September 1, 2011

A man may be a fool and not know it, but not if he is married

Hola!
Homme (tegelikult täna, aga minu jaoks tähendab "homme" aega, mil ma üles ärkan) on siis üleriigiline masenduspäev, mis hõlmab nii muu seas ka uuesti kooliminekut. Lihtsalt möödaminnes mainin, ega ju paljud sellest väga kuulnud ei ole. Nojah, riik ei levita seda uudist väga. Kool? Hahahahaa, pole võimalik.
Kuidagi hilja peale on see sättimine veninud täna. Kunagi südaöösel jõudsin alles saunast koju ja peale seda hakkasin homseks kooki küpsetama, sest "see on ju parim jahtunult". Muidugi juhtus äpardusi rohkem kui õnnestumisi, nii muu seas kasutasin valge šokolaadi asemel pruuni pähklitega ja kõrvetasin põhja ka meie kõige parema poti. Woops. Kuna see peaks nüüd veel nelikümmend minutit küpsema, on mul aega küllaga. Kui ma homme hommikul vara enne aktust ei peaks ärkama, et Mariid kella kümneni hoida, oleks elu täitsa lust ja lillepidu.
Hmmm... ma olen küll üsna aeglase taibuga praegu, aga äkki mu ajuke mõtleb mõned faktid välja?
*Kui on juttu aastast, näen ma alati vaimusilmas mingit ringi, kus talv on kõige all, suvi seal üleval, kevad ida pool ja sügis lääne pool. Ja alateadlikult teadvustan ma alati endale, kus ma praegu asun. Hetkel siis kahjuks läänes, seal Tumedas Tsoonis. Väga Sünge Ja Raske Aeg Muusikakoolis on kolmandal veerandil aka "sealt alt ida poole" ja Aeg, Mida Sa Ei Pruugi Üle Elada asub seal neljanda veerandi lõpus aka "seal idas". Üleval on pidevalt Lust Ja Lillepidu, aga see on nüüd kahjuks läbi. Niuniuniu.

*Mu lemmikjäätis on sidrunimaitseline ja minu meelest saab Tartus seda ainult Rüütli tänavalt. Kunagi hästi ammu müüdi neid minu VIST Vau topsis, aga oma pead ma ei anna. Igatahes on see ülihea ja tasub kindlasti proovimist. Vahepeal unistan ma laimijäätisest või granaatõunajäätisest, aga ilmselt nii suuri lootusi hellitada ei tasu.

*Nagu ma kunagi rääkisin, ei vaata ma päeval üldse telekat. Tundub nii raiskamisena. Õhtul/öösel on hoopis teine lugu. Tavaliselt vaatasime ikka "Simpsoneid"/"Jimi maailma" või midagi sellist, aga nüüd kus tuli kanal 12, on olemas ka kallid "Tuvikesed" ja muidugi "Rannavalve". Kanal 12 muutis mu elu!

Okei, mul sai kook vist valmis ja tegelikult peaksin nüüd tuttu lippama.
Ja tere, põhikooli lõpuklass. Tere, muusikakooli lõpuklass. I´m gonna die.
Seniks aga ciaoo teile, kullakesed,
xoxo

/Laura, anna andeks, et maailmaklassi pildid ei tulnud. :(

8 comments:

 1. misssasjaaaaa, Maris, sa nagu reaalselt lähed juba 9dasse v????? :O :O :O :O mismõtttes, kuidas aeg niii kiiresti edasi läheb... :S krt ja ma pole veel pensionisambaidki koguma hakanud.. :s

  aga jahh.. Merilin läks ka esimesse klassi.

  Aga tead, tibu.. Edu sulle 9daks klassiks. ja palun, teavita mind, millal sul lõpuaktus on. ;) ja palun teavita mind sellepoolest ka, kus su kool asub jne. ;) sest ma tahaks su lõpetamisele tulla. ;);)

  ReplyDelete
 2. Uskumatu jah, ma jään küll pensionieas vaesusesse virelema. Pole viisteist aastat midagi kogunud. :)

  OOTA, MIDA?! Meie väike pisike Merilin läks kooli? See ei ole võimalik.

  Eks ma annan teada kui ma ise peaksin kunagi teada saama. :) Wohoo, nüüd on garanteeritud vähemalt üks inimene, kes mulle lilli toob (ma vähemalt loodan), nii et päris ilma kimbuta ma vist ei jäägi... tegelikult sa võid tulla ka täiesti paljaste kätega, peaasi et sa kohal oled. :)

  ReplyDelete
 3. kui sa mulle teada annad, millal ja kuhu, olen ma kohal nagu viis kopikat. ;) ja lilledega ka muidugi. ;)

  jaaaa, justnimelt, meie väike pisike Merilin läks kooli.. minujaoks on see kaa niiii uskumatu lihtsalt.. siiamaani uskumatu ja veel päris pikka aega raudselt.

  ReplyDelete
 4. Hahahaaa, täna on teine september, ma usun millegipärast, et ma veel niipea seda teada ei saa. :)

  Megauskumatu. Merlin aabitsaga?! Pole võimalik.

  ReplyDelete
 5. tglt ma usun, et tean, millal sul lõpetamine on. ;) ma pakun, et 16.juuni. ;) sest tav on sinnakanti see lõpetamise kuupäev jäänud. ;) muidugi väga palju oleneb see koolist kaa. ;) aga jah. ;) eks kui sa teada saad, siis ütle mulle kaa, siis tean planeerida. ;)

  seega, edu sulle viimaseks põhikooli-aastaks. ;);)

  ReplyDelete
 6. 16?! Nii vara? Sel suvel olid Tartus küll kõik lõpetamised 20.-23. juunil minu meelest... kuskil sealkandis igatahes. Aga mida varem seda parem. :)

  Suur aitäh, ja palju edu sulle 11. klassiks! :)

  ReplyDelete
 7. hmm. mdea. meil oli 18-19 seesuvi lõpetamised.. 18dal oli 9klassi oma ja 19dal oli 12klassi oma. :D aga eks ta erinebki kooliti kuigivõrd. ;)

  ReplyDelete
 8. Hmmm... vedas, saite varem suve nautima hakata! :) Aga küll ma selle õigel ajal välja selgitan kõik! (yeah, raudselt ajan kogemata kuupäevad sassi ja sa tuled Tartusse päev hiljem). :)

  ReplyDelete