June 2, 2012

Youth has no age

Heihopsti!
Paar päeva tagasi oli Maris eeskujulik peretütar ja küpsetas perele heast südamest vahvleid. Aga tuulepea nagu ta on, raputas hooletusest taignasse hoopis rukkijahu. Vahvlid tulid pehmelt öeldes imelikud. Suure isuga isa astus sisse ja sõi koheselt ühe ära, ilma et Maris teda isegi hoiatada jõudnuks.
Maris (kartlikult): "Kuidas on siis?"
Isa (rõõmsalt): "Suurepärane karask!"
HAHHHAHAHAAA. :)
Minu pisike armas paksuke. Juhin tähelepanu südamele:
Esmaspäeval istusin kell kümme aulas ja kirjutasin eesti keele eksamit. Minu meelest täiesti normaalne, pole miskit halba kosta. Kirjanditeema üle rõõmustasin muidugi väga, sest kartsin, et pean kirjutama millestki, mida absoluutselt ei valda, zum Beispiel praegusest börsiseisust. Aga ei, saime teemaks raamatud, mis on kõige lihtsam teema üldse. Minu meelest käivadki tegelikult eksamikirjandite teemad üle aasta stiilis arvuti-raamat-arvuti-raamat... Maali, mõtle järgmiseks aastaks välja, mida arvutitest räägid! Eksami peale kokku suutsin kraapida kaunid 99 punkti jaaaaaaa tuju on tõesti hea. :)
Hetkel käivad meil matemaatika konsultatsioonid, et valmistuda reedeks. Isegi nendega on mul tunne, et tohutult ülimegapalju aega jääb üle. Iga kord, kui vaba sekund tekib, tahavad jalad iseenesest klaveri taha astuda, aga seejärel jõuab ajju signaal, et see pole vajalik!! USKUMATU. Olen imelik, aga ma ei suuda endiselt aduda, et see kõik on läbi! Ohh. :)
Vihmane päev (ihihihii, Mati Unt´i raamatus oli sama pealkiri):
Fun fact: Sellest ajast saati, mil ma kaheksanda klassi lõpus oma scientific kalkulaatori sain, olen ma kartnud, et see saab mul täpselt kaheksandal juunil kell kümme eksamit tehes tühjaks (mitte et ma eksamit ennast kardaksin). Ma mõtlen, see on perfektselt üle aasta vastu pidanud. Ja küll te näete, reedel annab see lihtsalt otsad ja ma pean cos 47 kraadi peast välja arvutama! Kunagi olid selleks ju need tabelid... tuleks isa oma kaasa võtta, just in case.
Ma armastan sireleid ka tegelikult, kuigi ma kunagi neid õnnetoovaid ei leia:
Fun fact vol 2: Mul on telefonis ikka veel selle mehe number, kellele me Liisuga üle-eelmisel suvel helistasime, et vaarikaid korjama minna. Ta ütles: "Jah, panen teid meie listis esimesteks, peagi vabaneb mõni koht ning ma helistan paari-kolme päeva jooksul". Ta ei helistanud kunagi. Aga selle kohta vist öeldakse, et lootus sureb viimasena!! Sel suvel leiab ta vahepeal kaduma läinud nimekirja üles ja helistab. Kindlasti!
Homme on Yzzi day, kõik tartlased kinno!
xoxo

7 comments:

 1. My dog ​​sleeps absolutely the same! :)

  ReplyDelete
 2. Hahahaaa, kui ma mata eksamile läksin aasta tagasi, jätsin ma oma kalkulaatori koju :)))
  Lisaks veel magasin sisse, jäin peaaaegu hiljaks ja ajasin mineraalvett puhtandile, mustandile, endale, lauale ja põrandale :D:D:D
  Nii hullusti sul vast ei lähe ;)
  Btw mul on ikka veel telos kontaktid 'Maasikas' ja 'Silver' :D

  ReplyDelete
 3. Doty: Yeah, high five!! :)

  Johanna: Vast-äsja*
  Aga kui nüüd sisulisele poolele vastata, siis ma loodan väga, et esinen tiba paremini. Kuigi mul on kahtlusi, et võin lihtsalt sisse magada ja ära unustada...
  SA PEAD MULLE NENDE NUMBRID ANDMA, mina ei saanud neid kunagi, sest ei andnud enda oma vastu. :(

  ReplyDelete
 4. Tsau Maris! :)
  Kõik räägivad, et kirjanditeema oli ootamatu ja nõme ning sellest oli raske kirjutada. Sina seevastu said raudselt maksimum punktid ja nagu sa ütlesid, sul oli seda nii kerge kirjutada. -.- Sa oled nii tark...
  Aga mis ma siin ikka heietan. Aaa, su kass on armas! :)
  PS! Ikka valin veel päeva, mil piknikku pidada! Mul on sulle palju rääkida. ;)

  ReplyDelete
 5. Oiii, tere minu blogisse eksinud linnu! :)
  Nooooo eeee sain jah kirjandis maksimumi, aga MA OLIN ISE KA ÜLLATUNUD JA ÄÄRMISELT JAHMUNUD!! Aga kirjand on tegelt ka täiesti lebo, ära põe. Lihtsalt mõtle järgmiseks aastaks, mida IT´st või veebipõhisest koolist kirjutad. :)
  Mu kass tänab!
  MA TEAN ENAM-VÄHEM, MIDA SULLE KINGIN!!

  ReplyDelete
 6. minu teema 2010 aastal oli "Tahan liigelda ohutult".. :D see pole ei raamatutest ei ITst.. :D seega ei saa sa võtta seda nii. ;)

  aga sa oled mega tubli, Mannu.. :) sa jõuad veel tulevikus kaugele ja mul on su üle nii hea meel. :)
  tibuuu(K)

  ReplyDelete
 7. Ära riku ära minu järeldusi, kallikene! :) Tegelt sobib siia vist ütleus, et erand kinnitab reeglit!

  AGA SUUR-SUUR AITÄH, KALLIS KEITH, sa kohe oskad head tuju valmistada!! xoxo

  ReplyDelete