August 14, 2011

We`d all like to vote for the best man but he`s never a candidate

Uus follower, party hard!

Palun väga vabandust, et ma niiiii ammu kirjutanud pole. Iga päev olen lubanud endale, et nii-nüüd-teen-selle-ära, aga pole aega jätkunud. Tegevusi on ka nii palju kuhjunud, et ma ei hakka nägugi tegema, et teid see kõik huvitada võiks nüüd. Võtame siis nende päevade tegevused ühte lausesse ja läheme eluga lõbusalt edasi? :)Olen Lauraga tartuffil "Kujuteldavat armastust" ja Ateenas "To save a life´i" vaatamas käinud, Marilinnuga linnas lõbutsenud, Johannaga kinos "Halba õpetajat" vaadanud, vennaga tartuffil "Hoia minust kinni" vaadanud, empsiga viimast tartfuffi filmi vaadanud, vennaga jooksnud, ise jooksnud, isaga külmas vees ujunud, kaneelisaiu ja seemnekukleid küpsetanud, "Näljamängude" teise osa õhtuga läbi lugenud, Lauraga mitmeid 3D üritusi külastanud, palju kaarte mänginud, järgmiseks nädalalõpuks awesomesid plaane teinud ja palju pildistanud. Mul oli väga tore. :)Ja nüüd teeme faktipostituse!
*Mulle nii-nii-nii väga meeldib vihma lõhn. See on nii eriline. Kui keegi püüaks selle purki ja paneks kõrvale veel sidruni-, šokolaadi või kohvilõhna (mida ma ka jumaldan), valiksin ikka väga suure tõenäosusega oma kalli vihmalõhna.

*Mul on linnas oma kindel lemmik jääjoogikoht, kust ma vahelduva eduga ostan jääjooki ikka väga tihti. Mu elus oli periood (oo, kahe nädala tagune aeg on periood!), kus ma jõin seda iga päev. Põhiliselt käin seal mademoiselle Lauraga, aga samuti olen sattunud sinna Kelliga, Johannaga, Marilinnuga, isaga, Kristiga, vennaga, emaga ja kunagi ammu korra ka Liisuga. Olen saatnud sinna ka kaks võõrast, kes tänaval juurde tulid ja küsisid, kust me nii ilusad jääjoogid saime. Koha plussid siis: Hind ainult 70 senti (!), tops on suur ja ISE SAAB VALADA, mis tähendab, et alati läheb suur-suur kuhi peale ja võtta saab mitut sorti.*Ma olen palju ebapraktilisem ja naiivsem kui mu vend. Kui vennalt küsiti "Mis sa teeksid siis, kui võidaksid hästi suure summa raha?", vastas ta "Paneksin panka ja ostaksin aktsiaid". Kui minu käest küsiti sama, vastasin ma "Annetaksin kolmandiku ära, teeksin maakerale kümme tiiru peale ja šoppaksin ennast segaseks". Eee... õige aeg oleks mainida ka, et mu vend on kaksteist ja minust kolm aastat noorem.*Ma olen ammu mõelnud, et tahaks minna kunagi Antarktikaase loodust pildistama. Eilne tartuffi film ainult suurendas mu indu, sest see oli lihtsalt megailus. Ainus probleem? Ma ei taha sellele külmale mõeldagi ning värisema paneb ainult mõte sellest. Nojah, ega sinna suvalisi ei lasta ka. Ma peaksin olema mingi... New York Times´i tippfotograaf, et sinna pääseda? Midagi sinna kanti.*Ma kardan meeletult kõdi. See ei ole normaalne enam. Kui keegi mind kõdistama tuleb, ei ole mina enam oma tegude eest vastutav! Kahjuks on mõned klassikaaslased (khmkhm) sellele juba ammu pihta saanud ning päris kindlasti ei tule see mulle kasuks.

*Viies klass oli nõmenõmenõme, ma ei taha seda aega kunagi tagasi. Ma ei oska seletada, ega ma just halvasti kellegagi läbi ei saanud, aga see aasta oli minu jaoks lihtsalt piin.

*Minu jaoks on kriminaalfilmides alati vaja, et keegi lõpus kõik ilusti pikalt laialt lahti seletaks. Siis ma olen alati nagu "aaaaa, kuidas ma küll ise selle peale ei tulnud?!". Noh, mitte ainult kriminaalfilmides tegelikult. Mõnes filmis jäävad otsad lahti ja siis ma pean ISE mõtlema ja mõistatama, enamasti panen raudselt puusse ka.
Niisiis, loodan et nautisite, üritan hakata jälle tihemini kirjutama.
Ja ma loodan väga, et te kirjutate mulle jälle ilusaid kommentaare, kallikesed, sest ma tõesti olen neid igatsenud! :)

xoxo


14 comments:

 1. Jeejee.. faktipostitus. :) Mulle meeldib ka vihmalõhn!! See on nii hea ja värske.. :) Mmm.. what can I say?!! Ilusad pildid, nagu alati. :):)

  ReplyDelete
 2. Bitte-bitte, vähemalt keegi on faktide üle õnnelik. :) Ja suured-suured tänud! :)

  ReplyDelete
 3. Ma armastan su faktipostitusi!
  Nõustun, et vihmalõhn on nagu megalt hea!
  Haha, see raha teema. Aga ma vist teeks
  ka pigem nii nagu sina, kuigi jah su vend on oma
  vanuse kohta väga praktiline juba. :D
  Pildid on sul kogu aeg nii ilusad! :)

  ReplyDelete
 4. Hmmm...ma oma eelmises postituses kirjutasin et ma armastan vihma lõhna :)
  Ma üldse ei imesta, et sa naiivne ja ebapraktiline oled, kes teine sööks -25 kraadise külmaga jäätist??
  Sa ei saa Antarktikasse minna, tuul puhub seal su indiaanlase ära :S
  Ja pildid ka amazing as usual :)

  ReplyDelete
 5. Oi, suur aitäh, Merleen! :)
  Hahahaa, nii tore on teada, et ma pole ainus, kes kõik oma miljonid elu nautimise peale ära kulutaks! :)

  ReplyDelete
 6. Johanna: Mhmh, ma tean, aga ma mõtlesin enda postituses ka vihma mainida. :)
  OOTA MIS, minu meelest oli küll -26 kraadi! Aga ma ei kahetse, mis siis, et pärast kaks päeva korralikult rääkida ei saanud.
  Oh, veel üks põhjus, miks Antarktikal kriips peal on. :(
  Ja suur-suur-suur-suur aitäh! :)

  ReplyDelete
 7. Ma liitun su kõdikartmisklubiga. :D Mind pole vaja isegi palju kõditada ning ma põhimõtteliselt täiega siplen elu eest. :D
  Ning sa peaksid tulema täiega 3D teenistusele. Ma soovitan! ;)

  ReplyDelete
 8. Liitu jah, ma usun, et me pole päris ainukesed. :)
  Hmmm... ma olen klassiõe kutsel Saalemis käinud päris mitu korda, minu meelest on seal väga tore. Kui sa mind kurssi viiksid, siis ma täitsa võiks 3D´sse tulla vaatama, üksi oleks natuke masendav (VIHJEVIHJEVIHJE). :)

  ReplyDelete
 9. Jah! Muidugi tule, seal on ka ülitore. Ma annan teada sulle selle nädala jooksul, kas ma see pühapäev olen seal, sest ma ei tea veel, kas ma lähen Tallinnasse või mitte.

  ReplyDelete
 10. Mhmh, ma VIST olen reedel ja laupäeval Lähtel, aga pühapäev on vist täitsa vaba... lalalaa.

  ReplyDelete
 11. AEG LÄBI !!! Kell on juba 01:18 :S Ja sa lubasid... Me Kelliga nii ootasime :S

  ReplyDelete
 12. Ma hakkasin kell 00:30 kirjutama, aga isakene ajas mu rõõmsalt kell 00:54 ära. Aga ma salvestasin selle draftina, nii et see peaks ikkagi tänase päeva jooksul valmis saama...

  ReplyDelete
 13. Niiiiiiväga sooviks selle jääjoogi koha asukohta teada saada :)

  ReplyDelete
 14. Ega ma kitsi pole.:) Tartus Rüütli tänaval, Kohvipaus on koha nimeks :)

  ReplyDelete