April 6, 2012

Memory is what makes us young or old

Tsauki!
Ma teen pisikese postituse. Seekordsed pildid pärinevad üheksakümnendatest ning vihjena võin öelda, et pole minu tehtud. Aga sisaldavad mind, nii et kõik on tasakaalus. :) (Olen see armas, linalakk ja prillideta tüdruk, just sayin´...). Homme värvin mune, mul on kavas sellega seoses üks rõõmus ja värviline kevadpostitus teha üsna pea.
Tsau, Keith:
Lapsepiinaja since 1998 (Martini sünniaasta, kui mõni ära ei tabanud mu huumorit):
Me avastasime üleeile lastelaulude plaadi, mille Marii jaoks käima lükkasime. APPI MILLINE MÄLESTUSTE COMEBACK! Teate ikka, et mul polnud lapsepõlves ühtki nukku ning ma ei hoolinud nendest absoluutselt? Ihhihihii, Mannu lemmikasjad olid rasvakriidid, värvilised pliiatsid, legoklotsid ja kõikvõimalikud plaadid ning kassetid. 2,5-aastaselt pidid mul juttude järgi kõik laulud peas olema ning ma laulsin kassetidega kaasa. Mariid vaadates küll ei tundu, et teda muusika huvitaks. Kuigi... ta saab 11. aprillil kaheseks alles, NATUKENE aega veel on. :) Läkski lõpuks nii: minu pisike õeke tegeleb rahus oma asjadega ega pööra makile mingit tähelepanu. Ja Mannu tantsib mööda maja ja laulab kõvasti (ja ma loodan, et mitte valesti) lastelaule kaasa. "Ei Muriga saa mängida, ei mängia, ei kõndida...", "Oi sina tige tikrimari...", "Majast majasse astub jonn, küsib kas lapsed kodus on..." vahepeal käisid naabrid läbi, pidasin natuke pausi. Ja kui uks sulgus, siis..."KAS TEIST KEEGI ARU SAI KUHU KATI KARU SAI!?" ja "KIVIL ISTUB VÄIKE KONN". Põdra maja ja hanepoegasid ja nõialaulu ja Pipi laulu ja unelindu ei mainigi parem. :)
Ilmselt vanim sõbrapilt Lauraga, ihihiihii:
Ma olen see nädal IGA PÄEV klaveris käinud. Jah, ka Suurel Reedel. Aga ma ei hakka vinguma jälle! Räägin hoopis põneva ja äärmiselt iseloomustava loo minu ja mu õpetaja suhetest. Mõtlesin täna, et teen head ja kingin õpetajale šokolaaditahvli tänutäheks. Et ta mind ikka iga päev kolm kuni viis tundi mängimas kuulanud on... annan siis viisakalt ja väga lahkelt šokolaadi, tänan rõõmsalt... JA TEMA REAKTSIOON! Tema lükkab šokolaadi tagasi ja vastab: "Ma tunneksin end halvasti, kui selle vastu võtaksin, sest tänamiseks on ju vaja, et sa arenenud ka oleksid. Sinuga pole me mingit resultatsiooni saavutanud." Nagu... REALLY, BITCH, REALLY?!?!?!?! Enamik inimesi oleks lihtsalt naeratanud ja aitäh öelnud. Aga ilmselgelt pole sa üks neist. Fuuu, ich hasse dich praegu ikka väga sügavalt! Oli ikka halb mõte hästi käituda.
Pokud:
Lapsepiinaja tegutseb taas!
Tänaseks lõpetan, aga homme või ülehomme saate lubatud kevadpostituse! Ja kolmapäeval tuleb ideede järgi Marii postitus ka. :) Ja neljapäeval kuulete kõik siis kurikuulsat Treffneri kohtuotsust. Ja võib-olla linnalise kõnevõistluse tulemust. Millalgi räägin ka, kuidas mul 11. aprillil KLAVERI ETTEMÄNGIMISEL läks.
Seniks aga kaevake üles vanad pildid, keetke kakaod ja nostalgitsege,
xoxo

8 comments:

 1. Oiiiiiiiiiiiiiiiiiiiioiioiiiiiiiiiiiiii,küll see väike Mannuke on nummi!!! :) Ükskõik, et sa oma vennakest piinad... :D NUNNU LAPS.
  Nii, kui arvestada seda, et ma jõudsin alles natuke aega tagasi koju,et ma olen ainult 3 tundi maganud ja et ma peaksin matat kordama, SIIIIIIIIIIS, ei saa ma täna blogida. :) a
  Eks me siis homme ei näe.. :( Aga NELJAPÄEVAL!!!!! ;)
  xoxo

  ReplyDelete
 2. Poleks arvanud, et Maris oskab piltidel siiralt(vähemalt pealtnäha siiralt) naeratada... Tegelikult kui lähemalt vaadata siis eks seal leiab veidi lapsepiinamist ka, ehk kõik pildid on kohe mannulikud :)
  Täna pole just armsate kommentaaride päev...
  JA palun kingi mulle sünnipäevaks lego, aitäh! Jah ma tean et ma olen selleks parajas vanuses :)

  ReplyDelete
 3. Kodanik Lind: Pole hullu, mõistan sind. Fuuuu keemia ja klaver, fuu. :(
  Ihihiiii, ma ei ole kindel, kas ma neljapäeval tulen tegelt...
  SUUR SUUR AITÄH! :)

  Kodnaik Kuld: Täna pole sul tõesti just lahkeim päev ma vaatan....
  Aga eks ma sulle selle lego ära ostan! :)

  ReplyDelete
 4. APPPPIIIII, mis pilt.. krt ma olin vanasti ikka megaarmas juu.. (egolaks. (A) ) aga ei, sina oled siiamaani.. :)

  ReplyDelete
 5. unustasin lisada, et tahan seda originaalpilti. ;)

  ReplyDelete
 6. OLIME JAA NII ARMSAD!! :) Ja ükskõik kuidas sa mind nüüd iseloomustada ka tahaksid, sõnaga "armas" seda küll teha ei saa enam! :)

  Kui sa 21. juunil mu lõpetamisele tuled, siis selleks ajaks lasen ära raamida! Mul on veel pilte meist *kulm*

  ReplyDelete
 7. ja kuidas veel saan öelda. ;)
  tahan tulla küll jah. :) ja mulle tglt sobivad need.. koopiad ka. ma väljendasin end natuke valesti. ;) ma pidasin silmas seda, et ma lihtsalt tahan neid pilte saada. :) ma siit ei hakka võtma.. :)

  ReplyDelete
 8. Ma sain aru küll jaa, ikka saad. :)

  ReplyDelete