January 3, 2012

You can't have everything....where would you put it?

Bonjour!
Võite kõik pakkuda kolm korda, mida ma üleeile harrastasin.
Vale!
Vale!
Vale!
Jooksmas käisin hoopis miinuskraadidega (ma nüüd haigelt loodan, et keegi seda ei pakkunud, muidu oleks küll natuke feil tunne nüüd...)! Ma ei tea, mis mul hakkas, vaatasin õue ja lihtsalt pidin jooksurajale saama. Muidugi küsisin nõu oma parimalt sõbralt google´ilt ja ammutasin palju kasulikku informatsiooni riietuse ja kõige muu osas. Aga kuna mul väga profikaid jooksuriideid nagunii pole, läksin jooksma ikkagi nii, nagu ise kombineerida suutsin. Mütsi panin pähe! Ja määrisin nägu õekese külmakreemiga ja... appikene kui mõnus oli! Plaanitud kaheksa kilomeetri asemel pidin küll kuuega leppima, sest jäin lumetormi kätte, aga ikkagi! Peakski hakkama reedeti peale kooli jooksmas käima... lumi, kao ära! Kuigi... kui järele mõelda, ega lumi mind ei takistakski. Jää, kao ära! Ja kuna sind hetkel polegi, siis... jää, ära tekigi!
Mul on megapalju piparkoogitainast veel jõuludest. Nüüd on vaikselt aega juba piparkooke teha ka. Enne jõule ja jõuludel tormasin ringi igal pool ja näpistasin vahel oma väärtuslikust uneajast kalleid tunde, et piparkooke küpsetada. Nüüd aga... üleeile hommikul näiteks küpsetasin neli plaaditäit, tantsisin ja lausin ja... jälle poolteist kilo tainast vähem, jess! Mul on ainult kolm kilo tainast veel...
Kas te teate sellist kohta nagu Salar de Uyuni? Põhimõtteliselt on tegu soolakõrbega, mis valgub vihmasel ajal vett üleni täis ja muutub maailma kõige võimsamaks looduslikuks peegliks. Seetõttu kutsutakse seda ka maapealseks taevaks. SEE. ON. NII. ILUS. Mina tegin juba ammu (okei, kaks päeva tagasi pole just väga ammu) otsuse, et käin seal kunagi ära! Paneks muidugi pildi üles, aga põhimõtte pärast ei saa, sest leppisin juba ammu endaga kokku, et siia riputan ainult enda tehtud pilte... erandkorras ka endast tehtud pilte. See oleks valus reetmine. :)
Aga mis ma veel kunagi peale selle teha tahan? Tahaks selle hiinlaste kuumalaterna õhku lasta, mul on juba hindadest ja kõigest väga selge ettekujutus. Õhupalliga lähen ka lendama! Kui ma rikkaks saan muidugi. Vahetusõpilaseks on plaanis minna ja... langevarjuhüpped teen ka ära! Uusaasta võtan vastu kunagi ilutulestikumaal. Enda pilte hakkan müüma ja... oi, mul on palju mõtteid veel. :)
Esimene pilt on juba umbes nädalakene vana, varem pole olnud võimalust üleslaadimiseks lihtsalt. Ülejäänud pärinevad eilsest, mil ma Mannuga linnas käisin. Mul oli väga lõbus, Mannu! :)
Nautige veel viimaseid päevi oma kallist ja vägagi üürikest vaheaega,
xoxo

6 comments:

 1. Pildid on megailusad nagu alati, isegi siis kui ma ei kommenteeri, sest vahepeal jääb sõnadest lihtsalt puudus! :)
  Kindlasti võiksid sa ka ülejäänud pildid saata mulle ning kunagi võiks ju linnaskäiku korrata?! :)

  ReplyDelete
 2. Aitäh, Mannu! :)
  Mhmh, saadan nad sulle ikkagi omal moel: viivitan pool aastat, võtan end siis kokku, panen mälupulgale ja viskan lõpuks sulle ära. KUIGI I must say, et viimasel ajal olen ma palju aktiivsem nendes asjades... khmkhmm, tõsiselt. :D Ma julgen väita, et sa saad need palju varem (järgmine kord)!

  ReplyDelete
 3. Oot kas te läheksite, kasvõi kaaluksite minekut ILMA MINUTA?? :( :(
  Faiin, aga kusjuures ma arvasingi et sa läksid jooksma... hull, nagu sa oled, ostad -26 kraadiga jäätist :)

  ReplyDelete
 4. Meil juba ammu plaanid tehtud ja sina oled ka seal osaline, nii et arvesta sellega. :D
  See jäätis polnud üldse nii halb mõte... okei, see oli kohutav mõte! Aga joosta oli küll mõnus. Kurk sai ka terveks eile juba ja...:)

  ReplyDelete
 5. Appppppppi kui sportlik sa oled...lähed sellise ilmaga jooksma. :O Mina, kes ma peaksin ikka trennis käima ja värki, isegi mina ei viitsiks... suht mark. :D
  Mannu, ma tuleksin sinuga kaasa, sinna Salar de Uyuni.. see on kohtutavalt ilus. Ma olen kindel tulija. :) Jaa.. kas sa esmaspäeval näiteringi lähed/tuled? :)

  ReplyDelete
 6. Hmm... sportlik... eee, sa ei taha näha, kuidas ma jõule veetsin. :D *ampsampsamps, misasi see sport on?*
  MÕTLE, MILLISEID PILTE SEAL SAAKS!! Ja muidugi tulen! Aga ma ei tea ainult, mis kell ja kuhu. :) Lille maja 16.15?!?!

  ReplyDelete