May 11, 2012

Life is what happens to you while you're busy making other plans

Tuleb pisike soojadest tunnetest tulvil postitus kõigile mu lugejatele, keda ma nii väga armastan!
Mul on homme, laupäeva hommikul, kell 6.45 äratus, sest sõidame kõigi muusikakooli lõpetajatega ekskursioonile. Tõotab igatahes päris paljulubav tulla. Kaameral on akud laetud ja vahukomme varusin ka, sest grillimisplats pidi idee kohaselt samuti olemas olema. Ja veel üritan mina, Harry, oma muusikakooli Roni ja Hermionega (Anu ja Katariinaga- toim) ühisele pildile saada. Vot, niipaljukest siis ootustest.
Ma avastasin just ühe huvitava tõsiasja. Mul ei ole aimugi, mis ma oma lõpetamistele ja tutiaktusele selga panen. Harrastasin kolmetunnist paanilist riieteotsimist täna, aga ei tulnud välja. Õmmelda meie peres ka keegi ei oska, niuniuniu. Igatahes suundub asi hetkel sinnapoole, et mu kunagine unenägu läheb täide. Lõpetan kooli jooksudressides ja käterätikust turbaniga. Muusikakooli lõpetamisele on plaanis vist kartulikott ümber tõmmata ja tutiaktusele lähen kanakostüümis. Vähemalt ei jää ma nähtamatuks...
Kolmapäev:
Hmm... ülehomme siis emadepäev! Meil on vist vaikselt vanaemaga mingi challenge kujunenud, kes tähtpäeval maitsvama koogi/tordi teeb. Iga kord pingutan mina üha rohkem ja tema koogidki paisuvad üha uhkemaks, sest "ei saa teismelisele alla jääda". Kui ta peaks seekord jälle Maailma Parimat Kooki (isa poolt antud nimi kuskil seitsmekümnendatel) tegema, siis olen ma kutu. Aga muidu peaks mul veel võimalus olema täitsa, ihihiii. Toorjuust toob alati hädast välja. :)
Hmmm, üks tore killuke kah lõppu: Mu isa andis mulle kaheksa eurot, et ma šokolaadi ostaksin. Maris: "Eeeem, see vist ei maksa nüüd nii palju päris..." Isa: "Pole hullu, osta ülejäänu eest midagi ilusat. Lõpukleit näiteks". HAHAHAHHAHA. Ära muretse, toon ülejäänu veel tagasi ka! :)
Minge jõe äärde ja püüdke päikest (KOHVIPAUSIS MÜÜAKSE JÄÄJOOKI KA JUBA),
xoxo

7 comments:

 1. Mis Tamroni makroobjektiiv sul on ? :_)

  ReplyDelete
 2. maris kuule, tee lõpukleit riidest, millele on trükitud su fotod. just a wild thought :D

  ReplyDelete
 3. Anunüümne: Noh... kui täpseks minna, siis Tamron SP 60 mm F/2 MACRO.

  PJ: Siis on küll hea, et igal pool minu piltidega riiet müüakse. :) Aga mõte ise on igati kiiduväärt!

  ReplyDelete
 4. ainult sinu isa on nii geniaalne. ;)

  ReplyDelete
 5. õnneks läks täppi ja see geniaalsus kandub edasi minu kaudu (KHMKHMKHMKHMKHM):D

  ReplyDelete
 6. lased trükkida ja siis lased õmmelda, can't be that hard :D

  ReplyDelete
 7. hahahahaa, eks ma siis tulen lõpetama, liblikas kõhul ja lehmakari seljal. :D:D

  ReplyDelete