March 10, 2012

A man dies as often as he loses his friends

Hola!
Nagu paljud kindlasti teavad, ei näe ma kunagi normaalseid unenägusid. Lood sellest, kuidas hiigelsuur vahukomm mind taga ajab ja saksa keele õpetaja mu pesu kannab ja piraadid mu kinni püüavad, ei pane kedagi enam kulme kergitama. Jaanuari lõpus tekkis mul tungiv soov endale unenäopüüdja soetada. MA. EI. LEIDNUD. SEDA. KUSKILT. Ja siis tegi kallis Laura selle mulle ise! Uskumatu...

Kuid sellega oli see häda, et nädal aega ei näinud ma üldse und. Oli see väsimusest või millest tahes, igatahes tundsin neist suurt puudust. Kuid vaikselt hakkasin jälle nägema, veel lollimaid ja suurema kiiksuga kui varem. Ja ma olen ülirahul! :) Peale eesti keele olümpiaadi nägin unes, et jäin viimaseks ja Kaar andis mulle terve klassi ees vitsa näiteks... Liis Luude pulmi nägin ka, kusjuures sinna tungis ka teine pruutpaar oma külalistega ja kui nad pilti tegid ja mina taustale jäin, nimetasid nad mind nuhiks. Ja minust sai tagaotsitav terves riigis. :D:D Gotta love you, unenäod! Te muudate mu elu nii vaheldusrikkaks!

Täna pidasime Eneliga LÕPUKS OMETI oma sweet 16´ne ära! Ja minul oli küll äärmiselt tore. :) Teiste kohta ei oska öelda, sest sünnipäevalaps olla ongi alati kõige lahedam, aga ma loodan, et nende aeg möödus samuti väga nauditavalt! Sain maailma kõige suurepärasemad kingitused ka, ma hakkan alles nüüd mõistma, kui rõõmus ma nende üle olen! :) Zum Beispiel Laurake kinkis plaadi pealkirjaga "keep calm and be scherlocked" ja Marilind ostis mulle MAASIKAID, how cute is that?! Ma vist täitsa armastan teid, sõbrad...

Sõime oma praade, mingi hetk mängisime piljardit, vahepeal suutis Marilind vetsu kinni jääda, korra roomasin kuskil laua all, jagasime kingitusi, rääkisime Kairost ja Ivarist, tutvusime Kaisa ja Liisaga, nurisesime oma näidendi üle, tegime pilte (koledaid tuli rohkem kui ilusaid!), sõime kõige ebaõnnestunumat jäätist maailmas! Lõpuks istusime Marilinnu ja Lauraga kolmekesi ja rääkisime niisama, MA VIISIN KAKS ENDALE LÄHEDAST INIMEST KOKKU JA NAD SAID HÄSTI LÄBI!! Uskumatu.

Homme on kavas palju palju palju ilusaid pilt teha, sest enaMIK (mitte enamus!) kinkidest olidki fotomõteteks mõeldud. Ma loodan, et ma teid kõiki nüüd alt ei vea, kuna nagunii ootate kõik mingeid maailmaklassi tippteoseid!

NÄDALA AJA PÄRAST ON KOOLITEATRITE FESTIVAL!! Kolmapäeval kõnevõistlus. Kuu aja pärast muusikaloo eksam ja klaveri ettemängime (selgub, kas olen pädev eksamit üldse sooritama). Klaveri eksam ise on sellest veel kuuke edasi. Mai alguses solfi eksamid ja kui klaveri mingi ime läbi ära teen, siis... peale lõpetamist ja kevadkontserti mai lõpus olen vaba!! Ja jälle jõudsime ühe lõigu jooksul näieringist sujuvalt klaverisse. :)

Olge mõnusad ja nautige eeee.... mida siin nautida on? Nautige 10. märtsi!
xoxo

4 comments:

 1. Awww,Maris... Su esimesed pildid on nunnud!! Ja meie oleme ka nunnud... Jaa eeem, Laura tundub isegi väga tore!! :) Nii et sinu caps lockiga kirjutatud lause on igati tõsi ja tore. :) Ja anyway, teie sünna oli nii vahva! :)
  Loodan, et kinks meeldis. :)
  Naudi oma pühapäeva ja esmaspäeval näitekas näeme!
  xoxo

  ReplyDelete
 2. Awwyeah Linnuke. :)
  Mul on siin palju caps lockiga värki: "Ma. EI. LEIDNUD. SEDA KUSKILT.", "...LÕPUKS OMETI...", "...MAASIKAID...", "MA VIISIN KAKS ENDALE LÄHEDAST INIMEST KOKKU JA NAD SAID HÄSTI LÄBI!!", "NÄDALA AJA PÄRAST ON KOOLITEATRITE FESTIVAL!" Ma nüüd ei saanud vist väga aru, millist sa mõtlesid. :D:D
  Aga väga tore, et sa teda siin kiidad, sest ta loeb ka mu kommentaare *kulm*
  Arvata on, et mulle su kink meeldis, see oli nagu.... uskumatult armas!
  Esmaspäeval näidendiproovis saame koos surra,
  xoxo

  ReplyDelete
 3. Oiooiooioiii kui ilusad pildid ;)
  Ma ei väsi kordamast, tead-küll-mida, jah sa said õigesti aru... Mõtleme ikkagi samal rikutuse tasemel :)
  Eeee, see läks nüüd küll vihjavaks kätte ära, aga pole hullu. Mul niigi sõbralikud kommentaarid olnud viimasel ajal...
  Ma ei suuda enam ilma kookideta elada, just sayin'

  ReplyDelete
 4. Aitäh Kullake! (nii lahe, ma saan sulle kirjutada Kullake ja Marilinnule Linnuke, tundun endale juba üsna lahkena. :))
  OKEI, sain vägagi hästi kõigist su vihjetest (vist) aru, mine ja küpseta mõni koogike parem... TUHKsuhkruga või INDIA pähklitega oleksid väga suurepärased. :D:D

  ReplyDelete