January 1, 2012

HAPPY 2012

KÕIGE ILUSAMAT, MEELDEJÄÄVAMAT, ERILISEMAT JA PÖÖRASEMAT AASTAT TEILE KÕIGILE!
Mis ma oskan öelda? 2011 oli suurepärane ja 2012 ei tohi grammigi sellest maha jääda! Ja just nüüd sain aru, kuivõrd tore asi see blogi ikka on, sest just vanu postitusi sirvides tulid meelde ka kõik aasta alguses langetatud otsused ja tähtsad sündmused. Aitäh Sulle, kallis blogi! Ja nüüd teen pisikese kokkuvõttekese ka... nojah, pisikese.
Jaanuarist ja veebruarist ma kahjuks väga paljusid asju ei mäleta... ja blogist ka VÄGA abi ei olnud, sest ma olin kirjutades suhteliselt pealiskaudne (tegelikult pole see õige sõna päris). Ja mu pildid ja tekstid olid paigutatud nii randomilt, et ma ei saanud midagi aru. Ajan selle asja korda! Aga kõige toredamateks sündmusteks võib lugeda kohe kindlasti ujumistrenni suurepärast talvelaagrit, Kelli awesome´t sünnipäeva, intervjuu andmist fotograafide blogisse, kunstiprojekti Eneli, Laura ja Kristiga (mille tõttu kunstiõpetaja meile muffineid küpsetas), sõbrapäeva tähistamist ning minu ja Maali toredat topeltsünnipäeva.
Märts, aprill, mai- käisime Lauraga vaatamas tasuta "Casanovat", toimus klassireis Deutschlandi, võitsime Kooliteatrite Festivali piirkonnavooru ja olime haigelt õnnelikud, hakkasime Lauraga jooksmas käima, saime Kooliteatrite Festivali riigivoorul laureaatideks, pidasime Johanna maal tema awesome´t sünnipäeva, mis kaasas ka enda alla munadepühad, vahepeal suutsin elada nädal aega täiesti hilinemisvabalt, toimus kooli kevadkontsert, kunstitunnis saadeti meid linna peale laiali Tartut pildistama, elasin üle maailmalõpu, sooritasin ülieduka arvestuse klaveris, tegin saksa keele üleminekueksami Liisuga viiele, pidasime Marilinnu suurepärast sünnipäeva, pidasime Laura suurepärast sünnipäeva, käisin preemiareisil hea seltskonnaga. Toredasti läks.
Juuni, juuli, august- SAIN OMA KALLI KIITUSKIRJA, osalesin Marilinnu ja Annaga näiteringilaagris, käisin Johannaga Peipsis juuni alguses, laulsin üheksandike lõpetamisel ja üldse külastasin paljusid lõpuaktuseid, veetsin terve jaanipäeva oma toredate sugulaste seltsis, käisin laulupeol, sõitsin esimest korda elus kajakiga, ujusin kohutavalt palju, päevitasin ennast pruuniks, tegin palju suviseid pilte, feilisin haledalt coca-cola koogi valmistamisel, veetsime perega nädalakese Pärnus, käisin Liisu ja Lauraga vaatamas Harry Potteri viimast osa, ärkasin ikka hommikuti enne päikesetõusu pildistamise eesmärgil, külastasin palju TARTUFFi, käisin Marilinnu ja Annaga Lähtel, trennikatega tegime tripi Tallinnasse, jõin praktiliselt iga päev jääjooki. Ja suve lemmikraamatud olid "Näljamängud" ning "Tuulest viidud"!
September, oktoober, november- esimene september oli äärmiselt tore, lisaks sain tänu enda feilile uue voodi, anonüümne inimene ostis mulle deviantarti Premium Membershipi, käisime uuesti Lähtel Marilinnuga, kunstiõpetaja tegi minu, Liisu ja PJ piltidest näituse kooli koridori, käisin perega seenel, Eric hakkas meile haigelt tihti veepalli tegema, külastasime näiteringiga teatrit, koolis toimus karjäärinõustamine, täiesti lampi andsin tänaval vastu tulnud suvalistele inimestele intervjuu, ööbisime Johannaga Mannu pool, tegime vennaga mullisõda, pildistasin hommikust härmatist, käisime Lauraga Tigutorni tipus Tartut pildistamas, Ragnega kõndisime üle Kaarsilla, ajasin end hommikul üles ja loksusin bussis Ihastesse männimetsa pildistama, sooritasin oma viimased heliredelid klaveris ja jäin väga rahule!
Detsember- muidugi mäletasin siit kõike ka blogi abita. Istusin paljudel koolitustel, et pääseda LILLE JÕULUMAALE raha teenima. No regrets! Osalesin kõnevõistlusel ja lauluvõistlusel, tegime näiteringiga Darko-näidendit, feilisin esimest korda muusikaajaloo kontrolltöös ja kukkusin läbi, tähistasin vägagi meeldejäävalt esimest adventi, broneerisime Lauraga ära Pariisi piletid suveks, koolis algasid tantsutunnid, mängisin klaveri jõulupeol, osalesin näiteringi jõulupeol ja näiteringi jõulupeol vol 2, laulsime kooriga Peetri kirikus, laulsin esimest sopranit õpetajate segakooris, käisin Ragne sünnipäeval, veetsime vennaga kvaliteetaega teatris, nautisin jõule koos sugulaste ja kingituste ja söökide ja kõige muuga (sellest olen juba liigagi palju rääkinud), ööbisin Johanna pool (vaatasime koos öösel Harry Potteri kuuendat osa, tegime süüa, koostasime uusaastalubadusi), nägin ära Laura pool "Breakfast at Tiffany´s",TÄHISTASIN PARIMAT AASTAVAHETUST!
Aastavahetusest...olin eile öösel Laura pool, vaatasime muidugi ära kohustuslikud "Õhtusöök ühele" ja "Tujurikkuja". Keskööl käisime linnas, mis oli ülisupermegahüper. Jagasime keskööl kallistusi, rääkisime võõrastega ja tegime pilte... või noh, mina tegin muidugi. Hüppasime läbi fastersist ja tellisime kanarullid, sest kõhukesed olid tühjad. Öösel vaatasime Lady Gagat ja Muse´i. Ja siis lihtsalt laulsime (taidlesime, karglesime, hüplesime) öö läbi vanu ABBA hitte. Gimme gimme gimme a man after midnight... vajusime kolmveerand kaheksa hommikul ära. Igati õnnestunud. :)

Niisiis, PARIMAT UUT AASTAT TEILE KÕIGILE veelkord!
Kommenteerige ikka uuel aastal uue hooga ja olge mõnusad (ja täitke kindlasti ära kõik uusaastalubadused!),
xoxo

5 comments:

 1. Kuule, sul oli ikka väga awesome aasta. Ma ei mäleta enam pooli lubadusi, sa vist peaksid tõesti need kuhugi kirja panema (kui sul juhuslikult sellest veel mingid hägused mälestused alles on)

  JA (senini) PARIMAT UUT AASTAT SULLE !!! :)

  ReplyDelete
 2. JA SA EI HELISTANUD! (Helistamine tähendab seda, et teine osapool saab kah mingi märgi sellest, et talle on helistatud :D)

  ReplyDelete
 3. Ma võin siia kõik need sinu antud lubadused ka üles kirjutada:
  1) leia igaks päevaks uus mees endale
  2) saa miljardäriks, sest miljonär olla on liiga mainstream
  3) hakka modelliks ja valluta kõik maailma moelavad
  4) tee maakerale seitsesada tiiru peale
  5) kas ma mainisin juba meeste leidmist?
  6) võida Eurovisioon
  7) mehed!
  8) hangi endale kolmekorruseline fancy maja
  9) saa kuulsaks
  10) boys, boys, boys!
  Nojah, midagi vast ununes kah... ei olnud kõik meeles päris. :)
  Tegelt ma võin sulle öelda kunagi, mis su päris lubadused olid. :)
  VEELGI SUUREPÄRASEMAT AASTAT SULLE!
  Ja helistamine tähendab seda, et ma valin su numbri ja ootan sinu vastust!!

  ReplyDelete
 4. Wow. Super aasta. . . nii palju toredaid sündmusi ja värki.Vaata, et see aasta tuleb sama vägev ja vägevamgi! :)

  ReplyDelete
 5. Eeee noh, coca-cola koogi tegemine on ju ikkagi kohutavalt suur sündmus. :D
  SEE AASTA TULGU HEAGA PALJU PAREM!! Meile mõlemale. :)

  ReplyDelete