August 19, 2011

A fool`s paradise is a wise man`s hell

Heihei!
Lalalaa, ma teen kiiresti.
Nädala alguses sõitsid emps ja venna Mariiga maale, nii et me jäime isaga kahekesi. Wohoo! Tegime mis tahtsime, kumbki teineteist väga ei seganud. Siiski käisime koos rannas ja tegime süüa, mis oli üsnagi tore. Ja kui tema läks rattaga sõitma, käisin mina lõbusalt jooksmas. Õhtuti vaatasime koos telekat ja kommenteerisime kõiki seksreklaame mis üldse olemas olid. :)
Nädala keskel loksusin bussis vennale ja emale järgi, aga peab mainima, et ka maal oli täitsa põnev. Õhtul tassisime koos kultuurse vennaga akvarellid ja veetopsid ja suure A3´e põllule ja maalisime päikeseloojangut. Pilt tuli mul täitsa kena, võiks isegi öelda päris ilus. Aga muidugi mitte nii ilus, et blogisse panna. Kindlasti mitte. Eriti kui mu blogi loevad inimesed nagu Laura või Evelin või Johanna või Ingrid või Merleen või veel keegi, kelle kunstialastest katsetustest ma kahjuks ei tea.
Hmm... käisime nii muu seas ka Lätis ära, kuna see oli ju niiiiiii lähedal. Korjasime megasuure seene ja grillisime vahukomme, muidugi tegin ma lots of pilte nagu alati.

Hetkel (kell on viis läbi hommikul) istun Lähtel ja naudin lokkide tegemist. Mul on tõsiselt paljulubavaid pilte, nii et ma teen sellest homme/ülehomme/esmaspäeval/kuna iganes ka eraldi postituse.

FAKTE KA?
*Mulle kohutavalt käib närvidele, kui kasutikutes on sinised ruudud/jooned. Nagu... sinised? Päriselt? Kuidagi nii... ebarahustav on vaadata seda. Sellepärast ma valin enamasti halli ruuduga/joonega kaustikuid.
*Tavaliselt ma olen jätnud igal aastal kooliasjade ostmise viimasele sekundile. Eelmisel aastal jooksin vaheaja viimasel päeval Maximasse ja ostsin suvalisi asju, sest ma ei tahtnud oma suve kooliasjade ostmisele lihtsalt kulutada. Sel aastal on mul peaaegu kõik asjad olemas juba. Olen otsinud kõige-kõigemaid kaustikuid ja peab mainima, et ma olen väga rahul. Matemaatika on mu vaieldamatu lemmik sel aastal. :)
*Ma lugesin mingist tähemärkide raamatust kalade (enda) kirjeldust. Tulemus oli lihtsalt ulme. Hmm... tegelevad meelsasti veespordiga (ujumistrenn), teatriga (näitering), kunstiga, muusikaga (klaver+koor) ja fotograafiaga (KÕIGEST MU SUURIM KIRG). Neist saavad head näitlejad, arstid, fotograafid... mu elutee on tähtedes kirjas vist.
*Marii on vist vasakukäeline. See selgub umbes teiseks eluaastaks, tal on veel umbes 8 kuud aega. Aga ta sööb vasaku käega ja haarab sinna kõik pliiatsid ja mänguasjad. Mu pere on paanikas, kõik üritavad teda sellest võõrandada. Chill inimesed, on siis on. Mina oleksin küll väga rõõmus.

Ciaoo kullakesed, loodan, et nautisite.
Kirjutan teile peagi pikema ja palju sisukama postituse, luban seda!
xoxo

2 comments:

 1. Esimene fakt on täpselt sama ! :)
  Aga Mannu , ütle neile et pole mõtet :) , Marii jääbgi lihtsalt vasakukäeliseks. Tal on vasak ajupool rohkem arnenud , jne . Ei hakka seda juttu siia ümber kirjutama mis mulle kunagi räägiti millegi pärast :D .
  Nii , super kenad pildid oli ka !
  Ja Mannu , me peame linna minema ja kinno ja/või ma ei tea kuhu :d

  ReplyDelete
 2. Tore sind kohata, Eneli! :)
  Yeah, sa ka väldid siniseid ruute? Tere tulemast klubisse!
  Ja Mariid nad ümber õpetada ei suuda, nad teavad seda ise ka ning seda meeleheitlikumaks nad muutuvad... :)
  Ja kinno peaks minema jaa... enne kooli! Mis kinos on praegu? Ma pole üldse lainel enam, viimasest kinokülastusest on möödas pea nädal, hahaa.

  ReplyDelete