March 23, 2012

There are few things in life more heartwarming than to be welcomed by a cat

Hommikust!
Niisiis... nagu lubatud, tuleb tänane postitus ainult minu nüüdseks juba 8-aastasest kassist!
Niisama ilus:
SEE ON POJENGIÕIS, ausalt!
Niisiis... ega ma midagi südantsoojendavat öelda ei oskagi. Sa oled olnud kõige naljakam, suursugusem, uhkem, mõistvam, äkilisem, hoolivam, arukam ja armastusväärsem sõber läbi kõigi nende aastate! PALJU ÕNNE SÜNNIPÄEVAKS! Muide, vanim kass on elanud 39-aastaseks. Aga meie lööme rekordi üle, eks?
Kvaliteetaeg:
MARILIND! Tunned alumised kingitused ära? :)
Miss perfect:
Fun facts: Kiki polnud väiksena must-valge, vaid hallikasvalge. Ta ei lase mu isa ikka veel endale ligi. Ta magab igal öösel minu kaisus ja nurrub nii kõvasti, et ma ei saa magama jääda. Ma olen endiselt kassidele allergiline. Kiki ei lase mitte kunagi võõraid inimesi ligi. Kord loomaarsti juures hirmutas ta pisikese taksikoera ära. Kui ta magab, moodustub ta kaela juures süda. Talle kõlbab ainult Royal Canin. Kord tõmbas ta end rihmast lahti ja jooksis ära, me kohutavalt kartsime, et ei saagi teda enam kunagi tagasi. Ta magab päeval mu õpikute ja töövihikute peal. Kardab ikka veel Mariid. Veel mõned aastad tagasi oli ta üks aktiivsemaid ja populaarsemaid kasse kiisu.ee´s, ma ei valeta (Kristiina mäletab ka...)! Ma võtsin ta endale niimoodi, et leppisin Paulaga kokku aja ning empsile ei maininudki midagi enne kui oli aeg kassile järgi minna. :) Mis veel... on kohutaval iseseisev, millega ma tegelikult äärmiselt rahul olen.
Hävitaja:
Ja mida ma iseseisvusest rääkisin?!
Ongi kõik tänaseks, loodan et nautisite!
Minge tehke oma kodulooma(de)le pai nüüd ilusti kõik. Lippan KOOLI nüüd!
(Ahjaa, kommenteerige ikka usinasti, võite vabalt mu tuhandes kommenteerija olla),
xoxo

12 comments:

 1. Kassid on ikka nii lahedad :) Viimastel piltidel on kass mõnusalt omas teemas.

  ReplyDelete
 2. Sul on nunnu kass, Maris. :) Palju õnne minu poolt ka!!
  Jaaaaaaaaaaaaaa, ma tunnen need kingitused ära!! :3 Need on/olid nii armsad! :)
  Eeem, miks näitab kellaaeg, et postitus on tehtud 10:53? Läksid siis kooli ?? :D
  Aga, täna näiteringis näeme... -.-
  xoxo

  ReplyDelete
 3. Oi kui kaua aega ikka möödas on.. ma nii mäletan kui ta veel meie juures pisikene helehallike oli :)

  ReplyDelete
 4. Kuule jah, peaks ka kõigist loomadest postituse tegema kes mul on... Sellest tuleks mu elu pikim postitus ilmselt :D
  Musid pildid on kah, ja kas täna on siis trenn või ei? Ma ei saa Ericu naljadest aru enam...

  ReplyDelete
 5. Eliise: SUUR AITÄH, ma mõtlesingi vahepeal, kuhu sa kadunud oled. :) TERE TULEMAST TAGASI!

  Marilind: Aitäääh! Ja nagu sa juba tead, on mu lollakas kell mingi kolm pool tundi vale umbes...:) SA OLED TUHANDES KOMMENTEERIJA, PALJU ÕNNE!!

  Paula: MA TEAN!! Sa tulid JÄRGMISEL päeval minu poole ja küsisid, kas ma öösiti ikka tema kaisus magan. :D:D

  Johanna: MINA KÜLL SEDA POSTITUST LÄBI LUGEDA EI JÕUAKS! :) Tegelt oli meil mingi aeg 13 kassi maal, just sayin´... noh, Ericu koha pealt: istume parem kodus ja lohiseme homme ilusti kohale!

  ReplyDelete
 6. Imearmas kiisu ja nii ilusad pildid! Minu kass muutub kohe kui kaamerat näeb hüperaktiivseks ja kui ma suudangi mingil moel ta pildile saada siis ta teeb ette nii jubeda näo et kõik arvavad, et ma võtsin auto alla jäänud kassi =). No mis teha - nagu omanik nõnda kass , mõlemal meil fotogeen puudub :D.

  ReplyDelete
 7. PJ: Oi, suur-suur aitäh. :)

  Evelin: "Nagu omanik, nõnda kass"- siis ma eeldan, et sulle Kiki pildid ei meeldi ikkagi? :D:D Arvestades seda, kes ta omanik on... tegelt ma tean suurepäraselt, mida sa mõtled! MUL ON KOGU AEG NII!! Kiki nurrub, magab, mängib, näeb suurepärane välja... ja mina võtan kaamera ja NOH. Üks pilt kümnest õnnestub. :)

  ReplyDelete
 8. Hakkasin niisama lugema su varasemaid blogipostitusi uuesti ja alles nüüd märkasin ühte asja.Seal fun factide juures,kus lauses oli kiisu.ee teema.Ega see juhuslikult minu nimi polnud seal ? :D Käisin hiljuti kiisu.ees.sellest on aastaid möödunud vist.Mäletan hästi,et seal olid nö kasutajate poolt tehtud klubid & aruteludes olid igasugused sõna-ja arvumängud.Ning enamus ajast ajasime me kahekesi mingi muud juttu seal hoopis.See oli väga tore.:D oh,olid ajad...:)

  ReplyDelete
 9. Haahhahaha, muidugi olid sina, palju mul ikka neid Kristiinasid seal sõbrakas oli. :) Oli vinge aeg tõesti, at least püsime nüüd läbi bloggeri kontaktis!

  ReplyDelete