April 19, 2012

Spring is nature's way of saying, "Let's party!"

Hommikust! Mul on siniseid pilte jälle...

Kolmapäeval toimus armaskallis muusikaloo eksam, mis kõige hullemini ei läinudki. Ma ajasin kuulamises ühes punktis kolmanda ja neljanda osa sassi, aga meh, sest ülejäänu on (vähemalt minu arvutuste kohaselt) õige kõik. Teooria kujunes ka päris okeilt välja, aga kui mina viimases punktis mõttes palusin: "Kapi ja Elleri loomingu võrdlus, Kapi ja Elleri loomingu võrdlus, Kapi ja Elleri loomingu võrdlus!!!!!!", öeldi mulle hoopis: "Põhiklass teeb analüüsi F. Lisztist helilooja, pedagoogi, dirigendi ja pianistina. Üldklass teeb Heino Elleri ja Artur Kapi loomingu võrdluse.", siis ma nägin välja küll nagu puuga pähe saanud. Ainus punkt, mida ma ei õppinud neist miljonitest, aitäh, võtke jah sisse, muidugi! Vahtisin kõiki kurjalt, aga kuna kõik kirjutasid ega pööranud mulle tähelepanu, ei saanud ma kellegagi silmsidet ning pidin lõpuks kirjutama (ehk asju suvalt välja mõtlema) asuma. Nojah.... muidu läks hästi.


Fun fact: Ma lõikasin endal kunagi väiksena peegli ees tukka ise. Appi. Kuna samal suvel pidin pulma minema, on kõik pildid sealt ka sellised, kus mu tukk on haigelt lühike ja viltu ka veel. Emps üritas ahastades mu siksakilist joont parandada, aga ega see väga võimalik ei olnud. Sügiseks (õpilaspiltide tegemise aeg-1. klass siiski) sai tukk ENAM-VÄHEM korda, aga mu raamatukogu lugejakaardi pildil on endiselt mitte just väga elava kujutlusvõime korral siksakilist tukapiiri näha.

Mis veel... ahjaa, ma sain Poskasse sisse, aga eks ma loobun sellest üsna varsti. Samas, kuna Liisu sai ka sisse, siis tähendab see, et ma võitsin kihlveo ja saan ilusti kõhu täis süüa. :) Ainus hea asi nende närvitsemiste ja kõige sellega kaasneva juures: kihlvedude võitmine!
Tõmban otsad kokku ja lippan kooli nüüd. Varsti on kavas uuesti blogida, ei jäta nii suur auku enam.
Nautige kevadet tänasest hallist ning üldsegi mitte sinisest ilmast hoolimata ja kirjutage ikka südantsoojendavaid kommentaare,
xoxo

2 comments:

 1. OIIIIII TERE MANNU! Pole kaua aega näinud/kommenteerinud. :)
  Appi, mulle hakkasid need sinised lilled täitsa meeldima! Sest ilmselgelt oskad nad kaamera ees naeratama panna. :)
  Tead, ma korra mõtlesin, et võiks kunagi jalutama minna, ma võtaks oma koera kaasa(kui ta just sind ära ei söö) ja teeks PILTE. :) Hea mõte?!..
  Eks näeme veel kunagi, kui Auli vaikselt terveneda kavatseb.
  xoxo

  ReplyDelete
 2. Uiui, tere, Linnuke. :)
  Suur-suur aitäh ja mõte on väääga hea, ma helistan sulle! :)
  xoxo

  ReplyDelete