulma, siis ma ei saa selles nii kindel olla. Kuid kui isegi Oskar ja Fred ütlesid, et see oli täitsa hästi, siis see ju ometi on big thing? Aga samas võisid nad ka lihtsalt viisakad olla, nii et ma endiselt ei ole endas kindel. Voorand lämmatas küll mind oma karuse kallistusega hiljem. :) Igatahes olen ma rahul. VIST. Nagu te juba kindlasti kõik märkasite, mässasin ma eile liblikate pildistamisega, täitsa mõnus oli. Ja minu meelest ÜLIRASKE ka. Loodan, et meeldivad. :) Käisin veel trennis ja peale seda suundusime Kelliga Johanna poole, kuhu ma ööseks jäin. SELLE ASEMEL, ET 30 SECONDS TO MARS´i kontsertil olla! Aga see oli ka väga hea alternatiiv ning mul oli ülimalt tore. Vajusin tuttu mingi... natuke enne kuute hommikul? Nüüd lähen sugulaste juurde jaanipäevaks maale ja saabun peagi, kaasas hunnikutes mõnusaid pilte.NB! Eneli, Anna, Marilind, Ragne, Mari Ann, Johanna, Kelli ja veel väga paljud: ma tõesti-tõesti tegelen teie kõigi piltidega! Ausalt!
Ma loodan, et te saate need kõik kätte, kui ma tagasi olen. Marilind ja Anna-saadan meilile oma flickr´i konto. Eneli- saadan NEED HUVITAVAD pildid sulle meilile? Johanna- toon mälupulgal kunagi? Ragne- saadan sulle meilile. Mari Ann- küsid Ragnelt? Oh, ma panen need facebooki hoopis, lahendatud! Kelli-äkki panen Johanna mälupulgale sinu pilte ja ta saadab sulle msnis? Ma ise lihtsalt ei viitsi. :) Ahjaa, mitte et Saskia mu blogi loeks, aga ma panen NEED vanad pildid ka kuhugile üles. Varsti.
Palun ärge vihake mind, kui mul kaua aega läheb!

xoxo

9 comments:

 1. See on nii äge postitus!! Pildid on lihtsalt mega ilusad. Ma ei vihka sind, kui sul kaua aega läheb.:)

  ReplyDelete
 2. Kuidas sa liblikaid nii lähedalt pildile saad? Sa oled arvatavasti Lumivalgeke, kes loomadega hästi läbi sai ja kelle juurde loomad ja linnud tulid. :)
  Igastahes on need järjekordselt nii kenad pildid, kadestan!

  ReplyDelete
 3. Kelli: Oi aitäh! :) Nii tore on teada, et mind ei vihata.

  Marilind: Eeee... yeah, muidugi olen ma lumivalgeke, muidugi. Rohkem nagu mingi härjapõlvlane, aga noh... :) Tegelt on mul makroobjektiiv lihtslt. Ja ma kropin pilte ka ikka vahepeal. Üsna tihti.

  ReplyDelete
 4. misasja sul on facebook v?? :D

  ReplyDelete
 5. Arvata on, kellel seda ei oleks :)

  ReplyDelete
 6. ah mine pekki, otsi mind üles. ;) ma sind pole ausaltöeldes siiamaani leidnud. :D sellepärast arvasingi, et sul seda pole. :D

  ReplyDelete
 7. Mannu , saada mulle need HUVITAVAD pildid ja kõik teised pildid, kus ma ka peal olen ! ;)

  ReplyDelete
 8. Kui megakenad pildid, eriti neljas :)
  Oma laulmisoskuse suurepärasuses ei luba ma sul kahelda, kui juba mõned vulkaanikesed esireas ei suutnud vastu panna sinu pikaajalisele vahtimisele. :)

  JA kuidas sa saad härjapõlvlane olla, nad ei võta üle meetri pikkuseid ju enda hulka, kuidas sa ei tea :S
  Sa võid see kuri nõid/vanatädike olla, kes Lumivalgekesele mürgitatud õuna andis :)

  ReplyDelete
 9. Keith: Ma annan endast siis parima. :)

  Eneli: Ma saatsin sulle VÄGA HUVITAVA pildi ära juba, eks siis lähipäevil saad need teised ka kätte. :)

  Johanna: Oi aitäh! Ma pean ütlema, et meie vulkaanilise tulejumala muusikamaitse pole just kiita, niisiis see mind ei lohuta. Aga see kuri ja kade nõid võin ma olla küll, läheb loomusega kuidagi hästi kokku. :)

  ReplyDelete