August 1, 2011

After Monday and Tuesday even the calendar says WTF

Tänase pealkirja avastasin ma Lauraga Lõunakeskuses ühest T-särgi poest möödudes. Oli ühe särgi peale kirjutatud. Geniaalne, huh? Jätsin muidugi meelde ja natuke googeldamist kodus näitas, et see lause on päris populaarne tegelt. Mina olengi ju alati viimane, kes asjast teada saab, nii et pole hullu. Natuke lõbusaid fakte ei teeks paha?
*Mul on üks karp, kuhu ma kogun kõiki vanu kinopileteid, kutseid, kaarte, laulupidude/näituste/muuseumite käepaelu, kirju, sõbrapaelu, toredaid auhindu, bussipileteid, teatripileteid, soditud lehekülgi jne. Ühesõnaga kõike, mis mulle toredaid mälestusi sõpradega meenutab. See karp ajab muidugi ammu üle, sest see on üsna pisike. Mis me ikka jamame, võtame kohe suure pappkasti! Aeg-ajalt teen ikka karbi lahti ja lasen asjad silmadega üle, tuju tõuseb kohe märgatavalt. Seal on KÕIKE, alustades näiteks Randolfi lasteaias tehtud kaardiga (seal seisab "Maris ralju õnne) ja algklassides Enelilt ja Kristilt saadud sõbradiplomitega ning lõpetades PÖFFi piletiga "Juuksed", mis oli ausalt maailma kõige igavam, nõmedam, kohutavam ja masendavam film, mida me Maaliga kunagi näinud oleme.*Ma olen alati seostanud oma perekonda "Simpsonitega". Haha, valitud hulk inimesi teab täpselt, et mu isa ei jää Homerist sugugi palju maha (kui sa seda lugema peaksid, siis ma ütlen lohutuseks, et sina oled ikkagi palju vaimukam ja palju targem ja su nahk ei ole kollane). Seetõttu on enamasti kogu vastustus empsil, kes on sama kannatlik ja armastav kui Marge. Nojah, siis oleme mina ja venna. Kohusetundlik õppija ja pillimängija mina=Lisa. Närvidele käiv ja terava huumoriga rulaga sõitev vend=Bart. Nojah, nüüd kus me juba Marii ka saime... Maggie ka nagu olemas. "Simpsonite" looja vist stalkib mu peret, et uuteks episoodideks mõtteid varastada. :)
*Ma nägin täna öösel õudusunenägu. Me pidime klassis paari võtma, et mingit projekti teha. Selline tähtis nädalane projekt, terve see aeg pidime koos olema, et sellega hakkama saada. See tähendab, et koos üksteise pool ööbima ja sööma ka. Kuna mulle sõpra ei jätkunud, pani Hallik mu paari Oxeniga (meie koolis kord nädalas saksa kõnekeelt andev sakslane, kes eesti keelt ei räägi). See oli... KOHUTAV. Magas mu voodis, sõi kogu söögi ära, kulutas ära sooja vee, vahtis saksa kanaleid ja võimutses täiega, samal ajal osavalt mu perega manipuleerides. Hakkasin teda kartma ja kokutama, ei osanud enam sõnagi saksa keelt. Saatis mu b-klassi ja hakkas mu pere juures elama, ise minu hambaharjaga hambaid pestes ja minu pesu kandes. Apppppppppppppi.

xoxo

8 comments:

 1. haha. mul on see lause blogis ka olemas. xD :D eraldi postitusena. :D suht hiljuti pandud. :D

  ma korjan ka igasuguseid mälestusi. :D panin kõik ümbrikute sisse (nagu ühte kõik piletid, teise mingid kaardid jms) ja nad on koguaeg mul laua kõrval. :) neid mingi rääääme palju juba. :S

  hahhaha, see unenägu tundub küll päris hea. xD :D

  (a ja sul on ikka see kontrollasi peal. ;) )

  ReplyDelete
 2. Päriselt? Ma olen lugenud küll, aga ilmselt on see postitus märkamatuks jäänud... anna andeks, kallike. :) Ma loen kohe uuesti üle!

  Ära parasta, see unenägu oli jube! :)

  Ja ma ei tea, miks ma seda kontrollasja maha ei saa! Mul näitab küll, et seda ei ole... yeah, see tehnika pole kunagi mu parim külg olnud.

  ReplyDelete
 3. No ikka peab mainima seda kaarti! :S :D

  ReplyDelete
 4. Ma ainult tahtsin kontrollida, kas sa veel loed mu blogi. :)

  ReplyDelete
 5. Mannu, see lause on ikka ÜLIvana... Aga sinu tähelepanemisvõime juures leidsid selle isegi kiiresti :)

  Sinu unenägu :D ... Alguses ma arvasin, et see on ikka Mr.T, siis tuli meelde, et oh wait, ta ei käi ju sinu klassis... Suhteliselt veidrad unenäod sul, peaks mainima. Tegelikult, sinu puhul, ma ei imesta...

  ReplyDelete
 6. Eeee, noh... minu kohta leidsin ma selle tõesti isegi ebanormaalselt kiiresti üles.

  Hahahaa, kui see on sinu jaoks veider unenägu, siis sa vist ei taha kuulda sellest unenäost, kus skungid mu naabrite juurde vangi viisid? Või sellest, kus vahukomm mind taga ajas? Või sellest, kus piraadipealik mind oma laeval kiusas? HAHAHA. :)

  ReplyDelete
 7. Nii tore on lugeda neid fakte, kuigi ma ei saa aru, kuidas sul nad järsku mõttesse kargavad. :D Selle unenäo peale ma naersin täiega. Päriselt, see lihtsalt tundub nii naljakas. :D
  Sinu jaoks õudusunenägu, aga minu jaoks pigem komöödia. :D

  ReplyDelete
 8. Oi, suur-suur aitäh. :) Ja see unenägu oli päriselt ka jube! Ma usun, et kui sina näeksid unes, et su... matemaatikaõpetaja tuleb su koju SINU pesu kandma ja sööb SINU tassist SINU müsli ära, siis see tunduks sulle ka kohutav draama ja mulle halenaljakas komöödia. :)

  ReplyDelete