July 24, 2011

If you tell the truth, you don`t have to remember anything

Hei kullakesed!
Ma olen Pärnu-tripilt tagasi ning ilusti elus. Täna saate siis toredasti Pärnu pilte natukene. Muidu tegin täna ka pilte, jäin endaga enam-vähem rahule isegi. Kunagi homme või ülehomme või millalgi saate need pildid ka siia. Ja coca koogi retsepti saate ka siis, ma arvan, et ma katsetan homme uuesti. Kui ma julgen muidugi.
Pärnu ise oli väga awesome. Meri, rand, päike, liiv, jäätee, jääkuubikutega vesi, jäätisekokteil, küpsised, pildistamine, ranna suurimate liivalosside ehitamine, venna liiva alla matmine, pitsarestoran, linnas jalutamine, loomaaias jäneste söötmine, terviseparadiisis lõbutsemine, hilisõhtul kinos käimine (MA JUMALDAN PÄRNU KINO! See oli nii hubane ja mõnus. Õhtusele seansile saime kaks piletit kokku viie euroga! Ja me saime ise koha valida, läksime taha keskele muidugi. Mõnus jahe oli. Ja film algas minutilise täpsusega! Ja mis kõige parem: "Vesi elevantidele" polnud veel ära kadunud, nii et ma jõudsin seda vaatama! See oli... awesome! Raudselt üks parimaid filme viimasel ajal.), päikeseloojangu ja -tõusu vaatamine, UJUMINE, grillimine, kolme x-ga Maximas šoppamine ning vees kukerpallide harjutamine= täielik chillbill.
KUKERPALLIDEST: Sinna minnes oskasin teha vees ilma hingamata järjest kaks kukerpalli. Kuna isa kekutas sellega, et "omal ajal" suutis teha järjest kolm tükki, hakkasime koos harjutama. Harjutasime... harjutasime... ja harjutasime... meil tuli mõlemal kolm välja! Hmm, peagi tundus kolm juba väga peace of cake, nii et me liikusime edasi uuele tasandile. Tegime neli kukerpalli ilma hingamata. Ja koos tegime märkusi ning tähelepanekuid, kuidas kukerpallitamist kergendada. Need töötasid! Avastasime, millisel hetkel tuleks hinge kinni hoida ja millisel mulle puristada. See selleks. Tegime viis kukerpalli järjest. See oli juba üsna raske. VÄGA RASKE. Õhk sai mul enamasti neljanda ajal otsa. JA SIIS SEE JUHTUSKI: tegin ära kuus kukerpalli! Kuus! Kuus! KUUS! Isa nii kaugele ei saanud. Ja mul endal tuli see ka ainult ühel korral välja. Enamasti tegin neli. Või viis. Aga vähemalt tean ma, et olen kuueks suuteline, mis on üliawesome! Ja kolm kukerpalli tundub nüüd tõesti hale. Ei vaevu enam nii väheseks pingutamagi. :)

6 comments:

 1. Maris!!! MIKS sa nii ilusaid pilte pead tegema??? Mulle meeldivad eriti kolmas...ja viies...ja teine...ja neljas...ja seitsmes...ja esimene...ja kuues...ja kaheksas...ma võiksingi nii jätkata.
  I didn`t hide the point very deep this time... So you should see it!

  ReplyDelete
 2. Johanna! Eeee... ma ähmaselt saan vist sellele pointile pihta jah. Et siis sulle meeldivad rongid? Mulle ka, tore teada! Ja vaesekene, jälle nohune? Ma loodan, et kummelitee aitab.

  Tegelikult, suur-suur aitäh. :)

  ReplyDelete
 3. Tõesti hämmastavalt ilusad pildid , ja ma ei väsi seda kunagi kordamast ! :)

  ReplyDelete
 4. Suur-suur aitäh, Kristiina! Ja ma tõesti loodan, et sa ei väsi, kuna muidu oleks mul veelgi vähem kommentaare. :)

  ReplyDelete
 5. Aga palun . Kommentaaride pärast ei pea sa muretsema . ;)

  ReplyDelete