March 22, 2012

No winter lasts forever; no spring skips its turn

Tere päevast, kallid kaasmaalased!
Ma teen pisikese enne-teatrit postituse. KEVADPILTIDEGA!!
Katsed on lõpuks ometi seljataga ja ma olen nõuks võtnud neist mitte sõnagi poetada enne 12. aprilli! Mitte sõnagi Treffnerist enam, olen piisavalt piinelnud! Üks asi on siiski mainimist väärt: kui ma oma koodi teada sain, pidin küll otsad andma! T 919. Pole raske arvata, et 919 on mu järjekorranumber, mistõttu olin 919. inimene katsetel. Edasi läksid numbrid T 920, T 921... võin kihla vedada, et tuhandepiir löödi üle. Ega see mind närvi ei ajaks kui ma ei teaks, et vastu võetakse 180 õpilast... AGA NOH. Enam ei räägi mitte midagi! :)
Käisime Lauraga eile esimest korda sel hooajal jooksmas, SEE OLI NIIIIII HEA LIHTSALT! Mulle nii meeldis jälle jooksurajal olla: tuul juustes, kruus tossude all, värvid taevas, süda kerge, mõtted lendlemas... võib-olla olen imelik, aga see tunne on lihtsalt suurepärane. Ja muidugi maitseb vesi ka pärast kolme Anne kanali ringi umbes kõigest 10000000 korda paremini. :)
Mul on teile üks kohutavalt suurepärane uudis rääkida, aga selle teen blogis teatavaks alles aprilli lõpus. Tegelikult tahtsin seda üldse praegugi saladuses hoida, aga nüüdseks (kolme päeva jooksul- toim) olen selle välja lobisenud umbes miljonile inimesele. STOPP, Mannu! Muideks, mitte nii hea uudis, aga siiski päris arvestataav: Auli teeb LÕPUKS OMETI kohtumisõhtu minuga. Ja kui veab, siis mõnega veel. :)
Lippan siis tagasi klaverit mängima (MU ÕPETAJA JÄTTIS MULLE NIIIIIIIII PALJU TÖÖD! :S) ja hiljem teatrisse, olge ikka toredad ja kirjutage helgeid ning kevadisi kommentaare, palun-palun-palun! :) Kui enne uus postitus ei ilmu, siis hiljemalt esmaspäeval kuulete minust uuesti, sest siis on mul kavas Kikist postitus teha. Minu pisikene saab kaheksa aastat vanaks!
Ahjaa, üks asi veel: MUL ON HOMSEKS "HUNGER GAMES´ile" PILETID!!

NAUTIGE KEVADET,
xoxo

7 comments:

 1. TSAU MANNU !

  Nii armas, et te Lauraga alustate jooksuhooaega samal päeval kui mina :) Võin teid ka siis jooksumaratonil ja järvejooksudel kohata?
  JA MUL ON KA HOMSEKS HUNGER GAMES'ILE PILETID !
  Ja nii muuseas, kas sa oled 'Tangled'i ära vaatanud? :D

  ReplyDelete
 2. Awwwwwwwwwwwwww, see esimene pilt on niiiiiiiiiiii kevade tunnet tekitav! :) Mannu, kas see "üks kohutavalt suurepärane uudis" on see, millest sa mulle tol õhtul jõe ääres suud paotasid? :D Mida sa ei soovitanud teistele rääkida? :D
  MARIS, sul on ÜKS pilet Näljamängudele, mitte MITU, onju nii !!! :D:D:D

  HOMME NÄEME! :)
  xoxo

  ReplyDelete
 3. Ennu: Hihihii, no mine sa tea... korra mõtlesin järvejooksudele. :) VAATASIN LÄBI, SEE ON LIHTSALT NIIIIIII ARMAS MULTIKAS!! Ma täiega armusin.

  Linnuke: Aitäh! On küll jaaaa, aga ma parem olen kuss selle koha pealt, pärast on ikkagi valeinfo. :) OOTA MIDA?!? Muidugi mitu, kas ma ei öelnudki, et toon isa ja vanaema kaasa?! :D:D Homseni (perepäevani), xoxo

  ReplyDelete
 4. Ma lohutaks sind sellega, et minu number oli T860, aga katseid küll nii paljud ei teinud... Ma loodan :D
  Ja haigettegevalt ilusad nummid armsad mõnusad pildid :)))
  Olen su uudise/vanadise üle endiselt niii-nii uhke!
  (Ma ei oska kevcadist kommentaari kirjutada...)
  JA SA LUBASID MULLE JA MAALILE MIDAGI, aga muidugi polnud see sul ilmselgelt meeles -.-

  ReplyDelete
 5. Ma googledasin eelmiste aastate osavõtjate arvu, 2005. aasta Postimehes öeldi küll, et tuhat inimest on ammu täis. :) (FRIIK)
  Aitäääh kullake piltide eest!
  Ma olen sinu suurepärase vanadise üle poole uhkem, sest see on PALJU TÄHTSAM!!
  Eee... ma lubasin sulle ja Maalile, et..? WHAAT?! Ma olen midagi lubanud? Mäletan küll ainult seda, et pidin su maha lööma, kuna su uudis on nii super. Aga midagi veel? Ilmselgelt kanaaju. :D:D

  ReplyDelete
 6. Mannu, tead mis... see ei puutu tegelt mingisse teemasse, aga lihtsalt mainin, et vaata meie see "Poisi ja tüdruku" näidend... See kestab mingi 25-... minutit. Ja seal Elvas ei tohi näidend olla pikem kui 20 minutit.. :D:D:D:D:D Seal oli kohe mitme hüüumärgiga see lause.. ::D:D Meil läheb suureks kärpimiseks. :D
  Aga homme proovis näeme, kell 16:15! :)
  xoxo

  ReplyDelete
 7. VÕTAME SIIS KÕIK MINU OSAD MAHA! :D:D Või keerame salaja nende kallad tagasi...

  Homseni, kallis linnuke! xoxo

  ReplyDelete