June 20, 2012

All that stands between the graduate and the top of the ladder is the ladder

Lõpetamised on täies hoos ja ma olen neist nii väsinud juba. Kõik see planeerimine, soengud, kleidid, kingad, lilled... jätaks palju parema meelega vahele. Viimasel ajal olen rallinud ringi mööda kõikvõimalikke koole ja homme ootab mind mu enda lõpetamine, milleks mul enam üldse tahtmist ega viitsimist ei ole. Aga pole hullu!
Kesklinna kooli lõpetamine. Milleks teha pilte lõpetajatega, kui võib ka omavahel?

Täna hommikul ärkasin kell kaheksa ja kümneks istusime empsiga mõlemad Kõrveküla lähedal kraavipervel ja korjasime õpetajatele karikakraid. Terve. Suur. Ämber. Sai. Täis. Aga vähemalt ei pea ma ostma nüüd miljoneid roose soolase hinna eest, mis on vägagi positiivne! Elagu tasuta lilled!
Karikakraid korjates avastasime, et MAASIKAD ON VALMIS. Tegelikult oli terve nõlv punane, mistõttu tõin autost Marii liivavormid ning korjasime need maasikaid täis. :)
Need lähevad homme mu lõpukoogi peale (mida mul veel ei ole):
Peale karikakarde korjamist hüppasin Härma lõpetamisele, kus õnnitlesin järgmiseid preilisid: Anu, Sandra, Evelin, Liisi. Lõpetamised on vinged selles osas, et sinna voorib meeletult tuttavaid kokku. Seetõttu ei teinud lõpetajate hilinemine ka sugusi halba. Sai arutleda huvitavatel teemadel, alustades sellest, kas pilved on kurvad, ja lõpetades probleemiga, mida teha juhul, kui oled kogemata paarisarvu lilli toonud.

Preili Lepaga:
Hiljem jooksin kooli proovi ja pean mainima, et ma kardan homme meeletult kõneleda! MIKS pean ma mikrofoni kasutama, kui meie saal on nagunii nii väike, et kõik kuuleksid mind ka sosistamas? Noh, peaaegu nii väike. Kõnevõistlusel said küll kõik vabalt ilma mikrofonita hakkama... oh well.

5 comments:

 1. Mis saalikaunistus? Ma mõtlen siin praegu, et rooside asemel antakse meile hoopis lupiine homme :S:S
  Aga jah, ma nüüd ei tohiks üldse siin praegu olla, mul 101 asja veel teha...
  xoxo

  ReplyDelete
 2. Raudselt antakse... või siis korjas ta need lihtsalt endale silmarõõmuks :)
  MUL KA, kell on pool kaksteist öösel ja mul on hetkel 2. plaaditäis soolaseid muffineid ahjus. Kohe saan kolmanda plaadi ka panna. Jaaaa hetkel segan magusa tainast, tuleb veel 3 plaaditäit. Mõnus, eks, oma lõpetamiseks öösel süüa vaaritada. Homme on mul rõngad silmade ümber. :)
  xoxo

  ReplyDelete
 3. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 4. Kallike.. Ma niiiiiiväga tahaksin su lõpetamisele jõuda.. Aga mu põlv on ikkagi kolme õmblusega kinni ja esiteks ei lubaks emps mind sinna ja teiseks ei jaksaks ma oma jalaga lomberdada nii palju. Igal juhul soovin ma sulle paljupaljupalju õnne ja jõudu edaspidiseks keskkooliks! See ei ole enam üldse nii nalja asi kui oli gümnaasium. ;) Olen ise kohe kohe lõpusirgel.. :)

  Igatahes, suvi on pikk ja ma endiselt olen arvamusel, et ma tulen see suvi sinna.. Ja me teeme tasa kõik eelmised, tulemata jäänud suved.. :) ;) (Kui sulle sobib. ;) )

  ReplyDelete
 5. Kallikene, ma saan täiesti aru, miks sa tulla ei saa!! Ära muretse, muidugi teeme kõik aja tasa, PALUN TULE SIIA! :)

  Suures-suured tänud, sa oskad tuju ikka nii heaks teha. :)

  ReplyDelete