August 27, 2012

I'm not single. I'm in a long term relationship with action, adventure and fun.

Ma otsustasin loobuda neist kohmakatest tervitustest postituse alguses ja alustada kohe tekstiga pihta. Mis me siin ikka pikalt keerutame. Eks aeg näitab, kas ma suudan sellise stiiliga väärikalt ära harjuda või rooman häbistatult vana stiili juurde tagasi. :)

Vahepeal on juhtunud mõndagi huvitavat. Teisipäeval saime kätte oma õpikud ning samuti teada klassinimekirjad. Meil on viis paralleeli ja minu klassis asub õppima 36 õpilast, kellest (kui ma õigesti lugesin muidugi) 21 on poisid. Enda klassist avastasin neli tuttavat nägu, mis tähendab, et peagi tutvun kolmekümne ühe uue klassikaaslasega. Täielik kultuurišokk, mida ootan suure põnevusega! Lisaks sellele seigale alustasime teisipäeva õhtul trennihooaega!! Eric oli õppinud suvega uued põnevad ujumisstiilid selgeks, mida lahkelt ka meie peal katsetas. Saunauksel asetseb nüüd uus link ja naiste pesuruumist leiab sinakasrohelised riiulid.

Kolmapäeval käisime Maaliga kooliasju ostmas, oli väga-väga-väga tore. Kooliasjade all mõtlen muidugi riideid, sest kellel neid vihikuid vaja on? Üldse olen väga rikkalikult kooliks valmis: varusin endale lausa kaks markerit!! Tegelikult on mul juba ruuduline kaustik füüsikatundideks ka. Pastaka leian kodust ja... ah, piisab kah.

Neljapäeval (eile) vurasime linnuga kella kümnese bussiga Lähtele, kus näksisime magusat ja aitasime Annal filmi teha. Minu meelest tuli väga vinge, kuigi näinud veel pole. Lõbus oli küll ja nalja sai palju. :) Pilte tegime ka, aga need tulid nii feilid... Õhtupoolikul vurasime linnuga koju ja sealt edasi sõitsin Ülenurmele Mannule külla. Väntasime ratastega udusele põllule ja tegime ära kohustuslikud seelikupildid. Pilte saime õigupoolest hunnikutes, käesolevas postituses on esindatud vaid murdosa. Nägime luikesid ja üldse jäime vaatega kergelt rahule. Oli niiiiiii ilus ja niiiiii vinge!! Õhtul vaatasime "Videvikku" ja kommenteerisime peategelaste näoilmeid ning käitumist. Meil oli arbuusi ja jääteed ja dominosid ja pleede, nii et elu kulges hästi. :) Kuna kell oli filmi lõppedes palju, otsustasin juba Mannu poole juba ööseks ka jääda. Mis seal ikka...
Õhtune udune põlluke:

Fun fact: Ma ei saa aru, mis mõte on postituse all nendel word verification´itel. Noh, idee kohaselt tõestan sellega, et ma pole robot, aga see sõnade tippimine on nii tüütu, et võtab kommenteerimise tuju ära (mistõttu olen sellest loobunud). Nii et, kallid robotid ja automaatsed süsteemid, kui te seda loete, siis tulge julgelt kommenteerima. :)

Täna õhtul toimub HTG tutvumispidu ning homme hommikul kell üksteist juba aktusekesekene. Imelik öelda, ent olen väga elevil. Peas jooksevad mõtted, milliseid kingi jalga panna ning milliseid lilli õpetajale viia. Sel aastal suhtun üldse suve lõppemisse väga rahulikult, sest oh kui ilusad kuud on september ja oktoober. :) Igatahes hakkab peagi ilmselt kooliteemalisi postitusi päris palju sisse libisema, kuid katsun mõõdualt piiri pidada.

6 comments:

 1. Päris toredakene see postitus! :) Ja sa ei lisanudki siia meie feile huultepilte ... ja Anna rinnahoidja pilti... :O
  Ilusad piigad, olete! :)
  xoxo

  ReplyDelete
 2. Hilissuvised pildid on alati nii kenad. Ja eriti kui on hämaras tehtud ka. Väga väga ilus! :)
  Ossaa, te peate laupäeval pm kooli alustama :o . Selles suhtes, et 1.sept küll, ent see ju laupäev ...aga jamh, mis siin ikka. Soovin sulle ilusat esimest koolipäeva.Või nu, sa loed seda ilmselt pärast koolipäeva lõppu. Seega , loodan, et sul oli tore esimene koolipäev! :) Tore,et sul seal natukenegi tuttavaid nägusid on. Mu parima sõbranna noorem õde käib ka Hugo Treffneris , aasta sinust vanem vaid. Ma küll kordan seda, ent mul on tõesti hea meel,et sa sinna õppima said. See on ikka tõsiselt prestiižne kool. Loodan, et sul tuleb ilus aasta!
  See word veryication on tõesti väga tüütu ning mõttetu.Sellel puudub igasugune loogika.Kes iganes sellise värgenduse välja mõtles , pidi vist väga igav olema...
  Aga jah, mul on ka raudselt nii, et kooliajal kirjutan blogisse palju koolist.See on kuidagi loomulik. juba selles suhtes, et enamus ajast õpidki põhimõtteliselt. Aga mis parata. :D

  ReplyDelete
 3. Linnu: Sul on mingi värk nende komplimentidega ikka: PÄRIS toredake, TÄITSA ilus, ÜSNA kena... ja ma pole ainus, kes seda märganud on. :) AGA SUUR AITÄH IKKAGI!
  Miks ma küll Anna rinnahoidjast pilti üles ei riputanud?!?! Sellest ei saa küll aru, sest tavaliselt on ju mu blogi sääraseid pilte täis...:)
  DANKE SCHÖN, me Mannuga täname!

  Kristiina: Oh, kuidas sa küll nii pikki kommentaare kirjutada viitsid? Nii armas. :)
  Suured tänud sulle!
  Kusjuures, päris paljudes Tartu koolides algas kooliaasta juba täna, laupäeval (vähemalt niipalju kui mina tean).
  Aitäh sulle, loodetavasti läheb nii ja tuleb vinge aasta! :) Mis su sõbranna noorema õe nimi on muidu? Äkki saame veel tuttavateks.
  Noh, see on vist tõesti paratamatu, et blogid muutuvad sügisel kooliteemalisteks. Mis seal ikka. :)

  ReplyDelete
 4. Pole midagi nii väga pikk tegelikult.Harjud ära!Hehe. :)
  Päris hästi. Siin Jõgeval on igatahes kindlalt alles 3.ndal kool. Ta õe nimi on Kati Raudmäe. Hästi tore tüdruk. :)Samuti ka väga hea joonistaja. ;)
  Mhm. Paratamatus! :)nu vähemalt on, millest kirjutada.

  ReplyDelete
 5. Ja muideks, asi pole üldse viitsimises. Kommentaare on tore kirjutada ja vastuseid lugeda jms. Minu puhul igatahes on nii. ;)

  ReplyDelete
 6. Tore, kui viitsid, mina näiteks pole sugugi suurem asi kommenteerija, nii et loodan, et andestad mu napid kommentaarid ja vastused. :)

  ReplyDelete