December 28, 2011

All I want for Christmas is...


Heihopsti!
Jõulud möödusid minu meelest küll ülihelikiirusel ning ongi läbi juba. Oma Christmas Eve´ist rääkisin vist eelmisel korral piisavalt juba. Christmas Day´st mainiks siis, et nagu ma ka eelmises postituses rääkisin, käisime Lähtel. Peale seda sadasid ootamatult sugulased sisse, kinkisid haigelt šokolaadi juurde ning olid niisama toredad veidike aega. Ma polnud Kristiinat laulupeost saati näinud. Empsile ostsid Samsung Galaxy, just sayin... Õhtul hüppasime läbi Birgit Õigemeele kontserdilt, minus tekitas küll jõulumeeleolu. :)
Boxing Day... meile tulid kauged sugulased Moskvast, mistõttu sisustasin nii selle (kingituste jagamise päev) kui ka järgmise päeva (eile) Johanna seltsis. Eile hüppasime hommikul läbi kinost, "Vana-aasta õhtut" soovitan täitsa soojalt! Käisime Tsink Plekk Panges söömas, ilmselget pole söögipulgad minu jaoks. Ajasime linnas natuke iPadi ostmise asju, mis õhtupooliku edenedes saigi ostetud! Õhtul läksime venna ja Johannaga Aurasse, ning kuigi ma käin seal 24/7 ja olen SURMANI tüdinud sealsest veepargist, oli mul täitsa lõbus. Jõime jäätisekokteili vahepeal ning saime kolmel korral pahandada. Ma loodan, et sa loed hetkel. :)
Täna nägin Laurat üle NELJA PÄEVA! Muidugi me oleme helistanud iga päev ja kirjutanud, aga ikkagi! Jõulud on nii... peresisene lihtsalt. Käisime jalutamas ning muidugi lõputult lobisemas. Õhtul sõidutas isa mu nahhaalselt tuhandendate sugulaste juurde, mul on jõulutoitudest tõesti kõrini! Emps tuli ka tagasi ja... mul on vist kõik jõulukingitused käes nüüd!
Ja ongi vist kõik... mõtlen teile tsipakene endast fakte ka! Ei, on second thoughts, ma leidsin üles oma naljaka faktiraamatu!
*Euroopa auster alustab elu isasena, muutub aga seejärel emaseks.
*Vanad egiptlased ajasid kasse leinates maha kulmud.
*Sipelgatel näib olevat igal kuul mingi püha, mil nad ei tee mitte midagi.
*Vihmaussidel on viis südant.
*Kuna Alpides saabus 1974. aasta talv varakult, lennutas Swiss Air 200 000 pääsukest üle mägede.
*16. augustil 1994. aastal suleti Ameerika suuruselt teine börs Nasdaq, kuna orav oli närinud läbi peaarvutini viivad kaablid.
*Kord istus Big Beni kellatorni osutile nii palju pääsukesi, et kell jäi viis minutit taha.

Carpe diem!
xoxo

2 comments:

 1. Ilusaimat uut aastat sullee!!

  Ja väga ägedad pildid!! Ja sa ei võtnud telefoni vastu -.-

  ReplyDelete
 2. Kallis Johanna, samad sõnad sullegi!
  Ja selle telefoni koha pealt võime lõpmatuseni vaielda, sest see, et võrk oli ülekoormatud, läheb siiski arvesse, kuna polnud minu süü, et sa kõnet kätte ei saanud millegipärast!!
  xoxo

  ReplyDelete