February 20, 2012

SWEET 16

Bonjour!
NB! Kallis Paula Johanna! Ma olen küll kohutav inimene ja ei teinud sulle 18. veebruaril special editioni, kuid sellegipoolest kõige ilusamat ja meeldejäävamat 16. sünnipäeva sulle! Ma loodan, et meil tuleb koos veel palju toredaid olümpiaade, et me jääme ellu Sixteni küsimuste surve all ja et Harder leiab su blogi ning hakkab sind jälgima! Kalli-kalli, palju õnne! :)
Ja olen nüüd ise ka aasta vanem ja naudin ilusat kuueteistkümnendat eluaastat! Kuidas ma üldse viieteistaastaselt hakkama sain?!
Parim tänane pommuudis: mu kallis vanaema kinkis mulle kaks teatripiletit, et ma koos oma NOORMEHEGA teatrisse minna saaksin. Vennake tuli kaastundlikult minu juurde ja tundis kaasa, et mul kellegagi minna pole. JA SIIS TA TEGI MULLE RATE´i KASUTAJA. Hetkel käivad pingsad VV otsingud, endal pole mul asjast aimugi. Mingi -KR-olen (?) lisas mu küll 3 sekundiga sõbralisti, läheb hästi. :) JÄÄGE LAINELE!
Muidu käisin koolis täna:
Näiteringis oli niiii tore, sest mu pisikesed Lille Jõulumaa semud (Kätriin ja Andreas) kinnitasid mõlemad, et neil on mulle suur sünnipäevaüllaus, mille ma järgmisel korral kätte saan. How cute is that? Kinnitasin neile miljon korda, et nad ei pea midagi tegema, aga... üks tüdruk, keda ma esimest korda nägin, lubas ka mulle järgmiseks korraks kingituse teha! Gotta love väikeseid lapsi! Marilinnu kingitus oli muidugi suurepärane! Natuke kiusasime mu kaamerat ka ja muidugi igapäevast nimekirja täites läksime ka tiba hoogu... nagu alati viimasel ajal. (Seal on neli lahtrit: nimi, VANUS, kool ja "mida teen vastlapäeval?").
Annake:
Kodanik Lind:
Muusikakool oli ka täitsa tore, sest õpetaja oli mu vastu hea, andis šokolaadi ja lasi mu õigel ajal tunnist minema, mitte ei hoidnud 40 minutit peale nagu kombeks! Kui iga tund selline oleks, siis... SEE KLAVER POLEGI JU NII HULL PILL! Aga paraku kolmapäeval toimub meil jälle täiesti tavaline tund ja kõik läheb täie tambiga edasi.
AITÄH KÕIGILE MEELESPIDAJATELE, ma armastan teid kõiki väga-väga! (kommentaar oleks ka üks meelespidamise vorm... :D),
Üks täiesti eriline 16-aastase xoxo teile!

6 comments:

 1. Palju, palju õnne ühele toredale blogikaunitarile !

  ReplyDelete
 2. Awwwwww, kuidas sa minust nii palju pilte üles panid? :O :D EIEI, MULLE SOBIB! :)
  Aga, nii nunnud pildid nagu ikka ! Ja mulle meeldis sinu kaart ka väga! See tore argipäeva kaart tõi kohe mulle ühe parema õhtupooliku! :)

  ReplyDelete
 3. Me lihtsalt sattusime natuke rohkematele piltidele...:D Kuidas ma jätan oma kalli linnukese pildid üles laadimata?!
  Jaajaa keeruta nüüd, sinu kaarti see ikka ei ületanud!! xoxo

  ReplyDelete
 4. Mmm, ma isiklikult soovitaksin sul minna indiaanlasega teatrisse, või siis sellega, sa tead küll keda ma mõtlen ;)
  VÕI MINUGA :)))))
  Aaei, ära ikka mind võta, ma suutsin su Titanicu ajal naerma panna, see ei saa hästi minna, teatris on teisi inimesi ka :S
  Kuule, sul on ikka suur valik, ära vingu midagi :)
  Ja mu sünnipäevasoovid olid kah noormehi sisaldavad, ehk peaksid suht kiiresti täide minema :D:D

  ReplyDelete
 5. VOT JUST INDIAANLASEGA MA LÄHENGI!! Samas ma ei tea... ta on selline kõrend et lendab veel Mary Poppinsi vihmavarjuga ära. :)
  Titanic tuleb ju 3D´sse kinno! Tahad naerma minna? Palun väga. :D Kui ma just endale mr. Righti ei leia enne, kelle kaisus nutta... ee, mis kuupäevad sul vabad on?
  Eks ma viin su sünnipäevasoovid täide...:D

  ReplyDelete