August 20, 2012

I have enough money to last me the rest of my life, unless I buy something

HOIATUS!! Tänane postitus kubiseb piltidest ning varitseb oht laviini alla jääda! Edasine lugemine toimub ainult omal vastutusel ning pole soovitav nõrganärvilistele ning väikestele lastele! Vajadusel konsulteerida Marilinnu või Annaga. Ehk siis käisime Marilinnuga Lähtel Annal külas ning nüüdseks olen suutnud suurema osa piltidest ära sorteerida. :)

Laupäeval vastu pühapäeva jäin Laura poole ööseks. Veetsime, üllatus-üllatus, äärmiselt lõbusalt aega. Tassisin enda kodust kaasa vahvliraamatu, et vahvleid teha. Lõime lahti retsepti ja otsustasime, et koguseid tuleb suurendada. Nii kallasimegi ühe detsiliitri asemel taignasse poolteist piimapakki, lusikatäie või asemel sulatasime umbes pool pakki ning ühe munakollase asemel lõime sisse terved munad. Tainast tuli suur kausitäis ning ilmselt mõistsime just siis, millega hakkama olime saanud. Et kaost korvata, asusime küpsetama.... ja küpsetama... ja küpsetama. Vahvleid tuli üüratu hunnik. Sõime neid niisama... näkitsesime jäätisega... ampsasime õhtusöögi kõrvale... nosisime hommikusöögiks. Mina ei soovi igatahes pool aastat vahvleid näha!

Õhtu veetsime ebatsensuurseid kilde visates, mida lugejate silmade heaolule mõeldes eraldi välja ei tooks. Üks hetk igatahes leidsin meid mikrolaineahju puhastamas ning hiljem pritsisin teda jäätisekokteiliga. Ma peaksin vist oma sünnitunnistust kontrollima, et veenduda, ega tegu pole siiski kuueaastase Marisega. Aga no regrets! :) Vajusime nelja paiku ära, hommikul sõime muidugi meeletult vahvleid ning võiski alata mu tripike Lähtele!

Veetsime aega vägagi produktiivselt: sõime rosinamuffineid, lobisesime, heitsime pilgu peale Supermanile, ujusime, jooksime millegipärast bikiinides ümber järve, grillisime küünlavalgel vahukomme, kirjutasime linnuga blogi, istusime kella seitsmeni hommikul üleval, rebisime kildu ning klõpsutasime nii muuhulgas ka paar kaadrikest...

Teisel päeval otsustasime otsida üles heinapallid ning seal pilte teha. Asusime kõige pikemale võimalikule ringile, sörkisime teel, tegime märjaks endi jalanõud, kahlasime vöökohani ulatuvas heinas ning otsisime üsna meeleheitlikult. Üritasime olla kole kavalad ning lõikasime põllult, selle asemel et ringiga minna. Kohutavaim otsus päeva jooksul! Alumisel pildil näeb põlluke ilmsüütu välja, ent sealne matk osutus hullumeelseks ja üdini väsitavaks. Kuid kohale me jõudsime!! (Jätaks mainimata, et lõpuks asusid heinapallid Anna majast 15 minuti kaugusel, meie retkeke kestis... noh, pehmelt öeldes väga palju rohkem). Sellest hoolimata olime väga uhked! :)"Kuule Maris, kükita heinapalli taha ja hoia palli kinni, et Marilind ei kukuks. Vaata, et sa kaadrisse ei jääks!"

Seekord polnud alati abivalmis Tõnis meie käsutuses (suusalaager), kuid vahepeal oli eelpool nimetatu koos Annaga perre soetanud riistapuu, mis peaaegu sama hästi tema aset täitis. Statiivi! Saime kõik-kolm-tütarlast-kaadris-pildiga hakkama ka ilma temapoolse abita. :)


Kaadri taga ehk loomulikus olekus ehk "kuidas-saabuda-võtteplatsile-ning-sealt-stiilselt lahkuda":
Lähte trip lõi igatahes jällegi üle kõik niigi kõrged ootused ning tegi tuju väga heaks! Oli awesome, tüdrukud, ja varsti jälle!

10 comments:

 1. Tõsiselt armas postitus, mis tuletab meelde, et ma peaksin kah viimased pildid ära sorteerima ning postituse tegema. :)
  Noh, pildid on ju väga kenad, oleme sellised armsad tütarlapsed! Ja ikka sa lisasid selle pildi, kus mul need kaelalihased üleliia pingul on. :D
  Alt viiendast on kõik väga lollakad ning naljakad fotod! :)Me gusta!
  Viimasel pildil oled sina muidugi ingel, mina olen mingi rõveda näoga pedofiil, kes su säärt haarab.
  xoxo

  ReplyDelete
 2. Sehr gut, kui meeldib! :) Tee jah postitus, ei, ma üldse ei oota seda...
  Hahhahaa, see kaelalihaste pilt meeldis Annale ja meeldib mulle ka! Sa oled ikkagi nii armas seal. :)
  Kuule, säärt krabav pedofiil, me oleme mõlemad seal pildil üsna ekstaasis!
  xoxo

  ReplyDelete
 3. Vaatasin ise esimese päeva statiivipildid üle ja mulle meeldisid kõik tohutult:) Kus on muffini-/raffaello-/kommipildid? Kus on kohustuslikud fb pildid(vaata kommuunialbumist)? Ilusa raskusastmega ning väga toredate piltidega postitus:) Varsti jälle:)

  ReplyDelete
 4. Mulle ka. :) Eeeeem, kuidas nüüd öeldagi, khmm, ee, need on noh kohe... eee... VAATA, SIGA LENDAB!! Okei, tegelikult oli Maris laiskvorst ega viitsinud rohkem panna, vabandust. :):)
  Suured tänud, Annake, varsti jälle!!

  ReplyDelete
 5. Eeeee ja need pildid on siis tsensuursed ja minu omad mis ma sinust panin ei ole jah??? Olen eriarvamusel :D:D
  Ega Maris jah vandaalitseb pidevalt teiste inimeste eravaldustel, nagu näiteks piltidel olev põld.. Kuhu see tänapäeva noorus niimoodi jõuab :S

  ReplyDelete
 6. Kuulekuule, see arbuusipilt on ikka täiesti kohutav!! Täpselt selline pane-sünnipäeval-facebooki-üles-stiil...
  Preili tänapäeva noorus, ole kuss oma eravaldustega, raputa maha see kümneaastane ning vii hoopis oma homne eesmärk lõpule *kulm* (ja siis mine temaga eravaldusele)

  ReplyDelete
 7. Polegi kunagi sellepeale tulnud, et vahukommi võiks küünlal küpsetada. :D (nt vihma korral või grilli puudumisel.) :d Sa annad jälle häid mõtteid. ;)

  Lihtsalt, mainin, et ühe mu koha parooliks on "kartulimardikas". Leian, et see on ka piisavalt veider. :D Ja mul on ka veel teisigi taolisi. ;)

  PS! Nunnud pildid! ;) (Nunnude inimestega. ;) )

  ReplyDelete
 8. See on jah selline hea kiire variant, aga hoiataksin, et niimoodi süttivad vahukommid kergesti ja üldse ära tee seda enda kodus kui võimalik. :)
  HAHAHHAHHAHAAAA, kartulimardikas?!?!?! KARTULIMARDIKAS? Päris hea. :)
  Suured tänud, kallis!

  ReplyDelete