August 25, 2011

When you are young you think money is the most important thing in life. When you are old, you know it.

Heihei.
Lühike kokkuvõte mu trenni-nädalast? (sisaldab ainult seda füüsilise koormuse värki, mitte toredaid kinos- ja linnaskäike.)
Nädalavahetusel käisin perega Pühajärvel ujumas (vesi oli ÜLIMEGAKÜLM, nii et mulle sobis täitsa) ning hiljem jooksmas. Esmaspäeval hakkasin Ihastest koju jooksma, tee peal nägin oma vana lasteaiakaaslast Birgitat ning tegin temaga kaks ringi ümber Anneka. Kokku üheksa kilomeetrit, not bad. Teisipäev oli ujumise päev, Eric on ikka sama suur pohhuist nagu alati ning see mõjus vägagi rõõmustavalt. Kolmapäeval käisime Laura ja Birgitaga jooksmas. Kokku siis 1 km sinna + 6 km Laura ja Birgitaga + 2 km ainult Lauraga + 1 km tagasi = 10 km. Pole sugugi paha. :) Noh, kuigi tuleks mainida, et selle viimase ringi me Lauraga ainult kõndisime... suva, sest kolm ringi hoidis Birgita meid tempos.
Täna käisin Tallinas oma trennigängbängiga, oli täitsa tore. Hommikul ajasin end kell 5:15 maast lahti ja kiirustasin rongile. Hommikul oli NIIIIIIIII ilus udu! Rongis olles paistis sealt läbi veel kuldne päike, aga loomulikult ei saanud ma rongiaknast pilti teha. Kohale jõudes jooksime mööda linna ringi ja üritasime šopata, korra sõime ka. Tagasi tulime õhtul noorte ekspressiga, kus ma sain terve tee oma rõvedaid nalju teha ja Maali võtmetega lollitada. :)
Homme siis õpikuid tooma, wohoo! Ma ei suuda kooli ära oodata! Nii elevil ikka annab olla. Mu sarkasm on ka roostes nagu näha. Käes on Mannu Official Sünge Aeg, mida olen kartnud juba kaks aastat ning mille käigus pean lõpetama nii põhi- kui ka muusikakooli. Niuniuniu. Asja ei muuda sugugi paremaks see, et viimase nädala nautimise nimel pean homme ronima Tubli juurde ning hakkama harjutama aktusele laulu 1. septembriks. NIUNIUNIU.
Mõni fakt?
*Muusikakoolis jagatakse hindeid kümnepallisüsteems (kõige halvem on kaks ja kõige parem on kümme, kusjuures viimane positiivne on kuus). Ja vot see on koht, kus mul on hinded äärmiselt värvikad ja huvitavad. Ma ei räägi siin solfist ja muusikaloost, eks, need on mul täiesti korras. Aga klaver... eee... mu parim hinne on seal kümme, kusjuures õpetaja hakkas kirjutama päevikusse 11. Mu halvim hinne on kolm, kusjuures õpetaja oma ruumikas ajusopikeses on veennud ennast, et tegelikult sain kahe. NII madalale ma langenud pole! Nelja olen saanud üks või kaks korda. Viie olen saanud mõnel üksikul korral. Kuus polegi enam nii haruldane, sellega olen end vedanud läbi igalt poolt. Seitse ja kaheksa on minu tavalised hinded, mida ma saan kõige sagedamini. Üheksat saan enamasti heliredelite eest, sest need on mul tõesti head. Mõnel üksikul korral ka pala eest. Kümmet olen saanud... noh, on ikka ette ka tulnud nende kuue aasta jooksul. :)
*Ma olen viimastel öödel nii palju õunu koorinud, et mul peaks selles juba magistri kraad olema. Päriselt, kui ma elus põrun, hakkan hoopis õunu koorima. Mis sest, et ma hetkel enam ühtki õuna vaadata ei suuda.
Homme kavatsen teile teha ilusaid pilte, mis sest, et mul pole aimugi, kuidas.
xoxo

6 comments:

 1. Sina! Kuna sind telefonitsi kätte ei saa, siis ma küsin siin. Mis sa homme teed?

  ReplyDelete
 2. Peale õpikute toomise muidugi.

  ReplyDelete
 3. Hmmm... ma ei teagi kusjuures. Lõõritan Tublile natuke. Teen pilte. Sa võid midagi välja pakkuda küll. :)

  ReplyDelete
 4. Mannu käis õpikute järel, ja laulmas ja LAuraga linnas. Mis veeel teha jõudsid ? :D

  ReplyDelete
 5. Näha, et oled Maasikalt ja Joonaselt paar väljendit üle võtnud :D
  Ja magistrikraad kirjutatakse kokku... Selle saamiseks võiks vähemalt kokku-lahku kirjutamist osata :)

  Btw seriously hea pildivalik :)

  ReplyDelete
 6. Ennu: Ei midagi erilist kusjuures... peale selle sinu poolt mainitu kulutasin hommikuduši peale kogu sooja vee ära, lasin endale uued võtmed teha, uuendasin partnerkaarti, ostsin uue kreemi, käisin korra maal, hellitasin oma kassi, ilmutasin kaks pilti, tegin uusi toredaid pilte, käisin õhtul külmas Annekas ujumas, lugesin "Tuulest Viidud" peaaegu poole peale ära, mängisin klaveril "My Heart Will Go On"´i ning tegin õhtuks suuri plaane. Enam-vähem nii vist oligi... :)

  Johanna: Paar väljendit?! Ma näen küll ainult ühte. :)
  M-A-G-I-S-T-R-I-K-R-A-A-D. Kas on nüüd parem? Kas nüüd, kus ma seda kirjutada oskan, võin ma selle lõpuks ka saada? :) PALUUUUUUN.
  Ja suur-suur-suur-suur aitäh!

  ReplyDelete