August 2, 2012

Stay a child while you can be a child

Liisu andis loomekriisist väljumiseks head nõu ja käskis midagi uut proovida, nii et käisime isaga täna õhtul viljapõllul Mariid pildistamas. Inimeste pildistamine on minu puhul alati nõrk külg olnud, ent jäin isegi päris rahule. Olgem nüüd leebed ja arvestagem tõsiasjaga, et 70 protsenti oma ajast pildistan putukaid, nii et inimestega ei peagi joppama. :)
Esmalt tegime peatuse veidi Kõrvekülast väljas, kus vili oli paraku kõvasti üle Marii pea. Tuligi spontaansust kasutada ja isa appi võtta. Laps jäi väga rahule! Valgus oli mõnuuuuus ja sain oma ava keerata nii suureks kui võimalik, et teravussügavust vähendada. Midagi on mul veel meeles sellest teooriast... igatahes järgmise peatuse ajal leidsime madalama vilja, nii et Marii sai suurepäraselt ise ka hakkama. Awwww, minu nunnumeeter oli küll laes tol hetkel!

Heinapalle otsisime ka meeletult. No ei olnud. Lihtsalt ei olnud. Lõime juba peaaegu käega kui Vasula tagant otsitavad leidsime. JESS!! Ronisime autost välja ja trampisime sihikindlalt pallide suunas, kuid suur hundikoer tuli joostes meid eemale peletama. Hüppasime hirmunult autosse ja vurasime minema. Õnneks oli põld suur, teises otsas käitusime nagu badassid ning ronisime ikkagi heinapallidele. Koer meid õnneks enam ei näinud.
Päris-päris õhtul käisin jooksmas oma kalli muusikaga. Ja nüüd, päris-päris-päris õhtul, kus õeke mu käte vahel tuttu vajus, sorteerin temast pilte ja olen lihtsalt rahul, et ta mul olemas on.
Kuigi hommikul pöörasime tülli, sest ma ei lubanud tal plastiliini süüa... sellest me ei räägi. :)

6 comments:

 1. suht haige türann oled, ei lase teisel plastiliinigi süüa. :s

  ReplyDelete
 2. kõht oli tühi no, sõin ise ära :(
  ANNA ANDEKS, MARII!

  ReplyDelete
 3. ma ei saa üle, nii armas :)))) miks mu õde pidi küll suureks kasvama :S:S:S

  ReplyDelete
 4. Me kõik jääme vanaks tead seistes peegli ees... aegade liiva oled ükskord tallunud oma tee... iga uus päev loob võimalusi avastada maailma... käimata teed.... APPPPPPPI SEE HAKKAS NÜÜD KUMMITAMA KA!

  ReplyDelete
 5. Väga armas väikeõde sul.:):)
  Ja pildid on hämmastavad muidugi! :)

  ReplyDelete