October 10, 2011

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win

Kvaliteetaeg vennaga:

Tegime mullisõda, mis oli megalahe. Tegelikult on see juba vana uudis, aga lihtsalt tahaks vahelduseks siia ka midagi lõbusat ja täiesti ajuvaba kirjutada. Nii tekib endal ka tunne, et TEGELIKULT pole elul viga midagi... kuigi igal päeval juba naljalt kümmet minutit elu nautimiseks ei leia.
Mullisõda käis nii, et mõlemad tegime Mariile mullitajatega mulle. Peagi hakkasime
juba rivaalitsema ja Marii tähelepanu nimel tõsiselt võitlema. Puhusime täiega mulle, hakkasime toas ringi karglema, hüppasime vooditel, jooksime ringi ja tegime terve põranda seebiseks. Marii vantsis ise teise tuppa tuttu juba, me aina puhusime ja puhusime edasi. Ajuvaba, aga see oli nii tore. :) Terve tuba oli paksult mulle täis ja pidevalt läksid nad näkku ja igale poole. Kõige toredam on see, et see toimus öösel kõik. Aga magamine ongi mökudele (ütleb inimene, kes 24/7 ainult magamisest mõtlebki).
Eile oli Treffis lahtiste uste päev, mis oli täitsa... segadusseajav. Ma ei julge minna humanitaari peale selle raamatukuhja nägemist. Ma ei julge minna reaali peale sõna "krõbedam füüsika" kuulmist. Ja loodus pole nagunii valikuvõimalus, isegi kui ma sinna minna tahaks. Sixukese keemia tase? Hahahahaa. :)

Igatahes sõitsin peale seda Ülenurmele, kus oli väga tore. Vaatasime M&J´ga "Seksi ja linna" ning tegime Caesari salatit, öösel kuulasime jõululaule, panime ühe vilkuva rohelise küünla tööle ja tantsisime (okei, minu taidlemist ei saa päris tantsuks nimetada) elutoas. Mul oli vägagi toredasti sisustatud öö. :)
Hommikul sõitsin solfi otse, feilisin haledalt töös, aga mis parata. Käisin Lauraga jooksmas, tegime kümme kilomeetrit! Kuigi peaks mainima, et enamuse osa ajast me lihtsalt kõndisime ja lobisesime... aga asi on ju põhimõttes.
Homme on plaanis minna tasuta mingisse showtantsu(?) proovitrenni... muidugi juhul, kui nad mu registreerimisankeedi kätte said. Kui sel registreerimisvärgil oli tähtaeg, siis on natuke jamasti, sest ma ju ometi ei saatnud seda alles täna õhtul ära. Ei-ei, kus te sellega.
Ahjaa, mul on kaks uudist ka teile:
Hea uudis- AINULT ÜKS NÄDAL VEEL VAHEAJANI
Halb uudis- kõik meist ei pruugi nii kaua vastu veel pidada. Teeme jah kaks korda rohkem kontrolltöösid kui riiklik nädalane norm ette näeb! Laseme jah vedada kaheksakiloseid koolikotte (teisipäeval kaalusin!) kui riiklik norm 7.-9. klassile on ainult 4,5 kilogrammi (riigiportaalilt kontrollisin). Laome jah koduseid ülesandeid nagu homset päeva ei tulekski ja tulnukad rööviksid meid ära ja piinaksid meid, kui me ei oskaks kahe sekundi jooksul öelda, kus asetsevad
parabooli y=2xruudus-6x+3 nullkohad.
Igatahes kavatsen homme hommikul pilte teha, sest eile oli esimene öökülm, mis tähendab muidugi härmatist. Nüüd ma loodan väga, et tänane öö on samasugune. Ja kui ma olen need pildid kätte saanud, võiks keegi uuesti temeperatuuri kahekümne seitsmele kraadile lüüa ja minugipoolest selle sinna jättagi. Jõuludel ja uusaastal võiks küll pehme ja mõnus lumi maas olla, aga kui see kavatseb uuesti aprillini jääda, siis mina protesteerin.

/Kristi, ma teen järgmise postituse siis kuskil mujal kui Google Chrome´is. Ma olin täna lihtsalt nii laisk ja ei viitsinud Mozillast, sest see on poole kiirem. :)

Nautige siis (ja kui ma homme pilte saan, siis postitan vast kunagi veel),
xoxo

4 comments:

 1. SA LÄHED REAALI =) (no pressure) ja b-klassi, sobib?
  See esimene pluss mis reaali kohta seal slide-shows näidati oli spetsiaalselt sulle mõeldud...

  Ja mul ei ole nii armsate piltide jaoks sõnu, ma väga loodan et sa teda ära ei riku!

  ReplyDelete
 2. Mul on tunne, et mu tulevik on minu eest juba ammu sinu poolt ära otsustatud ja kuna ma olen nii selgrootu inimene, siis ma lihtsalt lähen tipatapa mööda seda teed edasi. :)

  Kullake, sa vist jäid hiljaks nii umbes poolteist aastat, sa ei kujuta ettegi, mida ma talle juba sünnitusmajas kõike kokku vatrasin! :)

  ReplyDelete
 3. MANNU, MANNU, MANNU, ma pean Sulle Su "kohvi" tagasi tegema ja ütlema, et sõna "härmastist" asemel on õige siiski "härmatist".

  Aga Su õde on kohutavalt nummi ja pildid on ka ilusad ja oh mul pole sõnu nagu ikka, eksole.

  ReplyDelete
 4. Ikka raputame soola paranevatele haavadele, jah? :) Aga aitäh, eks ma siis parandan selle ilusti ära...

  Ja mu õekene on kindlasti väga meelitatud. Äkki ta loeb mu blogi kunagi viieteistkümne aasta pärast kui me mõlemad rikkad ja heal järjel oleme? :)

  ReplyDelete