August 28, 2011

Why is Monday so near from Friday, but Friday so close to Monday?

Heiho!
Nagu näha, katsetan ma uusi tervitusviise, aga ikkagi kukuvad need nii tobedad välja kõik. OODAKE, ma alustan parem uuesti.
Bonjour!
Nii vist juba natuke nagu läheb. :)
Lugesin"Tuulest viidud" läbi ja olen väga uhke. Nii... kultuurne tunne on kuidagi. :) Wohoo, ma olen lugenud ka läbi raamatu, millest räägib pool maailma! Hetkel loen teist osa, sest mul on tunne, et "Näljamängude" kolmas osa ei jõuagi järjekorraga minuni, niuniuniu. Aga tegelikult olen ma oma praeguse raamatuga ka rahul. Kõik need üheksateistkümnenda sajandi korsetid ja kleidid ja kübarad ja pitsid ja päikesevarjud ja roosid ja loorid ja ballid ja tantsuõhtud on nii... out of this world. Kuigi ma ei saa ikkagi üle, et Scarlett O´Hara vööümbermõõt oli ainult 18 tolli (veits üle neljakümne sentimeetri).
Hmmm... viimasel ajal olen ma iga päev ujumas käinud. Vesi läheb aina külmemaks ja külmemaks, aga ega see ei häiri väga. Vähemalt püsib niimoodi veel suve tunne alles ja see on kõik, mis loeb. Suvi on ju ka mõnikord külm? Yeah, see on nagu juuni alguses ujumaskäik. Kõlab päris hästi.
Ja teate mis? Sherlock Holmes on telekas tagasi, wohoo! Mitte see vana, vaid 2010. aasta inglise sari, mida lasi talvel ka. See on nagu... the best thing ever, ausalt! Ma jumaldan jumaldan jumaldan seda, mis siis, et sellel ainult kolm 90-minutilist episoodi ongi. Natuke googeldamist ütles, et 2012. aasta alguses tuleb kolm tükki veel. Jessjessjess, party hard!
Okei, ma nüüd parem lõpetan ja lippan Tubli juurde laulma. Enne tuleks muidugi noot üles otsida, sest mul pole aimugi, kuhu ma selle pistsin... eriti nõmedaks teeb asja see, et Tubli tahtis, et laul enam-vähem peas oleks. Hahahaa.
Igatahes võin ma järgmiseks korraks teile hästi palju fakte mõelda. :) Ma loodan, et mul on teile siis pilte ka, seda muidugi juhul kui Laura mulle täna korvi toob.
Kommenteerige ikka ja olge armsad,
xoxo

2 comments:

 1. Cmon, 40 cm?! Aga samas sel ajal polnud just palju süüa ning naised olidki rohkem ilu pärast olemas... Kui neid oleks pandud üle kitse hüppama või 60 m või 2000 m jooksma või kõndima 1 km, nad oleksid teisel meetril minestanud ja maha kukkunud ning kaariku peale hüpanud...

  MA EI NÄINUD SEDA OSA EILE!!! :S:S:S

  Su pildid on niiiiiii suvi, eriti lemmikud on 3. ja 4. Kui häid pilte annab teha, preili fotograaf!?

  ReplyDelete
 2. Tegelikult alguses enne sõda oli neil ikka vääääääga palju süüa seal. Vot alles sõja ajal läks raskeks. Siis jäi ta veel kõhnemaks. :O Aga ühel päeval pidi ta läbima umbes kümme kilomeetrit ja raamatus kirjutas, et ta polnud kunagi varem nii pikka maad järjest kõndinud. Appikene, ta oli 19 sel hetkel. Kuidas see võimalik on?! Treenituse tase oli null, ilmselgelt polnud ta kiunagi Ericut kohanud. :)

  VAESEKENE, SEE OSA OLI SUUREPÄRANE, mis siis, et ma seda juba näinud olin!

  Pole siin midagi erilist, kullakene, aga aitäh ikkagi. :)

  ReplyDelete