August 18, 2012

Always borrow money from a pessimist. He won’t expect it back.

Kõik räägivad ümberringi juba kaks nädalat vahetpidamata koolist, mis tekitab (üllatus-üllatus) ka väga koolise tunde. Mulle tundub, et kõik täiskasvanud avastavad juba augusti alguses endalegi üllatuseks, et peagi tuleb võsukesed jälle õppima saata, mistõttu mainivad seda neilegi. Justkui nemad (meie) seda ise ei teaks! "Oh, tänan meenutamast, ma olen küll ligi kümme aastat vahetpidamata koolis käinud, aga just SEL suvel unustasin ära, et sinna tagasi minema pean. Kui sa poleks meelde tuletanud, oleksin ilmselt oktoobrini end randa unustanud. Aitäh!" Seepärast olen üritanud hoida oma viimseid päevi võimalikult suvistena, mis tähendab, et ei mingeid allahinnatud koolivihikuid ega pinaleid veel! Täna käisin Peipsis (rand oli tühi ja vesi nii mõnus), õhtul kavatsen ööbida Laura pool ning juba homme sõidame Marilinnuga Lähtele. :)

7 comments:

 1. No ma ei saa, lihtsalt pole normaalne, 2 nädalat on aega ja ikkagi: "MIDAAA sul polegi veel päevik ostetud??? Ma ei teagi, kas sa ostad uue koolikoti ka?" Well, fuck you mul pole mingit päevikut vaja ja miks ei sobi 2.september nende asjade ostmiseks :D:D:D
  ja tahan Peipsi ja äää ilusad pildid :)

  ReplyDelete
 2. Mnjaa, on küll nii jah,et tihti tuleb juba kool teemaks.See on justkui paratamatu.Mul pole suurt midagi veel ostetud (pean silmas neid vihikuid jms ). Küll aega on sinna. :D
  Aga hästi mõnusad pildid on! :)

  ReplyDelete
 3. Johanna: OOOOOOOOTA, aga PALUN ütle mulle, et sul uus harilike pliiatsite komplekt koos teritajaga olemas on!!! Midaaaaa? Ei olegi? See ost nõuab pühendumust ning nüüd kahe nädalaga sa selle vaevalt leiad...
  Ääää, aitäh! :)

  Kristiina: Noh, minu ettevalmistus piirdub sellega, et ostsin endale uued teksad (mida mul nagunii vaja oli) ja (kooli)koti, mida samuti vajasin, sest vana oli kulunud. Miskit muud mul pole. :)
  Suured tänud! :)

  ReplyDelete
 4. JOU PIFF! Ilusad pildid ja õige jutt! Jaa.. me sõitsime paraku Lähtele juba, istume siin ja vahime telekast Supermani. :) Nii lahe, et macaroonse CookBookis müüma hakatakse! ;)
  xoxo

  ReplyDelete
 5. Nu terekest kah, pole ammu kohanud sind siin! :)
  Kusjuures, mina ei näinud Supermanist seda ühte kohta, ütle mulle, kas see tüüp ärkas siis ellu pärast suudlust nagu me oletasime?
  Elagu macaroonsid!! Ja Anna võiks mulle ka patsi teha... (vihje Annale)
  xoxo

  ReplyDelete
 6. Kusjuures ma ei märganudki, mille peale Superman siis ellu ärkas... :o Suva, nüüd tuleb juba uus film "Ohtlikul pinnal"! ;)
  Davai, kobi juuksurisse! :)
  xoxo

  ReplyDelete
 7. Hiljaks jäin vist vastusega, juuksuri patsidki juba lahti kammitud (pole ka ime minu puhul!) :)

  ReplyDelete