February 2, 2012

Oh the weather outside is frightful but the fire is so delightful...

RÕÕMSAID KÜLMAPÜHI!
Täna toimus official kollektiivne külmapüha. Veetsin kodus mõnusa-mõnusa-mõnusa päeva ja olen väga rahul! Magasin ennast välja jubedast kolmapäevast ning ärkasin alles pool üksteist! Pildistasin jäälilli, küpsetasin pannkooke (sest koolis anti täna üle miljoni aasta pannkooke ja ma tundsin suurt kaotusevalu neist loobudes), kuulasin muusikat, õppisin, pildistasin Mariid, üritasin koguda mõtteid kõneks. Õhtul hüppasin läbi näiteringist, kus oli üllatavalt tore. :) Marilinnuga tegime plaane homseks kinokülastuseks, ma tahan "Sõjaratsut" näha! Lille majast sain ajakirja Kuusteist ning peagi on mul kavas see läbi sirvida. Trennis mängisime veepalli: 3 tüdrukut vs 4 poissi, nad said ikka haledalt kaela. :) MEIE SKILLID ON TAGASI!
Ahjaa, pannkookidest... ma küpsetasin kohutava vaevaga suure hunniku nagu näha. Ja arvake ära, mitu kooki ma ise sain? MITTE ÜHTEGI! Ja arvake ära, mitu kooki emps sai? ÜHE. Arvake ära, mitu Marii sai? TA EI SÖÖNUDKI NEID. Võite ise välja arvutada, kes kõik nahka pistsid. :) See ei tohiks kaua aega võtta... Pannkookidega jäin muidu väga rahule, vot see on üks asi, mis mul tõesti üllatavalt hästi välja tuleb! Kui välja arvestada see, et ma unustasin soola lisada, khmkhmm. Nojah, aga arvestades meeste söömise kiirust nad vist erilist maitset ei tundnudki.
Tegelikult ma tahtsin kõne jaoks mingit uuringut teha ja midagi küsida, et te ilusti kommentaaridesse vastata saaksite. Aga mul pole absoluutselt aimugi, millest ma oma kalli kõnekese teen... okei, aga ma küsin siis lihtsalt midagi randomit, pole absoluutselt seotud kõnega:
Kui sa saaksid olla mõni lõhn, siis milline?
Olge toredad ja visake mulle mõned vastused ka, ma ju ometi ei koosta vastuste põhjal statistikat ega arvuta nende keskmiste näitajate põhjal teie pangakoode ja tähtsaid paroole välja :)
xoxo

7 comments:

 1. Pannkoogi pildid on liiga head, praegu tuli mullegi nende isu peale :) Ja vaarikad on lihtsalt nii ahvatlevad seal peal! :) Vastus sinu küsimusele: kasteheina lõhn ;)

  ReplyDelete
 2. Kaneel, kui kaneelil saaks lõhn olla :D Aga mulle väga meeldivad sinu postitused, mis on nii täiskasvanulikud, aga samas väga lihtsasti mõistetavad. Ja pildid on ikka ülimad!

  ReplyDelete
 3. Mannu: Aitäh sulle. :) Nojah, me võime ju pühapäeva hommikul pannkoogipeo teha... ma võtan jahu kaasa! :D

  Anonüümne: Vot sellised kommentaarid teevad tuju väga heaks! Aitäh! :)

  ReplyDelete
 4. Pannkoogid. Ja vaarikad. Oijah, nüüd on mul päris kindlasti pannkoogiisu. xD Ja jäälilled on ühed neetult ilusad asjad.

  Mis puutub lõhna - öine äikesevihm. :) Tegelikult on hästi palju imelisi lõhnu, mis tahaks olla... kohvi, äsja niidetud muru, šokolaadikook, mandariinid... aga vihm on üle kõige siiski. Just öövihm. Äike ei pea olema, aga igatahes ta hetkel on.
  (Muidugi poleks mul midagi selle vastu, kui ma oleksin Sherlock Holmesi lõhn. Hii. *obviously a fangirl*)


  -see, kes harva kommenteerib, palju inglise keeles räägib ja üldse sisse logida ei viitsi. ;)

  ReplyDelete
 5. VIHMA LÕHN ON ÜLE KÕIGE! Aga Holmesi pole kunagi lähedalt nuusutanud. :)
  Aitäh sulle, ma tean vägagi hästi, kes sa oled... ma arvan. :)

  ReplyDelete
 6. Minu eest öeldi muidugi vastused ära -.-, mis tähendab, et enam pole võimalik, et siit midagi huvitavat tuleb... Aga eks ma leiutan siis midagi muud... Sauna lõhn külmal talvel on mõnus, värske kurgi lõhn kuumal suvepäeval, pannkoogi lõhn hommikul, tuulise mere lõhn, emm.... glögi lõhn kindlasti... Ega rohkem meelde ei tulegi! :)
  JÄÄLILLI MA ARMASTAN. :)

  ReplyDelete
 7. Ooooooo, austatud Marilind kommenteeris mind! :) AITÄH, kusjuures kõik need lõhnad on haigelt head!

  ReplyDelete