June 18, 2012

In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away

Mina kui linnapreili nägin täna esimest korda elus tibusid lähedalt ja sain neid kätte ka võtta. Lähem tutvusringkond peaks teadma, et olen tibusid kaamera ette igatsenud alatres 2010. aastast. Ja lõpuks-lõpuks-lõpuks leidis ema mingeid hulle sugulussidemeid pidi talunaise, kes 9. juunil endale 25 tibu soetas ja neid lahkelt pildistada lubas. Muide, tibud maksavad 1,5 eurot tükk, mina kavatsen küll kanafarmi luua... noh, kunagi pensionärina ehk. Igatahes käisime tibusid pildistamas täna ja ma olen niiiiiii rõõmus!! :)
Muidu käisin Evelini sünnipäeval eile, mis võttis enda alla lõviosa päevast. Esiteks tuli talle hommikupoolikul kingitus leida, sest preili võttis alles laupäeval nõuks teatada, et järgmisel päeval tuleb kingitusega platsis olla. Noh jah... kinkisime Mannuga (mitte koos endaga, vaid Mari-Anniga muidugi) kahe peale kaks kino kinkekaarti, mille asetasime popcorni täis karpi. "Popcorni täis" on muidugi väga suhteline mõiste, sest suutsime selle tänaval maha kukutada ja kolmandik sisust lendas autorataste alla. Midagi päästsime ja kühvelasime karpi tagasi, et see päris tühjaks ei jääks. Meie kinki avades asus Evelin esimese asjana popcorni sööma, aga ma pole temast täna midagi kuulnud, loodan, et sa mürgitust ei saanud, kallis Evelin. :)Sünnipäev ise oli vingeee. Väga huvitav on näha umbes neljateistkümmet näljast teismelist ühe viieliitrise jäätise kallal. Eriti kui igaüks on varustatud oma isikliku lusikaga ning jäätis asub põrandal. Kõige huvitavam on vaatepilt juhul, kui Maris kükitab Ragne kõrval ja omab suuremat lusikat, mis aitab kergesti Ragne poolt lahti kangutatud jäätisepallid tema lusikalt ära varastada ja vallandab lusikasõja. Hoiatus! Mitte kodus järele proovida!

Tänaseks kõik! Püsige lainel!

8 comments:

 1. AWWWWWWW
  Võta kohe tibud endale! Nüüd kus klaverit pole on aega maa ja ilm neid karjatada :D

  ReplyDelete
 2. Jah, nüüd, kus elu on igav, on kohe uut väljakutset vaja (munad, suled, väljaheited...)! :D

  ReplyDelete
 3. Ma arvasin et tibud on hoopis teistsugust moodi armsad! Nojah, see on see linnalapse elu... Nagu eelmine kevad/suvi olid teemaks minu koerakutsikad :)
  Igaljuhul, nummipannid on nad :)))

  ReplyDelete
 4. Tere tulemast linnalaste klubisse!! Üheskoos hakkame läbi raskuste maaelu avastama!
  On tõesti, aitäääh. :)

  ReplyDelete
 5. silmakirjalik Maris, heidad Linnule tema lõputuid H-tähti ette, ise kirjutad aitäh 3 h-ga :D:D

  ReplyDelete
 6. Hahahhahahahaha, TUBLI LAURA!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D Ega ongi, Maris,palun ära MITTE KUNAGI enam kirjuta "aitäh" kolme ä-ga! :D:D
  Aga muidu... sa oled nii vastik, et sa tibusid pildistasid.. :S Mul on jälle mingi kadeduselaine. Nad on nii-nii armsad lihtsalt. Peaksin kah Ave maale minema, saaksin vähemalt mõned udused pildid. :D Jaa, tibud on alati armsad olnud, jäävad ka! ;)

  ReplyDelete
 7. Aitäääääääääääh norimast, preili Laura :)

  Ja Linnu, mida sa kadestad?!?! Sina oled see, keda ma 2010. aastast kadestanud olen ja kes oma tibukeste piltidega mu tuju alati ära rikkus. :S:S
  Aga aitääääääääh sullegi! :)

  ReplyDelete