May 21, 2012

And it was all yellow

Tere tere tere tere hommikust, tere Tiit, tere Teet, tere Mai, tere Kai. (Tere tere tere tere hommikust, tere maaaaa jaaaa taevaaas lai.)
Kadunud on aeg, mil mu blogi ainult sinist täis oli. Say hello kollasele, rohelisele ja punasele! Keda ma lollitan, natuke ikka sinisele ka. :)
Mis ma siis räägin? Homme toimub kolmetunnine Lille Värvimaa proov, mida ma ilmselgelt ei oota, sest ma olen ainult ühe korra kohal käinud. Mis tähendab, et ma ei saa sellest mitte midagi aru. Tegelt ka, ikka kohe MITTE MIDAGI. Kolmapäeval ja neljapäeval puudun koolist ja kantseldan siis hulle väikeseid, edu mulle. Reedel lõpetan officially muusikakooli, oli ka aeg! Esmaspäeval tuleb konsultatsioonipäev, teisipäeval korraldame titeka oma rebeli klassiga, kolmapäeval istume tutiaktusel ja dadaaaaa... hello suvi. :) (noh, praktiliselt, mingid eksamid on ka).
Tulukesed:
Me kavatseme terve klassiga lõpupeol laulda. AGA. Kuna harilik "võtan laulu ja laulan samade sõnadega" on liiga mainstream, kirjutame sõnad ise. Aluspõhjaks sai "Ära jahtu", mis tegelikult sobib sinna väga hästi. Igatahes panin mina enda värsikesed kirja ja homme proovime PJ kirjutatud värssidega klapitada neid. Ja kes teab, võib-olla veel mõnega, kes salaja öösiti sõnu on kirjutanud, kuid kellest meie kuulnud ei ole. Poleks paha.
Mademoiselle Triinu:
Homseks on muusikas "Mu isamaa on minu arm" pähe, mida ma hetkel ka väga hoolsalt kuulan. Mitte et see mul peas poleks juba... igatahes tekkis soov uuesti laulupeole minna. Eriti pärast ajalootunni "Laulva revolutsiooni" filmi. Kui kõik läheb plaanipäraselt ja ma vahepeal Hiinasse ei koli ja seal mõne mehega abiellu või kui tulnukad mind ära ei röövi või kui mõni kaelkirjak mulle kallale ei tule (või kui mind uuel aastal lihtsalt koori ei võeta), laulan 11. klassis viiendat aastat kaare all. Päris võimas. Muidu idee kohaselt kirjutan praegu ka kehalisse hoota kaugushüpetest (jah, me teeme kehalises teoreetilist osa, kuulsite õigesti), aga noh...
Mina pole süüdi, et nad kaamera ette ronivad kogu aeg:
Esimest korda elus nägin südamekujulist meelespead eelmisel suvel ja olin lihtsalt HAIGELT õnnelik. Eile Tõrvas avastasin, et iga kümnes meelespea on südamekujuline, tegelt ka. Niisiis kui veel aasta tagasi oleksin olnud nõus ükskõik millise lombaka südamega, siis nüüd suhtun juba väga valivalt. "Häh, see on igav, seda ei vaevu pildistamagi" ja "Liiga ebakorrapärane". Igatahes kui peaks tekkima soov südamekujulisi meelespeasid näha, sõitke Tõrva kõik. :)
Üks paljudest:
Eks ma siis annan endasti millalgi märku jälle.
Tehke teistele rõõmu neile võileibu valmistades, sest on tõestatud, et võileib maitseb paremini, kui see on kellegi teise poolt tehtud,
xoxo

6 comments:

 1. Hahahaa, Mannu, millal sa nii usinalt blogima oled hakanud? :D Nii tore, et põhimõtteliselt iga õhtu saab Mannu blogi lugeda, wohoo! :)
  Nii armas suvine postitus...JA MANNU, MA TULEN SINUGA TÕRVA KUNAGI,SEST ILMSELGELT TAHAN MA KA NEID ARMSAID LILLEKESI PILDISTADA!
  PS! Oleks armas, kui sa mind enne muusikakooli lõpuaktust teavitaksid, sest segase peaga nagu ma olen, võin ma selle maha magada. :)
  Edu Lille Värvimaal!!!!!!!!!!

  ReplyDelete
 2. Ei ole ma nii usin midagi, enne oli kuuepäevane vahe. :)
  Mhmh, JA MINA TULEN SINU MAALE, sest seal on nii lahedad võilillepõllud!!
  Ma helistan sulle kui ma lavale astun. :D
  JA OIIII APPI, MA EI JULGE LILLE VÄRVIMAALE MÕELDAGI!

  ReplyDelete
 3. ma ei ole ainus, kes laulab seda 'tere, Teet!' !!!! ma just vaidlesin ükspäev kellegagi teemal, et kas mainitud isik on Teet või taat, ja nemad on kogu aeg laulnud 'taat', aga see ei ole ju nii! :D:D

  ReplyDelete
 4. MKMMMMMMM, EI MINGIT TAATI, TEET ON RAUDSELT ÕIGE!! :D

  ReplyDelete
 5. *kratsib pead* Teisipäeval on titekas? Ja miks kõik klassis räägivad, et neil on vaja mustad seelikud hankida? I'm confused. D:

  -SH
  (aka Guess Who aka the-one-who-doesn't-talk-to-anybody-and-thus-doesn't-know-anything)

  ReplyDelete
 6. Jaaaaa, teisipäeval on titekas, kuhu on vaja värvilisi riideid, ja kolmapäeval tutiaktus, kuhu musti seelikuid. :)

  ReplyDelete