January 29, 2012

When everything's coming your way, you're in the wrong lane

Hola!
Ma tegin teile mõeldes pilte täna ja sõna otseses mõttes piinlesin selle käigus kohutavalt. Tuli selline tore mõte jäälilli pildistada. Meie autoaknal on iga talv kohutavalt ilusad jäälilled, niisiis toppsin hommikul selga oma kõige soojemad riided ning nende peale viskasin veelgi soojemad. Kubujussina istusin maja ees üksinda autosse ning asusin aknaid pildistama. Õues oli miinus kuusteist kraadi ning autos küll vähemalt miinus viiskümmend miljonit. Peagi selgus tõsiasi, et kõige kaunimad jäälilled asetsevad muidugi juhi kõrvalistme taga ehk teisisõnu turvatooli koha peal. Mis seal siis ikka- pressisin ennast kõverasse Marii turvatooli ja pildistasin akent. :) Naabrid vaatasid mind haigelt imelikult, aga NO REGRETS! Tulemus on täitsa vaadatav kah minu meelest. Nojah... oleksite te vaid neid pilte kaameras näinud!
Eile (laupäeval) toimus Kristi üllatuspidu, mis kujunes minu meelest küll väga toredaks. Vedasin Laura kaasa ning terve reede õhtupoolik kulus kingituse valimisele, mis oli tappev! Aga valmis ta sai ning meie jäime küll väga rahule. Ja kui Kristi just mingit Maailma Parima Valetaja Tiitlit 2012 ei oma, siis talle vist meeldis ka. Vähemalt natukene. :) PALJU ÕNNE SÜNNIPÄEVAKS KA BLOGIS, KRISTI! Muidu panime ka Piia pildistama tema kingituse saamise reaktsiooni, aga noh... ei kukkunud just kõige loomulikum välja millegipärast. Kui järele mõelda, siis võis seda mõjutada natuke minu ergutused stiilis: "Kristi, vaata seda kinki avades sinnapoole"... nojah. Aga ei, oli ülimalt mõnus!
Täna õhtul tähistasime Johanna, Kelli ja Maaliga Kellikese sünnipäeva. Ei hakanud midagi väga fancyt ette võtma, sõime lihtsalt pizzat nagu maamatsidele kohane! Möödus väga tore õhtupoolik ning seekord sain ma sünnipäevalapsega märksa rohkematele piltidele. PALJU ÕNNE SÜNNIPÄEVAKS KA BLOGIS, KELLI! Ja kui Kelli just mingit Maailma Suurima Luiskaja Nominenti 2012 ei oma, siis talle vist ka natuke kingitus meeldis. :) Oli väga awesome!
Järgmisel nädalavahetusel ööbin Katariinaga vist Mannu pool, mis pole mulle sugugi vastukarva. :) Laupäeval toimub keemia olümpiaad ning mul on suur eesmärk mitte viimaseks jääda! Varsti peaks hakkama enda sünnipäevale mõtlema ja...
...aga veel ei mõtle, sest kõigepealt tuleks algav koolinädal üle elada! Esmaspäeva esimene tund algab hüppenööriga hüppamisega hindele, oh why? Mida mul ikka kosta- niuniuniu.

Random faktike kah siis lõppu: Mul on täpselt üks kindel mall, mida mulle kasutada meeldib. See on TÄPSELT õige suurusega, kujuga, värviga, materjaliga, painduvusega... iga natukese aja tagant ostan ma täpselt ühest poest täpselt samasuguse. Ja põnev tõsiasi: ma murran selle IGA KORD vasakult poolt kolmekümne kraadi juurest ära! Mul tegelikult olekski uut vaja, vana on kolmekümne kraadi juurest katki. :)

Nautige talve (SULATAGE PUHURIGA SEE LUMI ÜLES PALUN!),
xoxo

11 comments:

 1. Ma armastan neid jäälillede pilte, nii ilusad, oehhh :) Aga laupäeval oled sa Katariinaga kindlasti minu juurde oodatud. ning kusjuures ma avastasin, et ka mul on oma mingi lemmikmall :)

  ReplyDelete
 2. Wohooo, ma olen esimene, kes sulle kommentaari loovutab ! :D:D Oooooota, enam ei ole-.- ! Sul näitas, et sinu postitust pole keegi kommenteerinud, aga ON JU! :S Okei, lepin teise kommenteerija tiitliga. :)
  Aga.. 1) Ma loodan, et sul läks muusikakoolis hästi ja sa nautisid seda õnnelikku olukorda! SA JU ARMASTAD AINULT KLAVERIT, EI MIDAGI MUUD! :D 2) Ma tahan ka jäälilli pildistada!!!!!!! -.- Tunduvad nii õrnad ja ilusad...
  3) Küll ma su nasty saladuse välja uurin, sealt kurikuulsast päevikust... :D

  ReplyDelete
 3. Mannu: Danke schön, liebe ledige Freunde! :) Ja ma tuleks isegi siis, kui ma enam oodatud ei ole, arvesta, sellega...:D LEMMIKMALLID RUULIVAD! (mu neljanda klassi lemmikväljend ilmselgelt)

  Marilind: Nojah, ega teisel kohalgi häda pole... eriti. :)
  1) HALVASTI LÄKS. Või noh, õpetaja isegi väga ei karjunud ega midagi, aga õhk oli paksult pinget täis ja ta ladus mulle ülehomseks viissada miljonit kilomeetrit koduseid töid. :S
  2) Noh... Sa pead ennast külmaga treenima hakkama ja iga päev neli kilo jäätist sööma!
  3) MA EI VÕTA ENAM KUNAGI PÄEVIKUT KAASA!! :D
  Ja et ma sulle kuri ei tunduks ikka :):):):):):):):):):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:):):):):):):):):):):D:D:D:D:D:D:D
  Nojah, olen täitsa rõõmus!

  ReplyDelete
 4. Peaks facebookis või kuskil mingit sellist üritust algatama... :D

  ReplyDelete
 5. Hahhahahaha............... okei, ma nüüd usun, et sa kuri pole!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:):):):):):):):) Tegelt oleks ühte smaili veel vaja, praegu ei tundu, et sa NIIIIII rõõmus oled, kui vaja. NII ET 1 SMAIL VEEL! :D:D:D:D:D:D:):):):):):):):):):):):):

  ReplyDelete
 6. Eks ma siis smailitan sulle, kulla naeratuste kummardaja! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:):):):):):)):):):):)
  Piisas? :D:D:D:D:D:D:D:):):):):)

  ReplyDelete
 7. Üliilusad pildid, kannatused tasusid end ära :D

  ReplyDelete
 8. Siis on hästi, sest mu jalad hakkavad alles nüüd vaikselt taastuma...:)

  ReplyDelete
 9. Kuule ma mõtlesin et ma seekord jätan kommenteerimise vahele, aga ma ei suutnud, 10. kommentaar on ikka suuht kõva ju ;)

  Ja mis see -16 ära ei ole, millalgi pidi -35 tulema =) lihtsalt loodan sind selle ilmateatega rõõmustada, aga jah aitab nüüd küll sellest lumest, saime aru, külm&talv :S

  A ja suht normid pildid kah, pole paha :) (pole vaja nende ülevoolavate kiitustega liiale ka minna, lähed äkki rõõmsaks veel)

  ReplyDelete
 10. KUIDAS SA SUUTSID ISEGI MÕELDA NIIMOODI?!

  Täpselt, nüüd on kohustuslikud talvepildid ka tehtud, võiks ju nagu päikest ja sooja lasta või nii...

  Nojah, eks ma siis olen natukene meelitatud, aga mitte väga, muidu tekib sul veel hea tunne! :D

  ReplyDelete