June 1, 2012

I wonder what it would be like to live in a world where it was always June

Terekest!
Ma olen viimasel ajal kahtlaselt palju postitusi kirjutanud, mine sa võta kinni, kas see on nüüd hea või halb. Aga kuniks me selgusele jõuame, alustame ikka juunit ka kohe avapauguga!
Idee kohaselt peaksin ma vaevlema mingis eksamipalavikus, sest esmaspäeval on ju eesti keel tulemas. AGA. Pean möönma, et mul on neist täiesti ükskõik. Ja niisamuti ka mu klassikaaslastel, kellega rääkinud olen. Tean, et kuskil 20 aastat tagasi tähendasid põhikooli lõpueksamid väga palju. Aga nüüd... noh, tehtud said gümnaasiumikatsed ning mul oma koolike sügiseks olemas. Keegi mind sealt välja ei viska kui ma näiteks saksa keele eksamil feilima peaksin. Samuti on pandud meile välja aastahinded, nii et eksam ei mõjuta isegi keskmist seisu ega midagi... tähtis on lihtsalt mitte läbi kukkuda, aga nii hullusti ikka ei lähe. Appike kuidas ma eelmisel aastal üleminekueksamit põdesin ja seetõttu tuupisin. :) Sel aastal ei tunne ma viitsimist konspektigi lugeda... kuigi teen ilmselt siiski ära!
Eksamitest veel niipalju, et kõige rohkem kardan (kui seda pisikest kübet üldse hirmuks saab lugeda) vist eesti keelt, kuna seal tuleb siiski kõige muu hulgas lugeda ja kirjand kirjutada. Ma ei põe väga ei grammatikat ega ka kirjavahemärke, aga mul on üks tohtutu viga: jään liiga pikalt ja laialt kirjutama ning lõpuks olen alati ajahädas. Alati. Matemaatikat väga ei pelga, sest olen päris korralikult neist ülesannetest sotti saanud. Hopefully tulevad mõnusad lisaülesanded, palun ärge andke mulle midagi laenude ja intressimmääradega! Saksa keel oli eelmisel aastal kerge, tänavu konsultatsioonis puistas Hallik küll meid keeruliste lehtedega üle. Aga pole hullu, see ongi Hallik, kes tunnis räägib elevantidest ja eksamile tulevad sääsekesed. Nii et idee kohaselt elame üle!
Hmmm... midagi ujumisest kah siis (nüüd, kus klaverist enam rääkida ei saa). Eric korraldab 27.06-04.07 trennilaagri meile, mis on vägagi tervitatav mõte. Kuigi ma ei tea veel, kuidas ja kas ma siis 30. juunil sinna pop-jazz laulupeole (või mis see ka polnud) saan. Igatahes toimus viimane laager meil poolteist aastat tagasi ja ma olen neid väga-väga igatsenud. Loodetavasti julgen ma oma kalli hapra kaamerakese kaasa võtta.
Mainiks veel ära, et kõik pildid (välja arvatud esimene) on pärit päevast, mil me linnukesega ujumas käisime (siia pistaks kuidagi suvaliselt vahele, et eile käisime linnuga tasuta tsirkuses, mis meiner Meinung nach oli ülivinge). Esimene pildike on tänane ja sisaldab endas raffaellosid sellest suurest kallist karbist, mis mu vanaema mulle klaveri lõpetamisel ostis. :) Nüüd, kus mul suvi käes on (nojah, mitte küll ametlikult, aga südames sellest ajast saati, kui klaver lõppes), loodan rohkem pildistama ka hakata! :)
Nautige koos armsate inimestega ilusaid ilmu ja kui tekib mahti, kirjutage helgeid kommentaare,
xoxo

3 comments:

 1. ...ja ma just mõtlesin, et mille või kelle jaoks need eksamid on, kui koolid ammu valitud ja vastupidi.

  ReplyDelete
 2. Nii-nii kuidagi kahtlaselt sisutihe postitus :D
  Väga meeldib raffaello pilt, ülejäänud ka muidugi... Mõtlesin et mainin ära seekord :)
  Jaaaaaa laager!!! See on nagu vähem kui kuu aja pärast

  ReplyDelete
 3. Anonüümne: No täpselt!

  Johanna: Ohooo, Johanna kiitis mind! Kas sa kukkusid seikluspargis puu otsast alla, et nii leebe oled seekord? :)
  LAAAAAAAAAAAAAAGER, me oleme kohe kohal!!

  ReplyDelete