April 28, 2012

Looduse Aasta Foto 2012

Bonjour!
Käisin täna Tallinnas Looduse Aasta Foto auhindade jagamisel JA TÕIN VÕIDU KOJU KA!!! Appi, ma olen niiiiiii õnnelik hetkel lihtsalt. :)
1. koht noorte vanuserühmas kategoorias "Inimene ja loodus":
"Elu on seebimull"
3. koht noorte kategoorias "Inimene ja loodus" :
"Miljonivaadet seinale ei riputa":
Nojah... ma teadsin juba ette sellest, et ma ülemise pildiga esimese koha saan, sest päris ammu võeti minult aastaraamatusse intervjuu. Aga alles kohale jõudes avastasin, et oman ilusti ka kolmandat kohta. Väga positiivne igatahes, mulle sobib! Kusjuures just selle pildi juures kahtlesin kohutavalt, kas ikka saata või mitte... VÄGA kohutavalt. Emps käskis jätta, vahel on teda vägagi kasulik kuulata.
Valik töödest:
Kekutan, sest minu päralt on raamatus tervelt kaks lehekülge:
ÕNNELIK LAPSUKE SAI OMA TANTSIVA HUNDI KÄTTE!!!
Muidu sain jälle haigelt kasulikku kraami. Kõik loodusfoto aastaraamatud since ´06, kutse tasuta fotolaagrisse (kuigi Tambetil pole aimugi, kes ma olen, siis otsustasin sügisel (kui me mõlemad samas koolis oleme ja puha) temaga koos minna :D), kokku kolmesaja viiekümne euro (!) väärtuses fotokraami ilmutamisvõimalust, mitu tänukirja, oma kalli ja kauaoodatud "Tantsiva Hundi" skulptuuri... jajajajajaaa mu intervjuu ilmus aastaraamatus nagu kõik juba kuulsid. :) Muide, looduse omnibussi kodulehel on kõik võidutööd üleval ka!
Ihihihii, Remo Savisaart ja Sven Zaceki nägin ka esimest korda lähedalt, ooo. Urmas Tartest ja Alari Kivisaart olen näinud juba varem, stalker missugune.
Valik kokkukühveldatud kraamist:
Igatahes oli päev igati õnnestunud, järgmisel aastal jälle!! Pisike arvutus ütleb, et kui ma tahaksin areneda, peaksin järgmisel aastal võitma vähemalt nii umbes... kuus esikohta ja neli teist kohta. Võib-olla sekka veel paar eriauhinda ja... mis hale asi see kolmas koht üldse on? :)
xoxo

12 comments:

 1. OIOI küll sa suutsid ikka vait olla selle koha pealt, ainult pool Tartut teadis sellest :D
  Jaaa, vägamegasuper vms, oled tubli kah meil ikka, eks igaühel peab paar hiilgushetke olema... Enda omi ikka ootan :S
  Eks me kuule su edukast elust nüüd paarkümmend aastat ;)

  ReplyDelete
 2. Mis kaamera / objektiivid sul on?

  ReplyDelete
 3. Johanna: Enamik inimesi ütleks lihtsalt "palju õnne" või midagi...:D:D Aga suuuuuur aitäh ikkagi, vähemalt sa püüdsid! :) Ma loodan, et Martin sai mälupulga sulle ikka antud, mitte ei pillanud seda arglikult lihtsalt mingi esimese vastutuleva tüdruku ette maha ega pistnud siis teises suunas jooksu...

  Anu: SUUR SUUR AITÄH KALLIS! :)

  Anonüümne: Nikon D60. Hetkel teen pilti ainult oma kalli Tamroni makroobjektiiviga, sest Nikoni 18-55 mm objektiiv kukkus kooliteatrite festivalil rõdult alla ja läks katki (tubli töö, Maris!).

  ReplyDelete
 4. JESSSS TULI ÄRA!!!! Vot seda kommentaari ma ootasin. :)
  Aitäh Liisukene!!

  ReplyDelete
 5. Kuna Mannu on meil VÄIKESTviisi väljapressija, siis tuleb ikka TÄNA kommentaar kirjutada ära.
  Kõigepealt: MARIS PEDAJA, PALJU PALJU PALJU ÕNNE ESIMESE JA KOLMANDA KOHA PUHUL !
  Ühtlasi: pildista ikka ilusaid pilte edasi, reklaami end ikka igal pool ja edukat järgnevat aastat Hugo Treffneris!

  Ja kuidas muidu klaveriga läheb? :D :D :D

  ReplyDelete
 6. AITÄH SULLE, ARMASKALLIS ENELI! :)
  Klaveriga läheb... nojah. Ütleme nii, et alati võiks ju põhimõtteliselt ka hullemini. :D:D

  Ma ei valmista sulle täna pettumust!

  ReplyDelete
 7. kas kuulsusega pilti ka saab!? aga autogrammi?? :D

  ReplyDelete
 8. Noh, eks ma viskan kah ühe hilinenud kommentaari... Heh, kui sa mainisid, et see uudis Postimehes on, läksin ma kohe järgmisel päeval Võru Maksimarketis ja krahmasin ühe Postimehe lugemiseks! ILUSAD PILDID OLID! :) Sa oled üks tore, andekas pliks, Maris! Palju õnne sulle nende suurepäraste kohtade eest! Nii tore, et sinu tööd olid paremad kui ülejäänud 10 000. :P
  Loodan, et sul läks tänane kirjalik eksam ka hästi!
  xoxo

  ReplyDelete
 9. Keith: Mis kuulsusega?! Kui mõne leiad, kutsu mind ka. :D:D

  Marilind: Pliks? Pliks? PLIKS? PLIKS? Appppppppi linnukene, meil on vaja koos üle vaadata, kus jookseb vahe nelja- ja neljateistaastase kõnepruugis! :D Aga kui see kõrvale heita, siis... SUUR SUUR SUUR SUUR SUUR SUUR SUUR SUUR AITÄH SULLE!
  Kirjalik eksam... alati võib ka hullemini ju. :)
  xoxo

  ReplyDelete