October 23, 2011

If you're a bird I'm a bird

Bonjour!
Well, ma tegin eile muffineid... nämmnämmnämm. Okei, mulle oli jäetud täpselt pool muffinit, aga asi seegi. Igatahes olen väga uhke, sest ma tõesti nägin vaeva. Mässasin selle glasuuriga, sest no kohe üldse ei läinud kohevaks. Pidin seitse minutit järjest mikserdama, nüüd ma tõesti mõistan seda vibreerimise häirivust, millest Vällik kunagi eelmisel aastal rääkis. Mu käsi ei olnud kuni pärastlõunani enam endine!
Homme õhtul kavatsen minna oma issilt ärandatud statiiviga Emajõe ärikeskuse katusele Tartut pildistama. Need pildid, mida ma sealt tehtuna nägin, olid äärmiselt inspireerivad... kuigi kõige lahedamad neist olid tehtud fisheye objektiiviga, mida mul muidugi ei ole. Muidugi! Aga ma tõesti-tõesti loodan, et sellest tuleb midagi lahedat. :)
Kunagi peaks hommikuvalgust ja kasteseid/härmas ämblikuvõrke pildistama minema idee kohaselt... aga mu voodi on hommikuti niiiiiiiii mõnus, kuidas ma jätan ta maha?! See murraks me mõlema südamed. Kuigi bitch äratuskell oleks selle üle ilmselt ülirõõmus ja üritaks kindlasti ise mind võrgutada... I don´t think so, ta pole seda ära teeninud! Noh, kui just kõrvale jätta see, et tänu temale olen ma igal hommikul ilusti kooli jõudnud (kuigi sugugi mitte hilinemisvabalt), siis on ta täiesti kasutu. Aga kui ma mõtlen kõigile ilusatele piltidele, mida ma hommikul teha saaksin, tuleb vägisi tahtmine minu ja voodi suhtes aeg maha võtta. Ega see äratuskell nii kohutav ju polegi... dramaatiline armukolmnurk. :)
Aga lõpetan praeguseks ja lippan keldrisse. Varsti on aeg oma voodisse ronida ja teda jumaldada. Eks siis hommikul selgub, kas meie suhe elab üle äratuskella sekkumise või pean ma kahjuks oma voodiga lõpparve tegema ning ta hülgama. Millegipärast arvan, et ka kolmiksuhe poleks kuidagi võimalik, sest nad on täelikud üksteise vastandid. DRAAMA.

Kommenteerimine teeks mul tuju väga heaks,
xoxo

11 comments:

 1. Ma siis kirjutan kommentaari, et sa saaksid ilusti uue postituse lõpuks teha. Muffinid näevad ülinunnud ja magusad välja.
  *loodab, et kunagi tuuakse talle ka proovimiseks mõni*

  ReplyDelete
 2. Oi, jessjessjess. :) Ma teen uue postituse varsti.
  Eks ma jõulude paiku hakkan sulle mingeid raasukesi viskama siis. Aga mul pole aimugi, kas mu selle aasta kingitus peaks tulema samas stiilis mis eelmisel aastal või mitte...:)

  ReplyDelete
 3. Las mapakun, pealkiri on 'Päevaraamatu' filmist?
  Ja need muffinid on niiii armsad :)

  ReplyDelete
 4. Ma ei saa jätta kommenteerimata, vb sellepärast et see on mu päevaplaanis tähtsuselt umbes kolmandal kohal, kusagil hambapesu ja söömise vahepeal.
  Pildid on ülikenad, mis muffineid sa tegid? Ja millise glasuuriga? Ja kas need on needsamad roosid?

  Ei tea küll millest su masendus tuleb... Kas sa lõid seetõttu endale uue armukolmnurga?

  ReplyDelete
 5. Ennu: Muidugi on, ma teadsin, et sa selle ära jagad. :) Suur-suur aitäh sulle! :)

  Johanna: Nii tähtis tunne tekkis. :) Ma tegin vanillimuffineid ja see on "Koolibri kokaraamatus" kõige esimene retsept... nii et kui ma seda sulle laenan, siis sa näed ise ka, khmkhmm. On jaa samad roosid, päris nii master ma ka veel ei ole, et neid ise teeksin...
  See armukolmnurk on toiminud since 2003, alates esimesest päevast mil otsustasin seada sammud kooli.

  ReplyDelete
 6. Maris, sa muutsid mind kadedaks.. Kõht hakkas korisema, suu vett jooksma- SU MUFFINID ON JUBEDALT HEA VÄLJANÄGEMISEGA. Ma tahan ka nüüd.. aga mul ei tasuks vist ise küpsetama hakata, ei tea mis ma korda saata võin. :) Igastahes sa oled häbematu. :)
  Kusjuures, ma täna kõndisin laagris ühest põllust mööda, kus olid mingid kõrrelised ja pm. iga teise peal oli ämblikuvõrk vihmapiisakestega. niii nunnu oli... aga ma tegin see aeg trenni. :( ja loomulikul polnud mul fotokat.

  ReplyDelete
 7. Pole siin midagi kadetseda, ega need nüüd niiiiiiiiii head ei olnudki. :) See pole nüüd muidugi põhjus, miks mulle peaks ainult pool muffinit jätma, aga tegelikult olid need liiga magusad. :)
  MISASJA?!?!?!?! Häire, häire, häire, ma siin otsin igalt poolt ämblikuvõrke ja sina lihtsalt satud peale? Aga nii nõme, et sul kaamerat polnud. :( Oleksid raudselt mingid perfekto´d pildid teinud... niuniuniu.

  ReplyDelete
 8. Need muffinid näevad nii maitsvad välja , et tuleb endal ka isu peale .:D Hästi armsad ka :) .
  Vahvad & kenad pildid - nagu alati <3

  ReplyDelete
 9. Oi, suured tänud. :)
  Aga ausalt, need muffinid olid tõesti liiiiiga magusad. :)

  ReplyDelete
 10. Mannu... seda et.. mul on 1,5 kuu pärast sünnipäev ja mulle meeldivad muffinid. *KÖHHH*vihje*KÖHHH*

  ReplyDelete
 11. Ragne, mul on eee... 3,5 kuu pärast sünnipäev ja ma hullult tahaks Pariisi lennata. KÖHHKÖHHKÖHHKÖHH, mul tuli vist jälle köhahoog peale. :)

  ReplyDelete