February 11, 2012

When all else is lost, the future still remains.

Hello!
Käisime klassiga Intellektikal eile ja ma pean tunnistama, et mulle tõsiselt ka meeldis! Palju noori inimesi ja gümnaasiume/ülikoole, kes kõik tähelepanu nimel inimesi söögiga nõus ära ostma olid. Sain Treffneri boksist natuke lohutust oma hirmudele ja täitsa palju inspiratsiooni. Tuttavaid inimesi nägin päris mitmeid ja Kaimot kuulsime ka laulmas kõik! Igati õnnestunud. Ahjaa, mul on plaanis vahetusõpilaseks minna, just sayin´... Mul pole küll aimugi, kust see raha kokku kraapida, aga küll ma endale kuskilt sponsorid hangin. Ja kuna Euroopasse minnes on võimalus stipendiumile, siis... 11. klass oleks selline ilus minemisaeg, kümnendas ei taha veel. :) Eilse jutu juurde tagasi: õhtu möödus väga toredalt Laura, Kristi ja hunniku tema sõpradega, keda ma juba päris hästi tunnen kõiki. Mis ma ikka öelda oskan... väga awesome oli!
Täna tegelesin natuke sõbrapäevakingitustega, aga ega mul väga mõtteid ei ole veel kahjuks. Ärge minult midagi ekstravagantset oodake sel aastal igaks juhuks! Just täna kalendrisse vaadates avastasin, et 14. veebruar on juba teisipäeval! Siis toimub lasteaeda minek, mida ma väga ootan. Neljapäeval ja reedel oleme vist Tallinnas ja järgmisel esmaspäeval saan 16-aastaseks! Siis on veel paljudel inimestel sünnipäevad, mingi hetk tuleb juba märts peale ja klaveri ettemängimiseni jääbki ainult üks kuukene. Ning ettemängimisest kuu aega edasi on juba lõpueksam ja kui ma läbi ei kuku, siis sellest mõned nädalad edasi toimub muusikakooli pidulik lõpetamine. MA SAAN LÕPUKS OMETI VABAKS! Nagu näha, kõik mu mõtteteed viivad alati klaverini. :)
Hetkel taasavastasin Coldplay enda jaoks. Ja samal ajal tegelen suure küsimusega: MILLISEID PILTE MA LOODUSE AASTA FOTOLE SAADAN? Valisin nädalakene tagasi hunniku pilte välja, iga päev olen natuke kaalunud ja neid välja praakinud. Eile suutsin kuueteistkümnele praakida, kokku saab saata 15 fotot. Küsisin empsilt arvamust. Ta ei osanud ühtegi välja praakida, aga kaevas arvutist välja pildi, mille ma kindlasti saatma peaksin. Nüüd on siis nimekirjas 17 fotot ja kaks tükki vaja välja visata. Aitäh! See on kohutavalt närvesööv tegevus tegelikult, ausalt!
Üks lõiguke veel, et viimane pildike täpselt vahele mahuks... ma nägin täna unes, et olime Pariisis ja peatusime mingis motellis terve perega. Vaatasime seal telekat, sõime kiirtoitu ja lösutasime kuus päeva järjest voodis. Ja viimasel päeval sõitsime lennujaama, ilma et oleks ühtki vaatamisväärsust näinud või midagi... lihtsalt motellis olles olime kõik unustanud, kus oleme ja mida teha tahame. Täielik katastroof!

Olge mõnusad ja nautige laupäevaõhtut,
xoxo

6 comments:

 1. Näita kõiki neid 17 pilti meile ka ja siis kõik su 1234455678 lugejat ütlevad sulle, millised pildid teiste väärilised ei ole! :):):):)
  ps. Ma võin komisjoni esimees olla onjuonjuonju=)

  ReplyDelete
 2. Kõik mu 1234455678 lugejat?! :D Kui ma viimati (kolm sekundit tagasi) konrollisin, oli neid küll hästi natukene vähem...
  Kusjuures ma mõtlesin sellele! Kui ma oma jõududega hakkama ei saa, panen need siia üles. Ja siis sa võid esimees olla, Anuke. :D

  ReplyDelete
 3. Heihoo Mannu!
  Soorri, et täna sinuga kuhugile tulla ei saanud, sünnal olin. :) Agaa.. tore postitus, toredad pildid. JA TÕESTI, SA VÕIKSID NEED PILDID ETTE NÄIDATA, KÜLL MA OTSUSTAN!!! :)

  ReplyDelete
 4. Heihopsti!
  Pole hullu, partyhardisin oma kujutletavate sõpradega hoopis! Okei, asi polnud sugugi nii hull. :)
  MA EI JULGE SU KRIITIKAT VÄLJA KANNATADA! :D

  ReplyDelete
 5. MINU KRIITIKAT ? :o Mul pole seda.. :D

  ReplyDelete
 6. JAAJAA, kus ta sul ei ole, teed mu pildid veel nii maha et...:)

  ReplyDelete