April 14, 2012

The truth will set you free, but first it will piss you off

Dialoog Marise ja klaveriõpetaja vahel:
Õpetaja: "Tead, sa pead lõpuks valima ära, kumb sulle tähtsam on: muusikakooli lõpetamine või põhikooli lõpetamine!"
Maris: (irooniliselt): "Hmmmmm..... VIST ikka põhikool.
Õpetaja: (solvunult ja vihaselt) "Sel juhul ise tead!"
(Tuhiseb minema, helistab mu vanematele ja lepib isaga kokku aja arenguvestluseks minu väärtushinnangute teemal. How cool is that?!)
Nojah.... see selleks. Kuigi kolmapäev oli klaveris üks kohutavamaid päevi sellel aastal, läks neljapäev seevastu superhästi. Muuhulgas võeti mind vastu Treffnerisse (ma ju ometi ei kuulutanud seda kohe kogu maailmale) ning võitsin linnalisel kõnevõistlusel eripreemia päeva üllatajana. Lisaks oli terve koolipäev väga uskumatul viisil positiivseid sündmusi täis, KLAVER JÄI ÄRA ning trenngi möödus õhtul väga helges meeleolus. Vahelduseks võib elus isegi hästi minna!
Reedel käisin Poskas vestlusel, sest ei viitsinud teisipäeval määratud aega tühistada. Kõik oli kuidagi nii tore, vestlejatega vedas ikka väga! Eriti sümpatiseerus mulle see naeratav mees, kes noogutas iga mu sõna peale ja kirjutas kaustikusse märksõnu. Mitte et ta ennast tutvustanud poleks, aga nimi lendas kohe ühest kõrvast sisse ja teisest välja. Mitte et see nüüd uudis oleks, eks. Igatahes kiitsid nad väga mu tulemust ja olid tunnistusega igati rahul. Kuidagi kurb on isegi võimalusest loobuda, sest seal saaksin ma ju ometi fotot õppida, aga... meh. Tutvusin ühe Elva tüdrukuga ka enne vestlust, ma loodan väga, et ta võetakse vastu! :)
KÄISIN JOOKSMAS KA PEALE VESTLUST! Jooksin järjest 2000000 kilomeetrit ning kõndisin kolm sammu. Ja seda muidugi täpselt siis, kui Anu koos Sandra ja veel ühe sõbrannaga minust mööda jalutas!! Õhtul läksime Lauraga Salemisse uudistama, terve õhtu tutvustas Dan meid kõigile stiilis: "Need on Maris ja Laura. Nad said otse Treffnerisse". :D Igatahaes oli õhtu vägagi kordaläinud ja õnnestunud!
Kaks päeva mitteharjutamist klaveris ja üldse muusikakoolis hakkavad igatahes tunda andma. Täna lippan lisatundi klaverisse ja homse koha pealt veel ei tea. Solfis hakkavad lisatunnid toimuma, sest eksamid on nii lähedal. Muusikaloo eksamit pean minema algaval nädalal järgi tegema (ma ei kukkunud läbi, vaid puudusin eelmine kord, ausalt!). Jajajaajajaa klaveris õpin kolme nädalaga ühe pala juurde, nii armas, eks.

NAUTIGE KEVADET,
xoxo

No comments:

Post a Comment