April 1, 2012

How lucky I am to have known someone who was so hard to say goodbye to

Bonjour!
Ma otsustasin eile õhtul, et ma jätan nüüd blogimise lõplikult maha. Olen sellele juba ammu mõelnud, aga siiani pole raatsinud. Aga enam pole lihtsalt jõudmist oma päevadest kirjutada, palun vabandust. :) Pilte riputan edaspidi flickr´isse ja... SIIT TULEBKI MANNU BLOGI KÕIGE VIIMANE POSTITUS!! Nautige ja võtke siis ikka viimast!
Nagu pea kõigis postitustes, võiks ka kõige viimases klaveri kallal vinguda. Vilets lõpetus blogile, yeah, aga vähemalt väga ootuspärane. :) Niisiis... Eile, laupäeval, ärkasin kell 07.00 üles, et muusikakooli joosta kella üheksaks. Olin kolmas inimene terves majas. Mängisin. Neli. Tundi. Järjest. Klaverit. Oleksin seal ilmselt kauem surnud, aga kell üks algas solfitund. Milline kaunis laupäev! Igtahes tuli mu geniaalne õpetaja suurepärasele ideele! Oot-oot, kuidas ta seda ütleski... ma ei oska sõna-sõnalt tsiteerida, aga point oli selles, et ma peaksin ennast kaheks nädalaks koolist ära küsima ja ainult klaverit mängima. Ilmselgelt on tal peas mõtteke, et kuna olen viieline, elan selle üle. Jah, õpetaja, jah. Me ju lõpuklassis ei võta üldse uusi teemasid ega tee nädalas 567 kontrolltööd!
Reedel toimus Elvas mitteteatrite festival, mis oli äärmiselt fun. Ja kuigi mul oli kaamera kaasas, ei saanud me siiski lõppkokkuvõttes ühtki tsensuurset pilti, mida julgeksin blogisse panna. Mu kaamera asetses ka pidevalt kellegi teise valduses ja pildistati selliseid ahvatlusi nagu põrand, laelamp, toolikate, lillevaas laual, juuksehari... nojah! Esinemine oli väga mõnus ja lõppkokkuvõttes sain koos Marilinnu ja Mattiasega näitlejapreemiad ka! Vot SEDA poleks küll ilmaski oodanud, tuli nagu välk selgest taevast. Aga olen nii-nii õnnelik. :) Tartu poole saamisega oli raskusi, sest buss sõitis meie eest ära kui olime sellest kolme millimeetri kaugusel. Rongid olid kõik läinud ja nii pidime seal uut bussi passima, mis polnud isegi kiirliin. Aga peale saime ja kõik lahenes väga ilusti. Koju kõmpides avanes selline vaade:
Täna mängisin päev otsa klav... okei, käisin Mannu ja Johannaga väljas koos hoopis. :) Oli väääga mõnus, mu mälukaart sai kõigi nende piltide all peaaegu viiesaja võrra rikkamaks. Pole jõudnud kõiki isegi korralikult ära vaadata, seega saate siia midagi tagasihoidlikumat (ei taha ära ehmatada päris). Aga aitäh, Mannu ja Johanna! Lauraga on ka tänasest pilte tegelikult, aga neid julgen ma veel vähem avaldada. :) Teeme ikka stiilse lõpu blogile parem!
Preili (vähemalt veel praegu sellist perekonnanime kandva) Kullaga:
Hmmm... äkki üks faktike ka lõpetuseks, mis meele soojaks teeks? Pean mõtlema! Eee...
* Mulle meeldib saksa keel (Liisule: kohe kindlasti mitte Hallik ega Oxen, vaid keel ise :D)!! Ausõna. Noh, esiteks õpin seda koolis seitsmendat aastat, mistõttu tunnen ennast tunnis rääkides juba üsna vabalt. See on kuidagi nii loogiline lihtsalt, sest MINU MEELEST saab 90% reeglitest eesti keelest tuletada. Tegelikult vist ei saa, aga mingit x-teed pidi mina tuletan igatahes. Käänamine mulle meeldib ja isegi tegusõnade rektsioonid hästi natukene. Ja mulle nii meeldib sakslasi rääkimas kuulata! Nende hääl... ma ei tea, tuleb kuskilt hoopis mujalt kui meil. Tahaks oma puisest põhjamaisest aktsendist lahti saada, aga kui ma just Saksamaale vahetusõpilaseks ei lähe, siis seda vist kahjuks ei juhtu.
Preili Lepaga:
Niisiis... tõmban otsad kokku vist. Midagi veel? Ahjaa...
Mis puutub sellesse blogi lõpetamisse, siis... ILUSAT ESIMEST APRILLI KÕIGILE!! Mina ja lõpetan blogimise? Häh. :) Kõik, kelle ma suutsin oma feili naljaga haneks tõmmata (milles ma väga kahtlen tegelikult), võivad kommentaari jätta, sest nii ma tunneksin ennast kohe palju paremini. :) Täna oli nii feil aprill, kellelegi ei saanud head nalja teha! Olete armsad a mulle meeldib teile kirjutada ning pilte näidata!
Kasutage veel oma pooltteist tundi, et inimesi haneks tõmmata,
xoxo

10 comments:

 1. Kus mu tippfotograafi pildid on ?!?!?! :D
  Sa pead need siia ka panema ja siis veel kuskile voistlusele saatma :D

  ReplyDelete
 2. Ära põe, saatsin need Photographer Of The Year´ile kohe koju jõudes ära ja homseks on auhinnaks saadud sportauto ukse ees. :D

  ReplyDelete
 3. ma jäin tglt ka uskuma, et sa paned blogi kinni ja hakkasin mõtlema, et: "Maris oli jah täna koolis kuidagi pisut kurb.."

  SA OLED NII KURI! :D

  ReplyDelete
 4. HAHAHAHAHHAA, jess! :D:D Missioon täidetud, kaks inimest on uskuma jäänud juba!
  Aga tegelt ka tundusin kurb täna? Ihhihiihii, ma pean vist igaks juhuks rohkem naeratama hakkama koolis. :)

  ReplyDelete
 5. MARIS, SEE POLNUD NALJAKAS. Ma hakkasin tõsimeeli juba uskuma, et lõpetadki blogimise ära.. AGA sa ju ei lõpeta, jejejee! :) Ja otseloomulikult suutsid ja just kõige 'kaunimad' välja valida 500 hulgast. Aitähh :)
  xoxo

  ReplyDelete
 6. KOLMAS INIMENE KEDA MA HALEDALT KOTTI TÕMBASIN! :D:D Jess!
  Jaajajaaa, valeta nüüd, et sa oleksid kurb olnud kui ma lõpetanud oleksin!!
  Aga otse loomulikult. :) Sulle alati,
  xoxo

  ReplyDelete
 7. Hahaha - sina ja lõpetad blogimise? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
  Anna andeks, aga seda oli võimatu uskuda :D
  Ja su haledad põhjendused kah veel.. ega kõik inimesed polegi naljadeks loodud, vabandust et su looga kaasa ei läinud :S
  Pluss, ma ei muuda oma perekonnanime mingil juhul, cmon kui suur on võimalus et see saab olema praegusest ilusam? :D
  Ja kenad pildid, lol me suudame ikka meelad olla...

  ReplyDelete
 8. FUU Johanna, hangi naljasoon endale. :D:D
  Johanna Hõbedake? Johanna Kalliskivi? Johanna Päikesepaiste? Johanna Suvepäev? Johanna Rannaliiv? Johanna Klaverivihkaja? Ilusaid perekonnanimesid on veel, kodanik Kuld. :)
  OOOOOAAAA...

  ReplyDelete
 9. Hello Mannu! Huvitav, miks ma uskuma ei jäänud... -.- Ju oli asi selles, et sa ei suudaks jätta oma mm..61 followeri lihtsalt su blogi taga nutma. :D Sa ei suudaks ometi oma perfektsed pildid ainult enda teada jätta, vaid tahaskid neid ikka avalikusele näidata, onju. :D Kahjuks ei läinud ma õnge jaa.. Oleks ääretult tahtnud vähemalt ühelt inimeselt aprillinalja kuulda.:)
  Aga, ma kirjutan kohe blogiiiiiiiiiiiiiiiii! Üle pika aja. :)
  xoxo

  ReplyDelete
 10. Ma olin nii kindel, et sinusugune kergelt õngeminev inimene läheb alt! Aga sul on õigus, ega ei suudaks küll jah. :D Eriti kui on tulemas eksamid ja lõpetamised ja katsete tulemused ja tutipeod ja värvimaad ja kõik sellised blogimist väärt sündmused. :)
  JESSSS!!

  ReplyDelete